Earlscliffe (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.earlscliffe.co.uk

Earlscliffe ir privāta skola vidusskolēniem (15-19 gadi).

Skola atrodas Folkestonas rietumu daļā, mazā piekrastes pilsētiņā Kentā. Brauciens uz Londonu ar ātrvilcienu aizņem 55 minūtes.
Lielākā daļa studentu iestājas Earlscliffe ar mērķi sagatavoties un iestāties labākajās Russell Group universitātēs vai labākajās ASV un Kanādas universitātēs. Skolas svarīgākā priekšrocība ir individuāla pieeja katram skolēnam. Uzticības un cieņas atmosfēra pret studentu veicina akadēmiskā un radošā potenciāla attīstību un labāko rezultātu sasniegšanu. Vidējais skolēnu skaits klasē ir 7 cilvēki. Katram skolēnam ir personīgais vadītājs, ar kuru viņš regulāri tiekas, lai pārrunātu akadēmiskos rezultātus, augstskolu izvēli un vispārīgos jautājumus. Katra priekšmeta progresu pārrauga, veicot iknedēļas pārbaudes saskaņā ar eksāmenu noteikumiem.
Papildus pamatpriekšmetu apguvei un gatavošanās eksāmeniem skolā ir savas unikālas programmas, kas ļauj skolēniem pēc tam, stājoties augstskolā, izcelties citu skolu studentu vidū.

2012. gadā skola ieguva “UNESCO asociētās skolas Apvienotajā Karalistē” statusu; katru gadu studenti dodas uz Ņujorku, lai piedalītos UNESCO un ANO rīkotajos pasākumos. Skolas ietvaros darbojas mini ANO debašu klubs, kurā tiek apspriesti mūsdienu politikas jautājumi; skolas komanda regulāri piedalās jauniešu konferencēs un politiskajās debatēs Londonā. 2-3 reizes gadā skolā tiek rīkoti vakari, uz kuriem tiek aicināti slaveni spīkeri - politiķi, deputāti, mūziķi, mākslinieki, ārsti, sportisti, uzņēmēji, kuri dalās ar savu dzīves pieredzi mācībās un karjerā.
Tuvā atrašanās vieta Londonai ļauj regulāri organizēt muzeju, izstāžu un teātru apmeklējumus. Ir pieejami arī braucieni uz Parīzi, kas atrodas divu stundu brauciena attālumā ar vilcienu.

Skolas skolēni aktīvi nodarbojas ar sportu, viņiem ir brīva pieeja tuvākajam sporta kompleksam un peldbaseinam. Skolā ir basketbola akadēmija.

Koledža vasaras brīvlaikā organizē ļoti interesantas programmas, piemēram, mini MBA (15-17), Breaking Digital, Sustainable Futures, Global English (13-17), sagatavošanās augstskolai (16-17).

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu