Braemar College (Canada)

Atrašanās vieta

Kanāda

www.braemarcollege.com

Braemar College ir privātā vidusskola, kas dibināta 1995. gadā un atrodas Sv. Džordža kampusā Toronto universitātē, drošā un vienlaikus dzīvīgā pilsētas rajonā ar ērtu transporta satiksmi.

Skolā tiek uzņemti audzēkņi 9.-12. klasē, īstenojot Ontario vidusskolas diplomam (OSSD) atbilstošu mācību programmu un nodrošinot katra skolēna akadēmisko, sociālo un personīgo izaugsmi. Skolai ir līgumi ar vairākām koledžām un universitātēm Kanādā, pēc uzņemšanas tajās Braemāras absolventi automātiski saņem stipendiju. Šajā sarakstā ir Toronto Universitāte, Vaterlo universitāte, Toronto Metropolitēna universitāte. Skolas programmā ir iekļauti obligātie priekšmeti un izvēles disciplīnas.

Skola piedāvā ārvalstu studentiem arī viena gada Pathway universitātes sagatavošanas programmu. Šī programma paver ceļu uz labākajām universitātēm Kanādā un ASV. Koledža nopietni uztver studentu vispusīgu attīstību un sniedz visas iespējas attīstīt radošās un sportiskās prasmes, piedaloties pulciņos un inteešu klubos. Koledžu studentiem ir pieejama visa Toronto Universitātes sporta infrastruktūra, kā arī dalība universitātes komandās dažādos sporta veidos, tostarp futbolā, basketbolā un hokejā.

Lielāko daļu skolas kopienas veido ārvalstu studenti no visas pasaules. Izmitināšana tiek nodrošināta pie vietējām ģimenēm. Gadu gaitā Braemāras koledža ir izveidojusi savu viesģimeņu tīklu, kurā studenti jūtas kā mājās un saņem papildu atbalstu, atrodoties prom no savām mājām. Katra ģimene tiek rūpīgi pārbaudīta, jūs varat būt pārliecināti, ka katram studentam tiek nodrošināti lieliski dzīves un mācību apstākļi, pilnīga drošība un komforts. Dzīvošana kanādiešu ģimenē ļauj papildus praktizēt valodu katru dienu un tuvāk iepazīt kanādiešu nacionālās mentalitātes, kultūras un tradīciju īpatnības.
 

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu