Bethany School (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.bethanyschool.org.uk

Skola-pansija Bethany atrodas skaistajā Kentas lauku apvidū, ko vietējie iedzīvotāji iedēvējuši par "Anglijas dārzu". Skaistās ainavas un maigais klimats jau gadsimtiem ilgi ir piesaistījis uz Kentu slavenus māksliniekus un rakstniekus.

Skolai tuvākā lidosta ir Getvikas lidosta, kas atrodas 50 minūšu automašīnas brauciena attālumā. Bethany izglīto bērnus vecumā no 11 līdz 18 gadiem; salīdzinoši nelielais skolas izmērs ļauj uzturēt draudzīgu, gandrīz mājīgu atmosfēru, kurā visi skolēni un skolotāji pazīst viens otru.

Skola sevi nepozicionē kā selektīvu, bet, gluži otrādi, cenšas pēc iespējas palīdzēt katram skolēnam gūt panākumus, balstoties uz personīgajām īpašībām un spējām. Skola darbojas pēc Lielbritānijas GCSE/A-Level programmas. 97% absolventu turpina studijas universitātēs, tostarp prestižākajās un visaugstāk novērtētajās. Trešdaļa skolēnu spēlē mūzikas instrumentus; skolā darbojas simfoniskais orķestris, koris un mūzikas grupas. Aptuveni 50% skolēnu izvēlas mākslas un dizaina nodarbības. Studiju un izmitināšanas  apstākļi atbilst vismodernākajām prasībām un tiek pastāvīgi atjaunināti. 2024. gada septembrī tiks atvērts jauns teātra centrs, kurā investīcijas sasniedza 4,5 miljonus mārciņu. Skolas teritorijā ir 25 metru peldbaseins, fitnesa studijas, virvju trase, kāpšanas siena, fotogrāfijas un mākslas studijas.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu