BBIS Berlin Brandenburg International School (Germany)

Atrašanās vieta

Vācija

www.bbis.de

BBIS Boarding School ir IB World skola, kurā viss notiek angļu valodā, un pasniedzējiem šī valoda ir dzimtā vai tuvu dzimtajai.
Privātskolas studenti no 9. līdz 12.klasei dzīvo kampusā, kurā apgūst akadēmisko programmu, var saņemt palīdzību mājasdarbu izpildē, kā arī piedalās dažādās ārpusklases aktivitātēs.

Istabas ir gan vienvietīgas, gan divvietīgas, ar dušām, ir pieejamas koplietošanas telpas. Tīrais gaiss un lielais koka kampuss ļauj studentiem iegūt izglītību brīnišķīgā vidē.

International Baccalaureate  (IB) ir atzīts dokuments studijām Vācijā, Eiropā, ASV, Kanādā un citās valstīs. BBIS IB absolventi iestājas vadošajās pasaules universitātēs.

BBIS izglītību iegūst vairāk kā 700 studenti no vairāk kā 70 valstīm. Vairāk kā 60 no tiem, kas dzīvo kampusā, ir no Azerbaidžānas, Bulgārijas, Brazīlijas, Ķīnas, Kolumbijas, Ēģiptes, Vācijas, Islandes, Indonēzijas, Irānas, Izraēlas, Itālijas, Kazahstānas, Kenijas, Latvijas, Lietuvas, Nīderlandes, Panamas, Polijas, Rumānijas, Krievijas, Dienvidkorejas, Taivānas, Ukrainas, Vjetnamas un ASV.
No studentiem skola sagaida, ka tie:
- piekops veselīgu dzīvesstilu
- sasniedz maksimālo akadēmiisko potenciālu
- dzīvos saskaņā ar starpkultūru izpratni.

Visi skolas pienākumi, dzīvesvieta, režīms, kā arī ārpusklases un nedēļas nogales aktivitātes, ir veidoti, lai veicinātu studentu mērķu sasniegšanu patīkamā un drošā vidē.

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu