ACS International School Cobham (Great Britain)

Atrašanās vieta

Lielbritānija

www.acs-schools.com/cobham

ACS Cobham ir privātskola, kas piedāvā ne tikai dienas mācības, bet arī iespējas mācīties un dzīvot kampusā. Skola atrodas Sari (Surrey) grāfistē, tikai 30 minūšu brauciena attālumā ar vilcienu no centrālās Londonas un 30 minūšu brauciena attālumā no Hītrovas lidostas.
Skola piedāvā iegūt International Baccalaureate diplomu, US High School diplomu un Advanced Placement kursus vidusskolā.

ACS ir gandrīz 40 gadu pieredze IB programmas mācīšanā, un studenti regulāri saņem izcilu IB novērtējumu- 45 punktus. Šogad IB eksāmenos 17% no ACS studentiem ieguva 38 un vairāk punktu, kas ir pielīdzināms 3 A* rezultātam A Level eksāmenos. Vidējais rādītājs šogad ir 33.
Skolas absolventi turpina mācības vadošajās pasaules universitātēs, tostarp Cambridge, Imperial College, LSE, Durham, Warwick, LSE un citās Russell Group universitātēs Lielbritānijā, kā arī Harvard, MIT, Stanford, Columbia, Brown, Dartmouth, UCLA, Chicago un citās vadošajās universitātēs ASV.

Kampusā atrodas Interaktīvais mācību centrs, dažādu specializētu bibliotēku nodaļa, ēdamzāle ar panorāmas skatu, brīnišķīgs Tēlotājmākslas centrs ar teātri, kurā ir 510 sēdvietas, olimpiskais skrejceliņš, jauns sintētiskais segums, kā arī regbija un futbola laukumi, golfa laukums, 6 tenisa korti, beisbola un softbola laukumi, moderns sporta centrs ar sacensību klases peldbaseinu.
ACS Cobham piedāvā vienus nolabākajiem studentu dzīvošanas apstākļiem Lielbritānijā – divvietīgas un vienvietīgas istabas ar visām ērtībām. Kampusa jaunā ēka – Woodlands-  ir paredzēta vecāko klašu skolēnu dzīvošanai. Tajā ir kino telpa, plašas atpūtas telpas un ērtas mācību zonas. Fields ēka, kas paredzēta jaunāko klašu studentu dzīvošanai, nesen piedzīvoja vairāku miljonu GBP vērtus atjaunošanas darbus, kurā ir gan jauktās, gan katram dzimumam atsevišķas istabas, vairākas rotaļu un mācību zonas un medicīnas centrs. Studentu un skolotāju attiecība dzīvesvietā ir 1:7. Fields ir paredzēta studentiem vecumā no 12 – 15 gadiem, savukārt Woodlands studentiem no 16 – 18 gadiem.  
 

Video

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu