Humboldt München

Atrašanās vieta

Minhene ir Bavārijas galvaspilsēta, tās iedzīvotāju skaits ir 1,3 miljoni. Viena no drošākajām un tūristu iecienītākajām Vācijas pilsētām. Šeit ir ļoti daudz muzeju un galeriju. Visapmeklētākās ir vecā un jaunā Pinakotēka, kur ir apskatāmas 18.-19.gs. Eiropas mākslinieku gleznas, kā arī mūsdienu Pinakotēka – viens no lielākajiem muzejiem pasaulē. Skolēni ar lielu interesi apmeklē gan Vācu muzeju, kurā var iepazīties ar dabaszinātnes un tehnikas sasniegumiem, gan Olimpisko ciematu un Bavārijas kinostudiju. Minhene ir aizraujoša studentu un jauniešu pilsēta ar neskaitāmām kafejnīcām, veikaliem, sporta un kultūras centriem. Šeit pastāvīgi notiek kāds festivāls, koncerts vai gadatirgus. Minhenē nav vietas garlaicībai un bezdarbībai.

Skola

Skola atrodas Minhenes centrā tehniskās koledžas telpās netālu no Vācu muzeja. Skolēnu rīcībā ir moderni aprīkotas klases, spēļu istaba ar galda tenisu, galda futbolu un citām spēlēm, kā arī liela sporta zāle un spēļu laukumi.

Mācību programmas

Mācību procesā tiek pievērsta uzmanība visu valodas iemaņu attīstīšanai un pilnveidošanai, kā arī skolēna prasmei izteikt savu viedokli un piedalīties diskusijās. Nodarbības notiek no pirmdienas līdz piektdienai. Katru pirmdienu notiek zināšanu pārbaude par iepriekšējā nedēļā apgūto. Katru zināšanu līmeni pabeidzot, skolēni liek eksāmenu, kura rezultāti tiek ņemti vērā izdodot sertifikātu.

Skolēnu skaits klasēs – 5-10.

Intensīvais kurss – 30 nodarbības nedēļā

Līmeņi: A1 – C2 (no elementāra līdz augstākajam)

 

Datumi (2022.g)

10.07 - 20.08

Ierašanās diena – svētdiena pirms kursa sākuma.
Izbraukšana – sestdienās.


Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2022. g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive Course 15-18 g. (30 stundas nedēļā) - 3 nedēļas

Skolēni tiek izmitināti skolas kopmītnēs lielās un gaišās istabās, katrā pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem. Katrā stāvā ir dušas un tualetes. 4-reizēja ēdināšana.

3,195.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive Course 15-18 g. (30 stundas nedēļā) - 6 nedēļas

Skolēni tiek izmitināti skolas kopmītnēs lielās un gaišās istabās, katrā pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem. Katrā stāvā ir dušas un tualetes. 4-reizēja ēdināšana.

6,390.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs vienā virzienā (Minhenes lidosta)
35.00

Pasākumu programma

Skolā ir viss nepieciešamais sporta nodarbībām. Skolēni var spēlēt futbolu, volejbolu un basketbolu. Skolai ir savs slēgtais baseins un alpīnisma siena. Netālu atrodas tenisa korti un āra baseins. Pa nedēļas vidu tiek piedāvāti dažādi ārpusskolas pasākumi, bet sestdienās – ekskursijas uz Alpiem, Noišvanštainas pili, Nirnbergu, Zalcburgu vai Rēgensburgu. Skolēni ir pastāvīgā skolas personāla uzraudzībā.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu