Ellesmere College (8-17 g.)

Atrašanās vieta

Vasaras programma notiek privātskolas Ellesmere College bāzē, kas dibināta 1879.gadā un atrodas Šropšīras (Shropshire) grāfistes lauku teritorijā Anglijas ziemeļos, dažu jūdžu attālumā no robežas ar Velsu. Šropšīras grāfiste ir pazīstama kā vieta, kur aizsākās rūpniecības revolūcija, kur tika uzcelts pirmais pasaulē debesskrāpis, kā arī pirmais metāla tilts pasaulē! Gleznainajos grāfistes pakalnos atrodas neskaitāmas mazas pilsētiņas, kurās saglabājusies senās Anglijas tipiskā atmosfēra un šarms, turklāt daudzas vietējās apskates vietas ir iekļautas UNESCO Pasaues mantojuma fondā.
Tuvākās lielās pilsētas – Mančestra un Liverpūle, kas atrodas stundas brauciena attālumā no skolas.

Skola
Skolēni tiek izmitināti koledžas kampusā, kur ir iespēja pilnībā sajust tradicionālās angļu privātskolas atmosfēru. Skolas teritorijā ir plašas iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem; tā ir viena no 9 pasaules skolām ar AFEC (Athlete Friendly Education Centre) akreditāciju. Teritorijā atrodas: baseins, sporta zāle, 6 tenisa korti, mini golfa laukums, laukumi dažādiem komandu un individuālajiem sporta veidiem u.c.
Ellesmere koledža ir slavena ar muzikālajiem un drāmas novirzieniem. Tā ir vienīgā skola Lielbritānijā, kas ieguvusi prestižo Arts Mark Platinum Award balvu. Skolas teritorijā darbojas savs muzikālais centrs un mākslas studija.

Dzīvošana
Dzīvošana skolas kampusā rezidencēs (kopmītnēs)  istabās no 1 līdz 4 cilvēkiem.  Gultas veļu maina reizi nedēļā, pieejami bezmaksas veļas mazgāšanas pakalpojumi. Ēdināšana skolas ēdnīcā - ar lielu ēdienu izvēli (gan vietējā, gan internacionālā virtuve), tiek ņemtas vērā dažādas diētas. Dienas laikā skolas koplietošanas telpās tiek piedāvātas uzkodas un dzērieni.


Ekskursiju programma

No koledžas var viegli nokļūt uz lielajām pilsētām Anglijas ziemeļos – Liverpūli, Mančestru un Česteru, tāpēc ekskursiju programma galvenokārt ir uz šo pilsētu ievērojamajiem apskates objektiem. Mācību programmas laikā katru nedēļu ir iekļauta viena pilnas dienas ekskursija un viena ekskursija uz pusi dienas.

Video

Mančestra – Lielbritānijas “ziemeļu galvasspilsēta”, svarīgs valsts rūpniecības centrs. Daudzi nemaz nenojauš, ka Mančestrā ir radušies daudzi pasaulē slaveni notikumi un fakti – veģetārisms, pirmā dzelzceļa stacija, pirmās bezmaksas bibliotēkas, rokgrupa «Oasis» un elektroniskās mūzikas veterānu duets “Chemical Briothers” u.c.  Pat pasaulē pirmais mūsdienīgais dators tika izveidots tieši Mančestrā! Futbola cienītājiem būs interesanti apmeklēt slaveno Manchester United Football Stadium, kur tiek aizvadīti slavenu komandu futbola spēles!
Liverpūle – slaveno “bītlu” jeb grupas “The Beatles” dzimtene, kas arī pagātnē bija lielākā pasaules osta! Liverpūle ir pazīstama ar vislielāko kolekciju ārpus Londonas, kurā ietilpst ēkas, kam ir arhitektūras pieminekļa statuss.
Čestera – sena romiešu pilsēta ar bagātu viduslaiku arhitektūru. Pilsētas zoo ir viens no apmeklētākajiem apskates objektiem valstī, un 2017.gadā to oficiāli nodēvēja par labāko Lielbritānijas zoo, kā arī par trešo labāko zooparku pasaulē! 

Sample programme

Mācību programmas un pasākumi

Skola piedāvā vairākas mācību programmas dažādām vecuma kategorijām. Valodas zināšanu līmenis – no iesācēja. Visās programmās iekļauta plaša sporta pasākumu un radošo nodarbību izvēle, kas ļauj katram skolēnam atrast vispiemērotāko nodarbi.

Discover English (8-11 gadi)
Programma jaunākā un skolas vecuma bērniem. Bez valodas apguves tiek iekļauta arī aizraujoša pasākumu programma, kuras laikā var labāk iepazīt jaunos draugus no dažādām pasaules malām! Nodarbības notiek pirmajā dienas daļā (15 angļu valodas stundas х 60 minūtes nedēļā), pasākumu programma – pēc pusdienām. Pieejamās sporta nodarbības – teniss, futbols, peldēšana, radošās nodarbības – zīmēšana, dejas, dziedāšana, aktiermāksla, T-kreklu apzīmēšana u.c.!

Active English  (12-17 gadi)
Programma vecākiem skolēniem (15 angļu valodas stundas pa 60 minūtēm nedēļā), kas ļauj ne tikai uzlabot valodas zināšanas, bet arī attīstīt prasmes dažādos virzienos profesionāla skolotāja vai trenera vadībā (6 stundas nedēļā). Skolēni apgūst komandas darba principus, piedaloties dažādos projektos. Aktivitātes iekļauj loka šaušanu, klinšu kāpšanu, basketbolu, futbolu, golfu, jāšanu (par papildus maksu 150 GBP nedēļā), teātra mākslu, fotografēšanu, peldēšanu. Vakaros notiek viktorīnas, modes skates, talantu šovi,  “dārgumu meklēšanas” konkursi un citas izklaides!

English Plus (12-17 gadi)
Akadēmiska programma ar mērķi sagatavot skolēnus mācībām angliski runājošā vidē un iegūt starptautisku angļu valodas kvalifikāciju. Programma ir daudz intensīvāka un iekļauj mācības gan pirmajā, gan otrajā dienas daļā (21 angļu valodas stundas pa 60 minūtēm nedēļā) un palīdz uzlabot visas valodas prasmes: lasīšanu, rakstīšanu, klausīšanos un runāšanu. Programmas noslēgumā skolēni kārto testu LanguageCert Speaking Exam, kas notiek 15 minūšu sarunas formātā angļu valodā par vispārējām tēmām. Noslēgumā tiek iegūts sertifikāts. Neskatoties uz kursa intensivitāti, skolēniem ir iespēja piedalīties pasākumu programmā, nodarboties ar sportu, radošām nodarbēm, piedalīties viktorīnās, modes skatēs, talantu šovos, tādējādi uzlabojot savu sarunvalodas līmeni angļu valodā arī ārpus mācību laika.


Izbraukšanas datumi:


08.07. - 22.07.2020. (2 ned.)


Brīvo vietu skaits grupu braucienos


PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 

aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana koledžas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, veselības apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    

Cenas ir norādītas euro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel.: 67311610, mob.t. 26402020 vai  info@meridian.lv.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

Aprēķiniet sava ceļojuma maksu vai pasūtiet programmu online.
Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Pasūtījuma summa". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu online. 

 

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Discover English 8-11 gadi (15 stundas х 60 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas
2,690.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Active English 12-17 gadi (15 stundas х 60 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas
2,690.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
English Plus 12-17 gadi (21 stunda х 60 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas
2,690.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu