English in Cyprus (7-17 g.)

Atrašanās vieta

Limasola

Limasola– otrā lielākā valsts pilsēta, kas kā magnēts piesaista jauniešus no dažādām pasaules valstīm, tādējādi tā ir izveidojusies par viskosmopolītiskāko Kipras pilsētu. Studenti noteikti izbaudīs trīs ūdens parkus, atrakciju parku un Kiprā vienīgo zoodārzu, kas atrodas atrakciju parka teritorijā.


Skola
Vasaras programma English in Cyprus notiek tūrisma ciematā Episkopi, kas atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Limasolas. Nodarbības notiek vietējā skolā, telpās ir kondicionieri. Skolā ir pieejamas arī valodas laboratorijas, atpūtas telpa, uzkodu veikals, trenažieru zāle, teātris un amfiteātris. Tiek nodrošināts bezmaksas transfērs uz/no Limasolu.


Dzīvošana
Dzīvošana – viesnīcā Episkopiana Hotel, 4* (adrese: Kremastis Road, Limassol, 3505), kas atrodas 2 minūšu gājiena attālumā no skolas. Skolēni dzīvo istabās pa trīs. Visas istabas ir ar ērtībām, balkonu un kondicionieri, telvizoru, fēnu, iekšējo telefona līniju, wi-fi. Dokuentus un naudu var glabāt viensīcas seifā bez maksas. Katru dienu tiek nodrošināta istabas tīrīšana un dvieļu maiņa, tomēr līdzi jāņem savs pludmales dvielis. Gultas veļu maina katru otro dienu. Tiek sniegti  veļas mazgāšanas pakalpojumi. Ierašanās dienā jāiemaksā 60 euro depozīts, kas, programmai noslēdzoties, tiek atdots.
Viesnīcas teritorijā ir āra baseins, iekšējais pagalms, diskotēkas, restorāns, laukumi dažādiem sporta veidiem utt. Tiek nodrošināts bezmaksas transfērs uz pludmali.
Ēdināšana: trīs reizes dienā (zviedru galds). Uzkodas, dzērieni un kafija ir pieejama visas dienas laikā. Ekskursiju laikā līdzi tiek dotas iepakotas pusdienas (ūdens, augļu, sendviči, čipsi, cepumi). Tiek ņemtas vērā īpašas diētas.


Pasākumu programma
Skola organizē aizraujošu dienas un vakara pasākumu programmu:
- sports (volejbols, basketbols, futbols, vingrošana, joga);
- dejas (latino, zumba, hip hops);
-  radošās nodarbības (mūzika, teātris, māksla, talantu šovs);
-  diskotēkas, karaoke, vakara pastaigas, aktivitātes un spēles pludmalē un pie baseina.
Nedēļā notiek viena ekskursija uz visu dienu un 2 ekskursijas uz pusi dienas: ekskursijas pa Limasolu, akvaparku apmaklējumi, vizināšanās ar laivām, kajakiem un jahtām, piļu, ūdenskritumu un citu tūrisma vietu apmeklējumi, kā arī braucieni uz vēsturiskajām Pafas un Nikosijas pilsētām. Visi pasākumi notiek skolas personāla uzraudzībā. Ūdens aktivitāšu laikā tiek nodrošināta profesionālu glābēju nepārtraukta kontrole.

Mācību programma
Visiem pasniedzējiem angļu valoda ir dzimtā valoda. Mācību procesā pasniedzēji izmanto mūsdienīgas metodikas un tehnoloģijas. Skola strādā saskaņā ar komunikatīvo metodi, kas ļauj skolēniem pilnībā iekļauties valodas vidē un izmantot valodu dažādās dzīves situācijās.
Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas pa 45 minūtēm nedēļā. Valodas līmenis – no iesācēja. Nodarbības notiek no rīta vai pēcpusdienā. Maksimālais skolēnu skaits klasē – 15. Pirmajā mācību dienā skolēniem jāpilda tests valodas līmeņa noteikšanai, kā arī programmas laikā iknedēļas testi progresa noteikšanai.

Video

Izbraukšanas datumi

 
20/06 - 04/07/2020
 

Brīvo vietu skaits grupu braucienos
 
Cenas ir norādītas euro (EUR).
 
2 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, mācības, skolas reģistrācijas maksa, dzīvošana rezidencē ar visām labierīcībām, 5-reizēja ēdināšana, sporta un izklaides pasākumi, mācību materiāli, sertifikāts, transfērs no/uz lidostu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67317627 Rīgā, 63607869 Ventspilī vai info@balticcouncil.org.
 

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Programme (20 stundas х 45 min.nedēļā) - 2 nedēļas

Vecums: 11-17 gadi
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursu ilgums: 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min.

1,990.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00
Uz augšu