Semināri un vebināri


Aicinām piedalīties bezmaksas informatīvajās prezentācijās par dažādiem ārzemju izglītības jautājumiem.

Prezentāciju laikā pieredzējušie Baltic Council konsultanti, kas arī paši ir ārzemju izglītības iestāžu absolventi, sniegs detalizētu informāciju par visiem jautājumiem, kas saistīti ar pieteikuma iesniegšanas sistēmu ārzemju augstskolās, nepieciešamo dokumentu sagatavošanu, stipendiju un studentu kredītu saņemšanu, kā arī par pieteikuma iesniegšanas termiņiem.

Mēs regulāri organizējam arī prezentācijas un informatīvas tikšanās ar ārzemju izglītības iestāžu – universitāšu un augstskolu, vidusskolu un koledžu, valodu skolu un valodu nometņu - pārstāvju līdzdalību! Sekojiet līdzi mūsu publikācijām!

_______________________________________________
 

Interesējaties par studijām Dānijā?

Pievienojieties mūsu vebināram 9.februārī plkst. 16:00 un iegūstiet visu nepieciešamo informāciju par bakalaura studijām Dānijā.

Mēs labprāt dalīsimies ar savu pieredzi un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!
✔ Cik maksā studijas?
✔ Kā pieteikties?
✔ Kāpēc Dānija?
✔ Kā izvēlēties īsto universitāti un programmu?
✔ Vai studijas ir angļu valodā?
✔ Vai tur ir auksti?
✔ Vai ir iespējams strādāt studiju laikā?

Šīs ir tikai dažas no tēmām, par kurām mēs runāsim.

Pievienojieties mūsu vebināram 9.februārī plkst. 16:00 un iegūstiet visu nepieciešamo informāciju par bakalaura studijām Dānijā.

Reģistrēties vebināram

Ja jau esat pieņēmuši lēmumu studēt ārzemēs, aicinām Jūs pieteikties bezmaksas individuālajām online konsultācijām ar mūsu pieredzējušajiem konsultantiem – ārzemju universitāšu absolventiem, kuri palīdzēs ar dokumentu iesniegšanu un atbildēs uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem.

Reģistrācija bezmaksas konsultācijai

riga@balticcouncil.org
+371 29132573
+371 67317627
www.balticcouncil.lv

Uz augšu