Tiešsaistes izstāde "Starptautiskās Izglītības Dienas"Izstādes programma

Dalībnieku saraksts

Aicinām uz gada galveno notikumu tiem, kas domā par mācībām ārzemēs – universitātēs un biznesa skolās, vidusskolās un starptautiskajās koledžās, valodu skolās un nometnēs visā pasaulē!

22., 23. un 24. oktobrī – tiešsaistes izstāde “Days of International Education”!

- Iepazīstieties ar ārzemju izglītības iestādēm un iegūstiet informāciju par mācībām ārzemju universitātēs un augstskolās, vidusskolās un starptautiskajās koledžās, kā arī dažādos angļu valodas un citu svešvalodu kursos labākajās valodu skolās un nometnēs.

- Uzziniet visu par jūsu mācību finansēšanu, ieskaitot iespējas iegūt stipendijas mācībām universitātēs un vidusskolās, kā arī par studentu kredītiem un bezmaksas izglītību.

- Piedalieties bezmaksas vebināros, informatīvajās sanāksmēs un diskusijās, kuras organizē izstādes dalībnieki un vadošie speciālisti ārzemju izglītības jomā.

- Pārrunājiet visu ar izstādes organizētājiem (Baltic Council for International Education un Meridian Group) – jūsu personīgajiem konsultantiem jautājumos par izglītību ārzemēs, kas palīdzēs uzsākt un iziet visu iestāšanās procesu vairāk kā 100 universitātēs un vidusskolās Lielbritānijā, mācību iestādēs Nīderlandē, Dānijā, Vācijā, Spānijā, Itālijā, ASV un citās valstīs.

Tiešsaistes izstāde “Days of International Education” ir pieejama visās ierīcēs: datoros, uz planšetdatora vai viedtālrunī.

Viss, kas jums nepieciešams, lai bez maksas apmeklētu izstādi, ir iepriekšēja reģistrācija.

Reģistrējieties jau šodien un sāciet iepazīšanos ar izstādes dalībniekiem, pasākumu programmu, norises datumiem un laikiem, kā arī izmantojiet iespēju personīgi tikties ar interesējošo mācību iestāžu pārstāvjiem.

Uz tikšanos izstādē “Days of International Education”!

Uz augšu