Tiešsaistes Starptautiskā Augstākās Izglītības IzstādeDalībnieku saraksts

Izstādes programma 12.martā

Izstādes programma 13.martāIepazīstieties ar ārvalstu izglītības iestāžu pārstāvjiem no Nīderlandes, Lielbritānijas, Itālijas, Šveices, Francijas, Vācijas, Spānijas, Norvēģijas, Zviedrijas un citām valstīm.

Vebināru un tiešsaistes tikšanos laikā jums būs iespēja noklausīties izglītības iestāžu prezentācijas, uzzināt detalizētu informāciju par izglītības iestādēm un programmām, studiju finansēšanu, studentu kredītiem, stipendijām, bezmaksas izglītības iespējām, kā arī uzdot jautājumus un sarunāt laikus individuālajām konsultācijām.

Piedalīšanās izstādē ir BEZ MAKSAS!

Kad?
Piektdien 12.martā, plkst. 14:00 - 18:00
Sestdien 13.martā, plkst. 12:00 - 16:00

Kā piedalīties izstādē?
Ar sīkāku informāciju par izglītības iestādēm, to darba laiku un rīkotajiem vebināriem var iepazīties sadaļās Dalībnieku sarakstsvai Izstādes programma 12. martā un / vai 13.martā.

Lai piedalītos tiešsaistes izstādē, lūdzu, iepriekš reģistrējieties šeit, un mēs sniegsim jums piekļuvi visām virtuālajām dalībnieku “istabām” Zoom platformā.

Pārrunājiet visu ar izstādes organizētājiem (Baltic Council for International Education un Meridian Group) – jūsu personīgajiem konsultantiem jautājumos par augstāko izglītību ārzemēs, kas palīdzēs uzsākt un iziet visu iestāšanās procesu, un apmeklējiet viņu rīkotos vebinārus par dažādām ārzemju izglītības tēmām.
Baltic Council Zoom room:

Uz tikšanos starptautiskajā tiešsaistes augstākās izglītības izstādē!
 


Sīkākā informācija
t.  +371 67317627
riga@balticcouncil.org

 

Dalībnieku saraksts

Izstādes programma 12.martā

Izstādes programma 13.martā

 

Uz augšu