Caterham School

Atrašanās vieta

Londonas piepilsēta (Caterham)

Dibināšanas gads – 1811.
Skola zēniem un meitenēm
Skolēnu vecums – 11-19
Kopējais skolēnu skaits – 750

Skola ir atpazīstama ar tās selektīvo pieeju, un tā jau daudzus gadus ir populāra angļu aristokrātu ģimeņu vidū.
No gada gadā skolas absolventi spīdoši nokārto eksāmenus un iestājas Lielbritānijas labākajās universitātēs.

Financial Times "Secondary Schools 2012" reitingā ieņem 91.vietu Lielbritānijas 2179 vidusskolu sarakstā.

A-Level eksāmenu rezultāti 2019.gadā:

100 % studentu eksāmenus ir nokārtojuši veiksmīgi
62% visas atzīmes – A* - A
85% - A* - B
71% rezultātu fizikā - A* - A

31 atzīme matemātikā - A* un 16 A* -  augstākajā matemātikā


 
Skola atrodas prestižā Londonas piepilsētā, zaļā zonā, un tā aizņem lielu teritoriju. Neskatoties uz skolas 200 gadus seno vēsturi, šobrīd tā ir mūsdienīga, ar skatu uz nākotni virzīta mācību iestāde. Fizikas, ķīmijas un bioloģijas kabineti atgādina universitātes laboratorijas, un katrs no tiem aizņem veselu stāvu. Skolā ir mūsdienīgs sporta centrs, baseins, sporta spēļu laukumi, datoru centrs, teātris, mākslas un dizaina nodaļa – tas viss kopumā veicina katra bērna maksimāli vispusīgu attīstību. Neskatoties uz to, ka lielākā daļa skolēnu ir no Anglijas, katru gadu šeit mācās arī aptuveni 100 ārzemju skolēnu no 30 dažādām valstīm. Lai iestātos šajā skolā, ir jāaizpilda dažādu mācību priekšmetu testi, jāuzrāda pēdējā mācību gada liecība un raksturojums.

Video

Sports
Skolā darbojas 18 sporta sekcijas. Galvenie sporta veidi zēniem ir regbijs, lauka hokejs un krikets, meitenēm – teniss, netbols un lakross. Skolēni var nodarboties arī ar peldēšanu, vieglatlētiku, badmintonu, skvošu, teikvando u.c. sporta veidiem. Viena pēcpusdiena nedēļā ir veltīta sportam, kur visiem obligāti jāpiedalās, neatkarīgi no tā, vai skolēns apmeklē kādu sporta sekciju. Skolas komandas piedalās dažādās sacensībās, tai skaitā - starptautiska mēroga. Sportu var izvēlēties arī kā eksāmenu priekšmetu gan GCSE, gan A-level programmā.

Ārpusskolas pasākumi

Skolēniem tiek dotas visas iespējas nodarboties ar mūziku, dejošanu un teātri. Mēģinājumi notiek pēc stundām un pusdienu pārtraukumā. Katru trimestri tiek organizēts jauns koncerts, un reizi gadā skolēni iestudē jaunu teātra uzvedumu. Skolā darbojas 15 dažādu mūzikas stilu ansambļi. Lielu popularitāti ir iemantojis militāri sportiskais klubs Duke of Edinburgh. Kopumā skolā ir 36 dažādu interešu klubi un sekcijas.

Dzīvošana
Visi 170 skolēni dzīvo skolas kopmītnēs: 100 zēnu un 70 meiteņu. GCSE programmā – pa 2 cilvēkiem istabā, A-Level – pa 2-1 cilvēkam istabā.

Mācību maksa 2020./2021.mācību gadā:
GCSE – 10.520 GBP trimestrī
A-Level – 11.090 GBP trimestrī
Reģistrācijas maksa – 200 GBP
Depozīts iestājoties: 1000 GBР (EU)

 


 

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu