BALTIC COUNCIL - Sommet Education Summer

Sommet Education Summer

Atrašanās vieta

Summer Experience kursi ir paredzēti, lai iepazīstinātu topošos studentus ar viesmīlības principiem. Studentiem ir iespēja piedalīties interaktīvās darbnīcās, ekskursijās un visaptverošās ārpusskolas nodarbībā - no darba virtuvē līdz pasākumu organizēšanai un zināšanu paplašināšanai par luksusa viesmīlības biznesu.

Kursos piedalās studenti no visas pasaules, tāpēc šī ir lieliska iespēja satikt cilvēkus ar plašu pieredzi viesmīlības nozarē, iegūt draugus uz mūžu un pavadīt neaizmirstamu vasaru.
Kursu mērķis ir mācīt studentiem:
- pareizi sevi pasniegt;
- apgūt augstas kvalitātes klientu apkalpošanas mākslu;
- komandas darbu globālā skatījumā;
- izpratni par starptautisko viesnīcu biznesu, tai skaitā telpu iedalīšanas metodēm, biroja un virtuves darbu;
- globālās uzņēmējdarbības praktiskos aspektus;
- darbu luksusa viesmīlības jomā.

Studiju laikā studentiem būs iespēja izmēģināt darbu starptautiskā vidē, iepazīt viesmīlības biznesa pusi un pārliecināties, vai studijas un karjera viesmīlības vadībā viņiem ir piemērota.

UNIVERSITĀTES UN PROGRAMMAS
Glion Institute of Higher Education
, kas dibināta 1962. gadā, jau vairākus gadu desmitus ir bijusi viena no labākajām viesmīlības vadības skolām pasaulē.

Glionas kampuss, Šveice

Galvenais kampuss un praktisko mācību centrs. No klasēm un restorāniem paveras skats uz Ženēvas ezeru, aiz kura var redzēt Šveices un Francijas Alpus. Tas atrodas kalna nogāzē virs Montrē pilsētas, kas visu gadu piesaista tūristus ar Šveices Rivjēru, iepirkšanos un džeza festivālu.
Kursu programma: Art de la Table (galda klāšana pēc etiķetes noteikumiem), kokteiļu gatavošana, darbs virtuvē, fasādes darbi, mājturības darbi u.c.
Izklaides programmā ietilpst: sagaidīšanas un atvadu vakariņas, ekskursija pa Gruera rūpnīcu, muzeju apmeklējumi, sporta pasākumi, BBQ, atrakciju parka apmeklējumi, apbalvošanas ceremonija, termālo avotu apmeklējumi u.c.

Londonas kampuss, Lielbritānija
Glion London ēka atrodas Roehamptonas universitātes teritorijā, līdz ar to mūsu studenti kļūst par daļu no lielas britu universitātes, kur papildus akadēmiskām ēkām ir hosteļi, studentu kafejnīcas, veikali, sporta klubi.
Kursu programma: meistarklases par luksusa viesmīlību, luksusa veikalu apmeklējumi, ekskursijas pa 5* un luksusa boutique viesnīcām, lekcija par karjeras iespējām luksusa industrijā.
Izklaides programma: Welcome BBQ, London Eye apmeklējums, sporta pasākumi, Vestendas teātra izrādes apmeklējums, atvadu vakariņas utt.Les Roches Global Hospitality Education, kas dibināta 1954. gadā, ir pasaules līderis viesmīlības vadības izglītības jomā.

Kampuss Crans-Montana, Šveice

Les Roches Crans-Montana atrodas mājīgā Alpu ciematā, no kura paveras elpu aizraujošs skats uz kalniem, franču valodā runājošajā Valē reģionā. Les Roches kampusam Krans-Montanā ir laba transporta satiksme ar pārējo Šveici un Eiropu. Slēpošanas un golfa kūrorts Crans-Montana atrodas tikai dažu minūšu attālumā, braucot ar funikulieri, un piedāvā kultūras, sporta, gastronomiskas izklaides un iepirkšanās iespējas.
Kursu programmā: bezalkoholisko kokteiļu gatavošanas meistarklase, lekcijas par mārketingu un komunikāciju, 5* viesnīcas darba momentu analīze, kafijas pagatavošanas darbnīca (barista), siera un šokolādes ražotnes apmeklējums, komandas saliedēšana, meistarklase taisot Šveices konditorejas izstrādājumus, svinīgās vakariņas.
Izklaides programma: Krens-Montanas kūrorta apmeklējums, viktorīnu vakars, peintbols, Cermatas un Materhornas apmeklējumi.

Marbella kampuss, Spānija
Marbella ir Vidusjūras pilsēta, kas atrodas Spānijas Kosta del Solas dienvidu daļas centrā. Lielisks laiks visu gadu, skaistas pludmales, augstākā golfa kūrortu koncentrācija Eiropā un neskaitāmas aktivitātes brīvā dabā. Kultūras, gastronomijas un vēstures bagātā pilsēta ir pasaulslavens luksusa tūristu galamērķis, kas nav pārsteidzoši, jo Spānija ir otrā visvairāk apmeklētā valsts pasaulē.
Kursu programma: meistarklase ēdienu un dzērienu pagatavošanā, lekcija par līderību un radošumu darbā, darbs viesnīcas aizkulisēs, 5* kūrorta apmeklējums, tapas tūre, seminārs par koučingu un komandas saliedēšanu, sagaidīšana un svinīgās vakariņas.
Izklaides programma: Segway tūre pa Marbellu, sērfings, akvaparks, peldēšana ar delfīniem, pludmales bārbekjū.

Jinjiang kampuss, Šanhaja

Les Roches Jin Jiang piedāvā augstākās klases universitātes telpas un tehnoloģijas. Unikāla ķīniešu modernitātes un tradīciju saplūšana ar Šveices viesmīlības skolu kosmopolītiskajā Šanhajā.
Kursu programma: ievads viesmīlībā, komandas saliedēšana, cepšanas darbnīca, viesnīcu apmeklējumi, lekcijas par pasākumu organizēšanu, bāra dzērienu pagatavošanas meistarklase, slepenā pircēja projekts, lekcijas par apkalpošanas kvalitāti un viesu apmierinātību.
Izklaides programmā ietilpst: Šanhajas kultūras tūre, Disnejlendas apmeklējums, Yuyuan dārza apmeklējums, Bundas apmeklējums, sagaidīšanas un atvadu vakariņas.

Video


DATUMI UN CENAS
15 – 17 gadi

1 nedēļa Londonā
31. jūlijs – 7. augusts 2022
2,200 GBP
1 nedēļa Glionā
7. augusts – 14. augusts 2022
2,750 CHF

1 nedēļa Glionā + 1 nedēļa Londonā
31. jūlijs– 14. augusts 2022
5,650 CHF

1 nedēļa Crans-Montanā
31.jūlijs– 7.augusts 2022
2,890 CHF

1 nedēļa Marbeljā
31. jūlijs– 7. augusts 2022
2,100 EUR

1 nedēļa Šanhajā, Ķīnā
1. jūlijs – 8. jūlijs 2022
2,100 USD (CNY 13,600)

1 nedēļa Marbeljā + 1 nedēļa Crans-Montanā
24. jūlijs – 7. augusts 2022
5,330 EUR

2 nedēļas Crans-Montanā
31. jūlijs– 14. augusts 2022
5,650 CHF

2 nedēļas Marbeljā
24. jūlijs – 7. augusts 2022
3,390 EUR
    18 – 26 gadi

1 nedēļa Glionā
Luxury Hospitality Summer Program
31. jūlijs – 7. augusts 2022
2,900 CHF

1 nedēļa Crans-Montanā
24. jūlijs – 31. jūlijs 2022
2,890 CHF

1 nedēļa Marbeljā
24. jūlijs – 31. jūlijs 2022
2,100 EUR

1 nedēļa Marbeljā + 1 nedēļa Crans-Montanā
17. jūlijs – 31. jūlijs 2022
5,330 CHF

2 nedēļas Marbeljā
17. jūlijs – 31. jūlijs 2022
3,390 EUR

Cenā iekļauts:
- apmācība, mācību materiāli un formas
- izmitināšana kampusā
- pilna pansija, ieskaitot ēdināšanu ekskursiju laikā
- aktīvā atpūta, izbraukumi un ekskursijas
- transfērs ar mikroautobusu no tuvākās lidostas uz kampusiem un atpakaļ: Les Roches Crans-Montana: Ženēvas lidosta (GVA), Les Roches Marbella: Malagas lidosta (AGP), Glion Šveice: Ženēvas lidosta (GVA), Glion London: London Heathrow (LHR).
- lidojumi starp kampusiem, piedaloties 2 nedēļu vairāku kampusu programmā
- sertifikāts.
Cenā nav iekļauts:
- kabatas nauda
- apdrošināšana
- veļas mazgāšanas izmaksas
- vīzas izmaksas (ja nepieciešams).
Uzņemšanai nepieciešams:
derīga pase, angļu valodas kvalifikācija (IELTS: 4,5 vai TOEFL: 450, vai First Cambridge: C pakāpe, vai skolas skolotāja rekomendācijas vēstule), veselības apdrošināšana.

Uz augšu