The English Language Centre Bristol

Atrašanās vieta

Bristole

Bristole ir skaista un plaukstoša universitātes pilsēta. Tā ir otra lielākā pilsēta aiz Londonas Anglijas dienvidos ar 500 000 iedzīvotājiem. Neskatoties uz to, ka Bristole ir liela pilsēta, tajā ir ļoti ērti dzīvot. Lielākā daļa studentu bez problēmām var nokļūt ar kājām līdz dažādiem tos interesējošiem objektiem – skolu, teātri, kino, restorāniem un veikaliem.
Bristolē nav lielu rūpniecības uzņēmumu, lai gan pilsētai ir bagāta jūras ostas attīstības vēsture. Šodien visattīstītākās nozares pilsētā ir banku lietas, apdrošināšana, augstās tehnoloģijas un izglītība. Ja Jūs pajautāsiet anglim, kurā no lielām pilsētām Anglijā viņš gribētu dzīvot, daudzi bez domāšanas atbildētu – Bristolē.

Skola

The English Language Centrе Bristol  ir dibināta 1969.gadā, un tai ir Britu Padomes akreditācija angļu valodas kā svešvalodas pasniegšanai. Skola atrodas divās senatnīgās ēkās netālu no Bristoles universitātes vienā no skaistākajām vecpilsētas vietām. Skolai ir laba reputācija pateicoties tās augstajai apmācības kvalitātei, studentu izmitināšanas līmenim, kā arī skola dod iespēju ārvalstu studentiem kontaktēties ar vietējiem angļu studentiem, piedaloties vietējās universitātes klubos un organizācijās.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi
Skola ir piemērota apzinīgiem, motivētiem cilvēkiem, kuriem ir nopietna pieeja mācībām. Nelielās klases un mūsdienīgais aprīkojums – video, 2 datoristabas, bibliotēkas, 2 pašmācības centri un valodas laboratorija, palīdzēs jums valodas apguvē gūt maksimālu efektu. Visiem skolotājiem ir atbilstoša kvalifikācija un pieredze. Skola ir pazīstama ar savu individuālo pieeju katram klientam.

Video

Mācību programmas
Pirmajā dienā Jums piedāvās testēšanu un interviju zināšanu līmeņa noteikšanai. Skola piedāvā 6 apmācības līmeņus no Elementary līdz Advanced. Katram līmenim tiek komplektētas vairākas grupas. Nodarbības notiek katru rītu un četras reizes nedēļā arī pēcpusdienā.
Tipiska diena skolā sākas ar gramatikas uzdevumiem, kas nodrošina runāšanas, audiālās uztveres, lasīšanas un rakstīšanas iemaņu attīstību. Regulāri tiek strādāts pie izrunas gan klasē, gan valodas laboratorijā. Dienas otrajā pusē akcents tiek likts uz gatavošanos eksāmeniem vai katra studenta individuālajām vajadzībām. Nodarbībās tiek izmantoti jaunākie mācību materiāli.
Pēc nodarbībām Jums ir iespēja uzlabot savas valodas zināšanas valodas laboratorijā vai datorzālē, kur Jums piedāvās individuālas konsultācijas Jūs interesējošos jautājumos. Skola  piedāvā bezmaksas konsultācijas tiem studentiem, kas vēlas studēt Lielbritānijā.

Mēs garantējam, ka, veicot on-line pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūsu izvēlētās programmas cena nepārsniegs mācību iestādes publiskajos materiālos (internetā, katalogā u.c.) norādīto oficiālo cenu. Ja mācību iestādes materiālos Jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs segsim cenu starpību, turklāt  Jūs saņemsiet papildus atlaidi 30 eiro apmērā.

 
Cenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP).

Mēs garantējam, ka, veicot on-line pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūsu izvēlētās programmas cena nepārsniegs mācību iestādes publiskajos materiālos (internetā, katalogā u.c.) norādīto oficiālo cenu. 
Ja mācību iestādes materiālos Jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs segsim cenu starpību, turklāt  Jūs saņemsiet papildus atlaidi 30 eiro apmērā.
 
! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2021. g.). Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
General English (28 nodarbības х 45 min. nedēļā)

Ietver sevī gramatiku, izrunu, audiālo uztveri, runāšanu, lasīšanu un rakstīšanu. Ja Jūsu zināšanu līmenis ir upper-intermediate vai augstāks, Jūs variet izvēlēties papildus sekojošas programmas: Business English, Study Skills, Literature, British Life and Culture, Conversation, kuras notiek 2 reizes nedēļā pēcpusdienā. Kursā ir iekļauti mājas darbi, 2 stundas nodarbības sarunvalodas klubā (pēc izvēles) un 4 stundas pašmācība pasniedzēja vadībā (pēc izvēles).

 
Minimālais vecums: 16
Valodas līmenis: no elementary   
Cilvēku skaits grupā: 10, maksimums 12
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 28 nodarbības x 45 min. (21 stunda)
Kursa sākums: pirmdienās
295.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Cambridge Examinations Preparation (28 nodarbības x 45 min. nedēļā)

Kursa apraksts
Skola piedāvā sagatavoties vairākiem eksāmeniem – Certificate of Proficiency in English (CPE), Certificate of Advanced English (CAE), First Certificate in English (FCE) un the Preliminary English Test (PET). Kursā ir iekļauti mājas darbi, 2 stundas nodarbības sarunvalodas klubā (pēc izvēles) un 4 stundas pašmācība pasniedzēja vadībā (pēc izvēles).


Minimālais vecums
: 16
Cilvēku skaits grupā: 10, maksimums 12
Kursa ilgums: min. 4 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 28 nodarbības х 45 min. (21 stunda)
Kursa sākums: fiksētos datumos

 

295.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
IELTS Course (28 nodarbības x 45 min. nedēļā)

Minimālais vecums: 16
Valodas līmenis: no Upper-intermediate
Cilvēku skaits grupā: 10, maksimums 12
Kursa ilgums: min. 4 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 28 nodarbības x 45 min. (21 stunda)
Kursa sākums: pirmdienās
IELTS eksāmens - katru mēnesi

295.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Vasaras piemaksa (14/06 - 13/08)
15.00

Dzīvošana

Lielākā daļa studentu dzīvo viesģimenēs netālu no skolas. Skola rūpīgi izvēlas un pārbauda tās ģimenes, kuras piedāvā studentu izmitināšanu. Daudzas ģimenes pieņem studentus jau daudzu gadu garumā. Studentiem tiek nodrošināta atsevišķa istaba, brokastis un vakariņas.
Pastāv arī citi izmitināšanas varianti, piemēram, dzīvokļi, studentu mājas un Bristoles universitātes studentu rezidence.
Ierašanās – svētdienās, aizbraukšana – sestdienās.

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā.

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Dzīvošana ģimenē (SGL ar brokastīm un vakariņām)

Ģimenes pienākums ir nodrošināt studentam naktsmītni un ēdināšanu. Skolas prasība ir tāda, ka vienā ģimenē vienlaicīgi nedrīkst dzīvot studenti ar vienādu dzimto valodu.

Piemaksa par speciālu diētu - 20 GBP/ned.

180.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Dzīvošana rezidencē 18+ (bez ēdināšanas)

Rezidence Goldney Hall atrodas 10-15 minūšu gājienā no skolas. Tajā ir 9 dzīvokļi. Katrā dzīvoklī ir 8 vienvietīgas istabas, kopēja aprīkota virtuve, atpūtas telpa ar televizoru, 2 dušas, 1 vannasistaba un 2 tualetes. Katrā istabā ir izlietne, gulta, galds, krēsls, skapis. Rezidencē ir arī veļas mazgātava, lasītava, bezmaksas internets  un skaists dārzs ar tenisa kortiem.
- Minimālais vecums – 18 gadi.
- Pēc 23.00 ir aizliegts trokšņot, lai netraucētu citus studentus.
- Istabas tiek tīrītas reizi nedēļā.
- Studentam jābūt saviem dvieļiem (gultas veļa tiek izsniegta).
 

195.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Student Houses & Flats 18+ (bez ēdināšanas)

150 GBP refundable deposit required on arrival.

195.00

Transfērs

Ja Jūs ierodaties kādā no Londonas lidostām, tad visvienkāršākais veids, kā nokļūt Bristolē, – ar autobusu. Ir iespējams pašam rezervēt biļeti interneta mājas lapā: www.nationalexpress.com/airport.
Ja Jūs vēlaties, skola var noorganizēt individuālu transfēru no lidostas līdz Jūsu dzīvesvietai. Skolas pārstāvis Jūs sagaidīs pie izejas no muitas zonas. Viņam rokās būs plāksnīte ar skolas nosaukumu.

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Individuāls transfērs (Bristol)
50.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Individuāls transfērs (Heathrow)
220.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Individuāls transfērs (Gatwick)
260.00

Pasākumu programma

Ja Jūs esat aktīva dzīvesveida piekritējs, Jums ir iespēja papildus praktizēties angļu valodā skolas rīkotajos pasākumos. Skolotāji Jums palīdzēs sekojošu pasākumu organizēšanā:
* ekskursijas uz citām pilsētām: Londonu, Oksfordu, Bat, Salsburi utt.
* sports – boulings, volejbols, teniss, badmintons, futbols,
* teātra, kino, baleta un koncertu apmeklēšana.
Pateicoties skolā valdošajai draudzīgajai atmosfērai, daudzi studenti iegūst jaunus draugus visam mūžam. Jūs variet apmeklēt arī Bristoles universitātes baseinus un restorānus. Lielākā daļa pasākumu skolā ir bez maksas.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Mācību materiāli
50.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Skolas reģistrācijas maksa
50.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu