DID Hamburg

Atrašanās vieta

Neskatoties uz to, ka Hamburga atrodas diezgan tālu no jūras, pilsētas dzīve cieši saistīta ar ūdeņiem. Divi mākslīgie ezeri, kā arī neskaitāmi daudzie kanāli veido īpašu struktūru pilsētas centrā. Tāpēc Hanzas pilsētā Hamburgā valda īpaša jūras megapoles atmosfēra, un pelnīti to dēvē par Ziemeļu Venēciju. Ikvienā pilsētas rajonā var manīt, ka cilvēki dzīvi bauda tieši piekrastē – gan zivju tirgū, kur vietējie iedzīvotāji un tūristi nobauda Ziemeļu jūras delikateses, gan bāros Elbas krastā, kur valda pludmales ballīšu atmosfēra.
Vispopulārākā vieta Hamburgā ir osta, kas piešķir pilsētai īpašu burvību un nosaka tās dzīves ritmu. Kā trešā lielākā osta Eiropā, Hamburga ir svarīgs tirdzniecības un biznesa centrs pasaulē. Nekur pasaulē netiek pārkrauts tik daudz kafijas un paklāju kā Hamburgā! Interesanti vērot ostas darbību ar visiem tās kontrastiem: šeit kursē gan mazi zvejas kuterīši un nelielas buru jahtas, gan lieli kruīzu laineri un mūsdienīgi kravu kuģi. Hamburgas osta, kuru mēdz saukt par Vācijas vārtiem uz pasauli, ir savdabīga pasaule, ar kuru tiks iepazīstināti visi did skolas studenti.

Skola

Esplanāde - vēsturiska ēka art-deko stilā, kurā atrodas mūsu partneru skola, atrodas pašā pilsētas centrā Eiropas biznesa koledžas (EBC) ēkā. ЕВС piedāvā augstāko izglītību dažādās starptautiskās specialitātēs, piemēram, biznesa menedžments, tūrisms un pasākumu menedžments, mediju menedžments, starptautiskās attiecības un politika. Did kursu studenti var komunicēt ar vācu vienaudžiem un iepazīt ikdienas dzīvi vācu universitātē. Bez tam, viņi var izmantot universitātes bibliotēkas pakalpojumus.

Uz skolas ēkas jumta ir plaša terase, no kuras studentiem paveras lielisks skats uz pilsētas ezeru un promenādi ar tās slavenajām viesnīcām un greznajiem veikaliem. Gaišās un plašās auditorijas ir mūsdienīgi aprīkotas. Studentiem ir pieejams bezvadu internets. Skolā ir datoru klase (60 vietas), bagātīga bibliotēka, vairākas multimediju klases, kā arī kafejnīca ar uzkodu un dzērienu automātiem.

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2022. g.)
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Standard Course (20 stundas х 45 min. nedēļā)
Ja vēlaties pilnveidot savas vācu valodas zināšanas un iepazīt Vāciju, tad šis kurss jums būs ideāli piemērots. Nodarbībās ir iekļauta gramatikas apgūšana un vārdu krājuma paplašināšana par ikdienas tēmām. Pēc nodarbībām jums būs pietiekoši daudz laika un iespēju papildināt savas zināšanas pašmācības nodarbībās un ekskursijās pa Vāciju. 

Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency

Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 

 

 

200.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive Course (24 stundas х 45 min. nedēļā)
24 vācu valodas nodarbības nedēļā ļaus ātri sasniegt progresu pateicoties koncentrētajam mācību procesam. Atšķirībā no standarta kursa, šeit tiek aktīvi apspriesti aktuālie notikumi politikā, kultūrā un ekonomikā, līdz ar to intensīvāk attīstot komunikatīvās prasmes. Divreiz nedēļā notiek speciāli semināri, kuru laikā studenti papildus nostiprina nodarbībās gūtās zināšanas. Tādēļ intensīvais kurss būs optimāli piemērots arī kā sagatavošanas kurss eksāmeniem. Ja jums viegli padodas valodas, un jūs vēlaties nokārtot diploma eksāmenu, tad jums jāizvēlas tieši šis kurss.

 

Minimālais vecums: 17
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency

Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 24 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 

 

 

 

 

250.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Premium Course (28 stundas х 45 min. nedēļā)
 
Ja jūs vēlaties sasniegt maksimālu rezultātu īsā laika periodā, mēs rekomendējam izvēlēties Premium kursu. Atšķirībā no iepriekšējiem diviem – standarta un intensīvā – Premium kurss 28 nodarbību ietvaros piedāvā lielākas iespējas sasniegt savus personīgos mērķus. Vai jūs vēlaties vēlreiz izpildīt kādu uzdevumu? Vai jums radās kādi jautājumi par specifisko leksiku? Varbūt vēlaties vairāk nodarboties tieši ar klausīšanos? Premium kursa semināri, kas notiek divas reizes nedēļā, dos jums iespēju pamainīt mācību procesa gaitu.


Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency
Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 28 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

300.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa (04.07-19.08)
35.00

Dzīvošana

Atkarībā no jūsu ieskatiem, jūs varat brīvi izvēlēties sev dzīvošanas variantu. Ja jūs vēlaties pilnveidot savas vācu valodas zināšanas arī pēc nodarbībām ģimenes atmosfērā, jums būtu piemērota dzīvošana viesģimenē ar brokastīm vai pus pansiju. Vai arī varat īrēt istabu – tādā gadījumā jūs arī dzīvojat vācu ģimenē, bet ēdat patstāvīgi. Tiem, kas dod priekšroku neatkarībai, mēs iesakām jauniešu viesnīcas.    

Viesģimene
Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm vai pus pansiju vācu ģimenē.

Istabas īrēšana
Vienvietīga istaba bez ēdināšanas – virtuve un vannas istaba kopēja ar dzīvokļa saimniekiem vai citiem studentiem.

Jauniešu viesnīca | Standard

Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas.

Jauniešu viesnīca | Superior

Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Ģimene (SGL, brokastis)
230.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Ģimene (SGL, brokastis un vakariņas)
290.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Rezidence (SGL, bez ēdināšanas)
450.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Jauniešu viesnīca (standarta, SGL, brokastis)

Standard:
Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas – no 230 eiro nedēļā.

 

295.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa
30.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs vienā virzienā (Hamburgas lidosta)
80.00

Pasākumu programma

Jūs varēsiet iepazīties ar Hamburgas ostas vēsturiskajām un arhitektūras ievērojamākajām vietām. Garšvielu muzejā jūs varēsiet pagaršot dažādas garšvielas. Netālu no tā atrodas Hamburgas cietums – drūmais raganu medību un mēra epidēmijas laiku liecinieks. Pēc Hamburgas vēstures izpētes studenti var relaksēties, izbraukājot pa ostas teritoriju ar tūristu kuģīti.
Brīvdienās tiek organizētas ekskursijas uz visu dienu. Piemēram, vasarā var doties uz Ziemeļu jūras pludmalēm. Skola piedāvā ekskursijas arī uz tādām pilsētām, kā Brēmene, Lībeka un Berlīne. Berlīnē jūs redzēsiet slaveno Reihstāga ēku, Branderburgas vārtus, Berlīnes mūri, klubus, bārus un tirdzniecības centrus.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu