BALTIC COUNCIL - The English Language Centre Eastbourne

The English Language Centre Eastbourne

Atrašanās vieta

Skola ir dibināta 1936.gadā Anglijas dienvidu piekrastes kūrortpilsētā Īstbornā, kas atrodas stundas brauciena attālumā no Londonas. Pilsēta pārsteidz ar tīrību un sakoptajiem parkiem.
Pilsētā ir daudz restorānu un veikalu, kinoteātru un diskotēku. No mācībām brīvajā laikā ir iespējams atpūsties pie jūras vai doties ekskursijās uz citām pilsētām - Londonu, Braitonu, Portsmūtu.

Skola

Divas skolas ēkas atrodas netālu no pilsētas centra un jūras. Skola ir akreditēta Lielbritānijas padomē un ir organizācijas Quality English locekle.
 

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

Skolā ir 22 mācību klases un katra no tām ir aprīkota ar audio aparatūru, kā arī ar video aparatūru. Ir pieeja internetam, TV un video, pašmācības centrs, kafejnīca ar pieņemamām cenām, atpūtas istaba ar TV un DVD, pieeju internetam, galda tenisu un citām spēlēm, divi skaisti dārzi, grāmatveikals un bibliotēka.

Katru dienu  nodarbības sākas ar gramatikas uzdevumiem, kuri nodrošina runāšanas, klausīšanās, lasīšanas un rakstīšanas iemaņu pilnveidošanu. Regulāri tiek apgūta izruna – gan klasē, gan valodas laboratorijā, un bieži vien stundās tiek izmantoti videoieraksti. Dienas otrajā pusē akcents tiek likts uz sagatavošanos dažādiem eksāmeniem vai katra studenta individuālajām problēmām. Nodarbībās tiek izmantoti jaunākie mācību materiāli, kuriem skolotājs klāt pieliek dažādus papildus materiālus, kas ir adaptēti katram studentam individuāli.

Pēc nodarbībām klasē studenti var uzlabot savas zināšanas valodas laboratorijā vai datoru zālē, kur tiek sniegtas individuālas konsultācijas.

Video

Cenas ir norādītas angļu mārciņās (GBP).

Mēs garantējam, ka, veicot on-line pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūsu izvēlētās programmas cena nepārsniegs mācību iestādes publiskajos materiālos (internetā, katalogā u.c.) norādīto oficiālo cenu. 
Ja mācību iestādes materiālos Jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs segsim cenu starpību, turklāt  Jūs saņemsiet papildus atlaidi 30 eiro apmērā.
! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2024.g.)
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
IELTS Preparation Course (25 nodarbības x 45 min.nedēļā)

Minimālais vecums: 16
Cilvēku skaits grupā: maks. 12
Kursu ilgums 4 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 25 nodarbības x 45 min.
Kursa sākums:  reizi mēnesī

 

 

315.00

Dzīvošana

Lielākā daļas studentu izvēlas dzīvošanu viesģimenē. Skola rekomendē šāda tipa dzīvošanu, jo tas sniedz iespēju studentam praktizēt un pielietot iegūtās zināšanas arī ārpus mācību laika, kā arī izjust britu ikdienas dzīves ritmu. Lielākā daļa viesģimeņu Īstbornā dzīvo nelielā attālumā no skolas, tādēļ studentiem nav nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu. Skola piedāvā organizēt dzīvošanu viesnīcās un viesumājās. Viesumājas aptuvena cena par diennakti ir 20 GBP, par vienvietīgu numuru ar brokastīm. Viesnīcu cenas sākot no £25 - £100 diennaktī. Skolas darbinieks, kurš atbildīgs par studentu dzīvošanu, personīgi inspektē viesģimenes. Katru gadu ģimenes tiek inspektētas, lai tās atbilstu visām izvirzītajām prasībām.
 

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā.

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Dzīvošana ģimenē (SGL, ar brokastīm un vakariņām)

Dzīvojot viesģimenē, students tiek nodrošināts ar brokastīm un vakariņām. Ģimene nodrošina arī apģērba mazgāšanu. Gultasveļas un dvieļu maiņa notiek ik nedēļu. Par obligātu prasību tiek uzskatīts, ka vienā ģimenē nevar dzīvot studenti no vienas valsts, kuriem ir viena dzimtā valoda. Vasaras sezonā jaunieši parasti tiek izmitināti viesģimenēs istabās pa diviem studentiem, otrs students ir no citas valsts.

Viesģimeņu rezervācija tiek veikta pa nedēļām. Parasti studenti ierodas svētdienās. Gadījumos, ja students ir neapmierināts ar viesģimeni, skola var pamainīt viesģimeni. Šajā gadījumā studentam ir jābrīdina skola nedēļu iepriekš par vēlamo pārcelšanos.

Ierašanās - svētdienās, aizbraukšana – sestdienās.

Iespējama piemaksa 10 GBP/nedēļā par speciālu diētu.

160.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Dzīvošana studentu mājās (SGL, bez ēdināšanas)

Studentu mājas atrodas Īstbornas centrā 5 -10 minūšu gājiena attālumā no skolas.
Lielas istabas ar divvietīgu gultu, skapi, galdu un gultas veļu. Kopēja vannasistaba un virtuve. Bezvadu internets.
Vienā mājā dzīvo 5-10 cilvēki.

Minimums - 2 nedēļas. Tikai vasarā.

Minimālais vecums - 18 gadi.

553.00

Transfērs

Īstborna atrodas 90 minūšu braucienā no Londonas. No Hītrovas (Heathrow) lidostas jāpārsēžas uz autobusu līdz Getvikas (Gatwick) lidostai. No Getvikas lidostas brauc vilciens tieši līdz Īstbornai.

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)
115.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Transfērs vienā virzienā (lidosta Stansted)
230.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Transfērs vienā virzienā (lidosta Luton)
230.00

Pasākumu programma

Pasākumu programma piedāvā brīnišķīgu iespēju atpūsties, satikt jaunus draugus no visas pasaules, kā arī papraktizēt valodu nepiespiestā atmosfērā. Skolā patstāvīgi strādā sociālās programmas koordinators. Programmas sastāv no sporta, teātra un kino apmeklējuma, ekskursijām un ballītēm. Papildus tam brīvā laika koordinators var piedāvāt katram studentam nodarbošanos atkarībā no studenta interesēm. Tie var būt klubi, kuri piedāvā nodarbošanos ar dažādiem sporta veidiem un dažnedažādiem hobijiem.

Ņemot vērā to, ka Īstborna atrodas 90 minūšu braucienā no Londonas, tad iespējama ekskursiju organizēšana uz galvaspilsētu. Tāpat iespējams rezervēt viesnīcu. Ekskursijas brīvdienas uz visu dienu tiek organizētas cauru gadu uz tādām pilsētām kā Londona, Kembridža, Oksforda, Bat, Kenterberija un citām ievērojamām pilsētām. Ekskursijas var ietvert arī ārpilsētas māju, dārzu, piļu un pieminekļu apmeklējumus. Laiku pa laikam ir iespējams pasūtīt ekskursijas uz visu nedēļas nogali, piemēram uz Skotiju, Īriju, Amsterdamu vai Parīzi. Vienas dienas ekskursiju un nedēļas nogales ekskursiju cenas atšķiras, tomēr skola cenšas padarīt šīs ekskursijas pieejamas lielākai daļai studentu.

Vasaras kursos Summer plus skola piedāvā papildus sociālo programmu, kura iekļauta šo kursu cenā.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Skolas reģistrācijas maksa
95.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu