BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Kā pasūtīt online

Jūs varat pasūtīt programmu atnākot uz mūsu biroju, kur mēs ar prieku palīdzēsim Jums izvēlēties mācību iestādi, piemērotāko kursu un atbildēsim uz visiem Jums interesējošajiem jautājumiem.
 
Pasūtīšanai on-line:
 
1. Lai rezervētu programmu, ieejiet Jums interesējošajā sadaļā, izvēlieties valsti un mācību iestādi.
 
 
 
 
2. Atzīmējiet atbilstošo mācību programmu un dzīvošanas variantu Jūsu izvēlētās mācību iestādes lapaspusē. 
 
 
 
 
3. Uzklikšķinot uz ikonas “pasūtījuma summa” mācību iestādes apraksta lapā, Jūs varēsiet redzēt pilnu programmas summu. Uzklikšķinot uz ikonas “noformēt pasūtījumu”, reģistrējieties, aizpildiet pasūtītāja un studenta anketas un iepazīstieties ar pasūtīšanas noteikumiem.
 
 
 
 
4. Pārskaitiet avansa maksājumu 20 % apmērā no programmas cenas pamatojoties uz rēķina, kuru mēs nosūtīsim uz Jūsu anketā norādīto e-pasta adresi uzreiz pēc Jūsu pasūtījuma un studenta anketas saņemšanas.
 
5. Programmā norādīto pakalpojumu rezervēšana notiek tikai pēc avansa maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā. Lai paātrinātu rezervēšanas procesu, mēs rekomendējam nosūtīt uz e-pastu:  info@balticcouncil.org dokumentu, kas apstiprina veikto maksājumu.
 
6. Divu darba dienu laikā pēc avansa saņemšanas mūsu bankas kontā mēs Jums izsūtīsim Jūsu pasūtījuma apstiprinājumu.
 
7. Gadījumā, ja Jūs neapmaksājiet avansa maksājumu, pasūtījums tiek uzskatīts par spēkā neesošu.
 
8. Avansa apmaksa apstiprina, ka Jūs piekrītiet pasūtījuma noteikumiem.
 
9. Ja pasūtījuma anketā Jūs atzīmēsiet, ka Jums ir nepieciešama aviobiļete un / vai citi pakalpojumi, tad mūsu menedžeris sazināsies ar Jums un piedāvās iespējamos variantus.
 
10. Grāmatvedības atskaites dokumenti tiek izsūtīti vai nodoti Jums vai Jūsu pilnvarotajai personai kopā ar brauciena dokumentiem.
 
Palīdzība pasūtīšanai internetā 67317627, 29132573.
 
 
 
 
Uz augšu