BALTIC COUNCIL - Academic Camp Canada (13-17 g.)

Academic Camp Canada (13-17 g.)

Atrašanās vieta

New Brunswick

Kursa ilgums – min. 1 nedēļa
Vecums – 13-17 gadi
Programmas - akadēmiskie priekšmeti angļu valodā; sagatavošana IB atestāta iegūšanai, Medical Studies.
Dzīvošana – rezidence

Academic Camp Canada ir izveidots zinātkāriem un mācīties gribošiem skolēniem vecumā no 12-17 gadiem. Interesantas un aizraujošas programmas kopā ar skolēniem no Kanādas un citām pasaules valstīm. Academic Camp Canada palīdzēs spert pirmos soļus pretim nākotnei – attīstīties akadēmiski.

Rothesay Netherwood skola, New Brunswick
Rothesay Netherwood ir lieliska privātskola skolēniem no 6. līdz 12. klasei. Tā ir International Baccalaureate (IB) un Outward Bound skola, kā arī prestižā Round Square locekle.
Skola piedāvā izcilas apmešanās vietas, ļaujot izbaudīt īstu Kanādas atmosfēru. Rothesay Netherwood skola atrodas netālu no Saint John, New Brunswick. Kampuss ir mežu teritorijā ar skatu uz skaisto Kennebacasis upi.

Skolā ir modernas klases un mācīšanās telpas, iekaitot angļu valodas un zinātnes ēkas, četras zinātnes laboratorijas un mākslas centru. Skolā ir ļoti laba sporta infrastruktūra, ieskaitot regbija un futbola laukumu, klints kāpšanas sienu, fitnesa centru, skvoša kortus, slidotavu un daudzas vietējās pastaigu takas. Visas sporta iespējas tiek regulāri izmantotas katru dienu pēcpusdienās un vakaros, kad notiek aktivitātes un pasākumi.

Dzīvošana un ēdināšana
Dzīvošanai paredzētās telpas ir plašas, katrā istabā ir atsevišķas mācību zonas ar rakstāmgaldu, kā arī ir daudz vietas personīgajām mantām. Katrā istabā ir sava vannas istaba. Studenti dzīvo istabās pa diviem.
Dzīvošanai paredzētajās ēkās ir komfortabla kopējā atpūtas telpa un virtuves zonas atpūtai un uzkodu pagatavošanai. Skola piedāvā izcilu ēdināšanu – katra ēdienreize ir atšķirīga, turklāt pavāri ar prieku pielāgojas ikvienam skolēnam, kuram ir īpašas diētas. Katru nedēļu tiek organizētas internacionālās ēdienreizes, kur ir iespēja nogaršot citu valstu virtuves.
Skolā ir arī medicīnas centrs, aprīkots ar modernu aprīkojumu. Šajā centrā palīdzību sniegs medmāsa vai pirmo palīdzību apguvis personāls.

Pasākumu programma
New Brunswick ir piejūras province pie Atlantijas okeāna, Kanādas austrumu piekrastē. Skaistās šīs vietas upes, pludmales un meži sniedz iespēju izbaudīt unikālu Kanādai raksturīgas nometnes atmosfēru. Saint John pilsētai ir bagāta kuģubūves vēsture, un tā ir slavena ar savām plūdmaiņām un vaļu vērošanas iespējām. Programmā – Irving Nature Park pārgājiens, Saint John pastaigas tūre, New River pludmale, ūdenssports Lily Lake ezerā, vakari pie ugunskura, Kings Landing, braucieni ar kajakiem, vaļu vērošana u.c. aktivitātes. 

Programmas


Explorers (13-14 g.)
– Šī programma palīdzēs uzlabot skolas atzīmes. Kursa laikā tiek uzlabotas akadēmiskās prasmes, kas sniedz labu pamatu turpmākām mācībām. Papildus vienkārši angļu valodas apguvei, skolēni iepazīs un izzinās arī dažādus akadēmiskos priekšmetus angļu valodā, ieskaitot matemātiku, zinātnes, mākslu, sociālās zinības un sociālās zinātnes.

Engagers (15-17.g.) - programma skolēniem no 15-17 gadiem.  Šī programma palīdzēs uzlabot skolas atzīmes. Skolēni var izvēlēties priekšmetus, kurus angļu valodā vēlas apgūt padziļināti. Skolēni iemācīsies izprast priekšmetus, attīstīt kritisko domāšanu un kļūt daudz neatkarīgāki mācību procesā. Katram skolēnam būs iespēja izvēlēties no 14 priekšmetiem. Nedēļā iespējams izvēlēties 4 priekšmetus. Piedāvātie priekšmeti izvēlei: akadēmiskā franču valoda, māksla, bioloģija, bizness un ekonomika un uzņēmējdarbība, ķīmija, debates, angļu valoda, vides sistēmas un sabiedrības, eseju rakstīšana, vēsture un politika, matemātika, fizika, prezentācijas un intervijas, zināšanu teorija (Theory of Knowledge).

Datumi (2024)
21.07 - 04.08

Cena: 4800 CAD (2 nedēļas)


Visās programmās ar skolēniem nelielās klasēs (ne vairāk par 15 vienā klasē) strādās pieredzējuši pasniedzēji. Piektdienās tiek organizētas motivējošas lekcijas un semināri par tēmām, kas saistītas ar panākumiem nākotnē. Šīs lekcijas vada dažādu jomu eksperti.

Cenās iekļauts: mācību maksa, izklaides programma (aktivitātes un izbraucieni), dzīvošana, apdrošināšana, lidostas transfēri (atkarīgs no lokācijas), ēdienreizes (3 ēdienreizes dienā un uzkodas).

Cenās nav iekļauts: aviobiļetes, aizbildņa izziņa (100 CAD)

 
Nosaukums
Progr.
Cena , CAD
Explorers Programme (13-14 g.) - 2 nedēļas
4,800.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , CAD
Engagers Programme (15-17 g.) - 2 nedēļās
4,800.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , CAD
Aģentūras reģistrācijas maksa
70.00
Uz augšu