Christ’s Hospital School

Atrašanās vieta

Horsham (Sussex)

Skola

Ja vēlaties justies kā īstas angļu privātās internātskolas audzēknis, kas mācās skolā ar gadu simtiem ilgu vēsturi, izvēlieties Christ’s Hospital un iejūtaties īsti tradicionālā angļu izglītības atmosfērā!

Christ’s Hospital School, kas atrodas Horsham pilsētā (Saseksas grāfiste), ir viena no greznākajām Anglijas skolām ar bagātu vēsturi. Par savu nosaukumu skolai jāpateicas karalim Edvardam VI, pēc kura norādījumiem 1552.gadā tika atvērtas 3 skolas bērniem. Viena no tām bija Christ’s Hospital School.

Sākotnēji skolai Newgate and Hertford pilsētās bija atsevišķas nodaļas zēniem un meitenēm, bet 1897.gada 23.oktobrī Velsas princis Edvards ielika pamatus jaunai skolas ēkai Horsham pilsētā, kur skola atrodas vēl šobrīd. Horšama atrodas tikai 25 minūšu brauciena attālumā no Getvikas lidostas un 55 minūtes no Londonas.

Christ’s Hospital School piesaista skolēnus no visas pasaules, pateicoties viktoriāņu stila ēkām, sporta centram ar slēgto baseinu un iespēju nodarboties ar dažādiem sporta veidiem. Noteikti jāpiemin arī ēdnīca, kuras interjers izgreznots ar lieliskiem attēliem, kā arī teātra ēka, kuras arhitektūra atgādina slaveno Londonas Globe teātri. Turklāt skolas teritorijā atrodas arī mūsdienīgs sports komplekss, tenisa korti un sporta laukumi dažādiem sporta veidiem. Skolas teritorija aizņem aptuveni 500 hektārus.

Video

Datumi un cenas (2022)
06.07 - 17.08

Programmas cenā ir iekļauts:
Mācības, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana rezidencē, trīsreizēja ēdināšana, sertifikāts.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

 
Nosaukums
ned.
Cena , GBP
Summer Course (20 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē,TRPL, FB)

Vecums: 7-17 gadi
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursu ilgums: 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min.

840.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Transfērs vienā virzienā (lidosta Gatwick)
85.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Transfērs vienā virzienā (lidosta Heathrow)
150.00

Pasākumu programma

Christ’s Hospital School atrodas tūristu iecienītajā Anglijas dienvidu piekrastē, kas ir netālu no Londonas. Papildus pasākumiem, kas tiek organizēti skolas teritorijā, tiek piedāvātas 3 ekskursijas uz pilnu dienu (Londona, Oksforda un Braitona).

Londona
Lielbritānijas galvaspilsēta atrodas tikai 55 minūšu brauciena attālumā ar vilcienu. Ekskursijas laikā studenti iepazīstas ar visnozīmīgākajām apskates vietām Londonas centrā. Pēcpusdienā studentiem ļauts vai nu apmeklēt muzejus un galerijas, vai arī pavadīt brīvo laiku iepērkoties.

Oksforda
Brauciens uz Oksfordu ar autobusu aizņem apmēram 2 stundas. Studenti ne tikai iepazīstas ar vēsturisko pilsētu, bet arī apmeklē kādu no slavenās Oksfordas universitātes koledžām. Pēcpusdiena skolēniem ir brīva, un viņi to var pavadīt pēc saviem ieskatiem.

Braitona
Braitona ir iecienīta kūrortpilsēta Anglijas dienvidu piekrastē. Eksursijas laikā skolēniem ir iespēja apmeklēt slaveno Karalienes paviljonu, kā arī pastaigāties pa gleznaino promenādi vai pavadīt brīvo laiku pludmalē.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Skolas reģistrācijas maksa
45.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , GBP
Aģentūras reģistrācijas maksa
55.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu