BALTIC COUNCIL - American International School Salzburg (10-18 g.)

American International School Salzburg (10-18 g.)

Atrašanās vieta

Zalcburga

Kursa ilgums – 2, 4 vai 6 nedēļas
Vecums – 10 līdz 18 gadi
Programma – angļu vai vācu valoda
Nodarbību skaits nedēļā – 20
Kursa sākums – pirmdienās
Dzīvošana – skolas kopmītnēs

Zalcburga ir viena no tūristu iecienītākajām pilsētām Austrijā, jo tā sniedz baudījumu visiem, kas kaut reizi pastaigājušies pa Zalcburgas senajām ieliņām. Arī bērniem un pusaudžiem šajā pilsētā ir daudz kas aizraujošs ko redzēt un darīt, piemēram, apskatīt ievērības cienīgākās vietas, nodarboties ar sportu vai vienkārši pastaigāties, izbaudot svaigo Alpu gaisu.

Skola
Skolu akreditējusi Austrijas izglītības ministrija, un tā ir Eiropas Savienības starptautisko skolu, Amerikas internātskolu Eiropā asociācijas un citu organizāciju biedre.
Skolas kampuss atrodas Alpu pakājē gleznainā Zalcburgas rajonā tikai dažu minūšu attālumā no pilsētas centra. Skolēniem tiek piedāvāta lieliska iespēja izbaudīt šīs vēsturiskās pilsētas unikālo atmosfēru, jo audzēkņi mitinās skolas galvenajā ēkā, kas būvēta 18.gadsimtā un ir pilnībā modernizēta pēc mūsdienu prasībām.
Skolas profesionālie darbinieki, kas vienlīdz labi runā gan angliski, gan vāciski, vienmēr gatavi palīdzēt un atbildēt uz visiem jautājumiem, kas skolēniem rodas, dzīvojot skolas kampusā.

Dzīvošana
Skolēni dzīvo skolas rezidencēs divvietīgās, trīsvietīgās vai četrvietīgas istabiņās ar visām ērtībām. Ēdināšana notiek skolā, un tā ietilpst programmas cenā

Video

Pasākumu programma
No mācībām brīvajā laikā pēcpusdienās, vakaros un nedēļas nogalēs skola organizē aizraujošu pasākumu un ekskursiju programmu. Skolēni apmeklē koncertus un teātra izrādes, iepazīst muzejus un tūrisma objektus (piemēram, Hellbrunn pili, Hohensalzburg cietoksni, Werfen ledus alas, Hallein sāls raktuves), kā arī nodarbojas ar sportu (futbolu, tenisu, galda tenisu, volejbolu, raftingu un riteņbraukšanu).

Mācību programma
Valodu kursi notiek nelielās grupās pieredzējušu pasniedzēju vadībā. Pirms kursu sākuma tiek pārbaudītas skolēnu valodas zināšanas, lai audzēkņus iedalītu attiecīgā līmeņa grupā.
Skola piedāvā angļu un vācu valodas mācības (20 nodarbības nedēļā) 10 – 19 gadus veciem studentiem. Kurss sastāv no 2 nedēļu ilgiem moduļiem, tāpēc studenti var izvēlēties 2, 4 vai 6 nedēļas ilgus kursus.
6 nedēļu kurss ir sevišķi piemērots tiem skolēniem, kas plāno turpināt mācības AIS Salzburg skolas akadēmiskajā programmā.

Cenā iekļauts:
20 svešvalodas mācību nodarbības nedēļā (4 stundas dienā), dzīvošana un ēdināšana, gultasveļa, istabiņas tīrīšana, pasākumu un ekskursiju programma, transfērs no/uz Zalcburgas lidostu.
Papildus izdevumi: lidmašīnas biļetes, apdrošināšana, reģistrācijas maksa.

Datumi (2024)

07.07 - 19.07
21.07 - 02.08
04.08 - 16.08


Cenas ir norādītas eiro (EUR).

Ailītē CENA ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Course (20 stundas nedēļā) - 2 nedēļas
2,375.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Course (20 stundas nedēļā) - 4 nedēļas
4,200.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Course (20 stundas nedēļā) - 6 nedēļas
5,500.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00
Uz augšu