The English Language Centre Eastbourne (16+ g.)

Atrašanās vieta

Skola ir dibināta 1936.gadā Anglijas dienvidu piekrastes pilsētā Īstbornā, populārā Anglijas kūrortā. 1 stundas brauciens ar vilcienu un Jūs jau esat Londonā. Pilsēta pārsteidz ar tīrību un sakoptajiem parkiem.

Pilsētā ir daudz restorānu un veikalu, kinoteātru un diskotēku. Brīvajā no mācībām laikā ir iespējams atpūsties pie jūras vai doties ekskursijās uz citam pilsētām - Londonu, Braitonu, Portsmutu. Studentu brīvā laika organizācijas nodaļa Īstbornas angļu valodas skolā būs priecīga Jums piedāvāt arī citus izklaides pasākumus.

Skola

Divas skolas ēkas atrodas netālu no pilsētas centra un jūras. Skola ir akreditēta Lielbritānijas padomē un ir organizācijas Quality English locekle. Skolā tiek piedāvātas dažādas programmas, taču superintensīvais angļu valodas kurss, kurš notiek tikai fiksētos datumos, jau vairāku gadu garumā ir izpelnījies lielu popularitāti. Tā kā mācību grupas aizpildās ātri, mēs rekomendējam pieteikties uz šo kursu laicīgi.


Dzīvošana

Pateicoties dzīvošanai ģimenē, studentam ir iespēja izmantot nodarbībās iegūtās zināšanas praksē un iepazīt britu dzīvesveidu. Lielākā daļa viesģimeņu Īstbornā dzīvo netālu no skolas, tādēļ studentiem nav nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu. Dzīvošana viesģimenē iekļauj izmitināšanu, brokastis un vakariņas, brīvdienās arī pusdienas. Katru dienu students var izmantot dušu.Ģimene nodrošina arī veļas mazgāšanu. Gultasveļas un dvieļu maiņa notiek ik nedēļu. Obligāta prasība, ka vienā ģimenē nevar dzīvot divi studenti, runājoši vienā valodā. Ģimene ņem vērā studenta ēšanas ieradumus.
 

Pasākumu programma
Skola piedāvā dažādu kultūras un sporta pasākumu programmu, tai skaitā vienas dienas ekskursijas uz Londonu un citām pilsētām. Savā brīvajā laikā studenti var doties pastaigās gar jūru, kur atrodas žilbinoši sniegbaltas klintis, un iespējams atpūsties oļu pludmalēs. Citi skolas piedāvātie pasākumi: minigolfs, kino, futbols, volejbols, ekskursijas uz Braitonu un Heistingsu, un citi. 

Video


Izbraukšanas datumi (2022)


03.07 - 24.07

Brīvo vietu skaits grupu braucienos
 

3 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, informatīvie un mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi pasākumi, katru nedēļu 1 ekskursija uz visu dienu, dzīvošana ģimenē kopā ar studentu no citas valsts, divreizēja ēdināšana darba dienās, trīsreizēja ēdināšana brīvdienās, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.  

Cenas ir norādītas eiro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 3 nedēļas. Lai pasūtītu 2, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu 67317627 Rīgā, 636 07869 Ventspilī vai info@balticcouncil.org.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Pasūtījuma summa". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu.

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Plus (25 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas

Minimālais vecums: 16 
Valodas zināšanu līmenis: no elementary līdz advanced
Cilvēku skaits grupā: maks. 12
Kursa ilgums: 3 nedēļas 
Nodarbību skaits nedēļā:  25 nodarbības х 45 min. plus 2 pēcpusdienas pasākumi un 1 pēcpusdienas ekskursija

2,590.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Intensive English (30 stundas х 45 min. nedēļā, dzīvošana ģimenē, TWIN, HB) - 3 nedēļas

Minimālais vecums: 16 
Valodas zināšanu līmenis: no beginner līdz advanced
Cilvēku skaits grupā: maks. 12
Kursa ilgums: 3 nedēļas 
Nodarbību skaits nedēļā: 30 nodarbības х 45 мin. 

2,590.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu