BALTIC COUNCIL - Izglītība ārzemēs

Lielbritānija - izlidošana no Rīgas

Brīvlaiks – tā ir atpūta, jautrība un draugi. Un katrs to vēlas pavadīt lietderīgi. Mēs piedāvājam doties uz Angliju mācīties valodu tur, kur tajā runā visi: gan nodarbībās, kas notiek starptautiskā skolā, gan ģimenē, kas jūs izmitinās, gan skolas rīkotajās ekskursijās un diskotēkās, uz kurām jūs dosieties kopā ar vienaudžiem no citām valstīm.

Pēdējo gadu laikā mūsu programmas ir izvēlējušies tūkstošiem skolēnu. Mūsu piedāvājumos ir iekļauta angļu valodas apguve, kā arī aktīva atpūta un ekskursijas pa Angliju skolēniem vecumā no 7 līdz 17 gadiem. Īpašu popularitāti vecāko klašu skolēnu vidū ir iemantojuši intensīvie un eksāmenu kursi, kurus piedāvā starptautiskās valodu skolas pieaugušajiem, kas uzņem no 16 vai 17 gadu vecuma. Mēs piedāvājam arī tādas programmas, kas paredzētas bērniem kopā ar vecākiem, kā arī dažādu mācību iestāžu grupām.

Tikai mēs piedāvājam programmas par labākajām cenām un kas sākas katru nedēļu. Izvēlieties programmu ar dzīvošanu angļu ģimenē, britu universitātē vai klasiskā angļu privātskolā un pavadiet laiku lietderīgi! Programmas cenā ir iekļauts praktiski viss -  lidojums, transfēri, reģistrācijas maksas, mācības, mācību materiāli, dzīvošana ģimenē vai rezidencē, ēdināšana, pēcpusdienas un vakara pasākumi, kas notiek katru dienu, apdrošināšana un, protams, mūsu pieredzējušā grupas vadītāja pakalpojumi.

Izvēlieties tieši Jums piemērotāko programmu un pavadiet laiku lietderīgi!

Uz augšu