BALTIC COUNCIL - University of Leicester

University of Leicester

Atrašanās vieta

Lestera

Dibināšanas gads – 1921.
Studentu skaits – ap 18 000, no kuriem 12 000 studē bakalaura programmās

Īss apraksts
Klasiska zinātniski pētnieciska universitāte, kas pieder pie Lielbritānijas augstākās izglītības elites, kā arī atrodas top 1% labāko pasaules universitāšu sarakstā pēc Times Higher Education datiem. Lesteras universitāte ir vienīgā universitāte, kas saņēmusi Times Higher Education prēmiju 7 gadus pēc kārtas. Pasaules universitāšu reitings QS 2018 to ir iekļāvis 250 pasaules universitātāšu topā. Tā ir plaši pazīstama ar lielisku mācību kvalitāti un pasaules līmeņa zinātniskiem pētījumiem tādās jomās kā vēsture, arheoloģija, kriminoloģija, bioloģija un kosmoss. Inženierzinātņu studenti piedalās jauna, moderna elektromobīļa HIPERCA radīšanā. Matemātikas fakultātē tiek pierādītas jaunas teorēmas, kuras ievērojami sekmē mākslīgā intelekta izstrādi. Vēža slimību pētniecības nodaļa kopā ar kolēģiem no ASV strādā pie daudziem jauniem projektiem. Universitātes kosmiskās attīstības centrs savukārt ir saņēmis 2 gadu finansējumu 400 000 mārciņu apmērā augsto tehnoloģiju procesu adaptācijai un to izmantošanai ikdienas mērķiem, strādājot ar vietējām biznesa organizācijām.
Jaunā bibliotēka, kuras renovācijā tika ieguldīti 32 miljoni mārciņu, strādā 24 stundas diennaktī no svētdienas līdz ceturtdienai, un ir ciet tikai piektdienu un sestdienu naktīs. Bezvadu internets ir pieejams visā universitātes pilsētiņā. Gadījumā, ja studentam nav sava portatīvā datora, ir iespēja izmantot kādu no 1400 stacionārajiem datoriem un universitātes IT komandas palīdzību.
Universitātes pilsētiņa atrodas vienas jūdzes attālumā no pilsētas centra tieši blakus slavenajam Viktorijas parkam. Universitātes ēkas, kuras ir saņēmušas apbalvojumus par labāko dizainu, atspoguļo dažādu laikmetu stilus, un daudzām no tām piemīt vēsturiska vērtība.
Lesterā dzīvo ap 350 000 iedzīvotāju, kas pilsētu padara ļoti ērtu dzīvošanai. Pateicoties divām lielām universitātēm, Lesteru var droši nosaukt par jauniešu pilsētu,  kur viegli atrast darbu uz pusslodzi.

Video

Katru oktobri universitāte organizē karjeras izstādi, kur studentiem ir iespēja iepazīties ar potenciāliem darba devējiem un atrast prakses vietu vai pastāvīgu darba vietu pēc universitātes absolvēšanas. Universitātē darbojas arī  Career Development Service, kura datu bāzē atrodas simtiem vakanču uz pastāvīgu vai pagaidu darba vietu. Universitātei ir savas kopmītnes, kurās ir garantēta vieta visiem pirmkursniekiem.


Tiek piedāvātas bakalaura programmas šādos novirzienos:
Biosciences
Business and Management
Chemistry
Economics, Finance and Accounting
Education
Engineering
English Language and Literature
Geography and Geosciences
History and Archaeology
History of Art and museum Studies
Law and Criminology
Mathematics and Computing
Media, Film and Communication
Medicine and Health
Modern Languages and Culturse
Physics
Politics and Social Sciences


Iestāšanās process
Izmantojot UCAS sistēmu. Baltic Council for International Education ir oficiāls UCAS centrs visās Baltijas valstīs un Polijā.

Reģistrējieties bezmaksas konsultācijām un izmantojiet mūsu pakalpojumu Palīdzība dokumentu noformēšanā bakalaura programmām

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu