BALTIC COUNCIL - Falmouth University

Falmouth University

Atrašanās vieta

Pilsētas Falmouth un Penryn, Kornvolas grāfiste.

Dibināšanas gads – 1902 (kā Falmouth School of Arts)
Studentu daudzums- ap 5 400, no kuriem 95% ir bakalaura studenti

Īss aprakts
Falmouth University ir viena no pašām radošākajām Lielbritānijas universitātēm, kas specializējas mākslas, dizaina, modes, kino, žurnālistikas, arhitektūras, fotogrāfijas un mūzikas programmās. Falmouth University ir vienīgā Lielbritānijas universitāte, kurā var studēt dabas objektu un zemūdens fotogrāfiju (Marine & Natural History Photography). Gandrīz katra programma ir saistīta ar mākslu, dizainu, modi vai fotogrāfiju, un tas nav pārsteidzoši – piejūras pilsētas Falmouth un Penryn ar savām smilšainajām pludmalē, Vidusjūras augiem, vintage veikaliņiem un viduslaiku pilīm viennozīmīgi iedvesmo studentus radīt. Falmouth universitātē var studēt ne tikai vispārīgu drēbju dizainu (Fashion Design) , bet jau no pirmā kursa var specializēties sporta drēbju izgatavošanā (Sportswear Design). Pat biznesa un mārketinga programmas šeit ir radošas - Fashion Marketing, Creative Events Management, Business & Digital Marketing, Creative Advertising.
Modes un tekstila fakultāte sadarbojas ar tādām kompānijām kā Adidas, Liberty Art Fabrics, Diesel, Paul Smith, John Lewis, New York Coterie и DC Shoes. Jaunajiem studentiem ir iespēja iziet praksi Brooklyn Tailors (New York), Helly Hansen (Norway), BBC Costume Department (London), Christian Dior (Paris), Elle magazine (India). Universitātes absolventi strādā tādos vadošajos pasaules modes namos kā Burberry, Belstaff, Jigsaw, Liberty, Vivienne Westwood, Adidas, Sweaty Betty, Aston Martin un daudzos citos.
Universitātes fakultātes atrodas pilsētās Falmouth un Penryn, Kornvolas grāfistē (15 minūšu braucienā viena no otras). Atrašanās vieta, skaistie jūras skati un maigais klimats padara tās par populārām britu kūrortpilsētām.
Falmouth University ir slavena ar augstu studentu nodarbinātības līmeni. 94% no absolventiem ir nodarbināti vai turpina mācības (2016.gada dati). Jau mācību laikā studenti piedalās modes skatēs, filmēšanās un izstādēs, rāda savus portfolio slaveniem dizaineriem, ieraksta mūzikas albumus un pat atver savus dizaina birojus. 27% no universitātes absolventiem sāk sava biznesa attīstību; dotais rādītājs ir 4 reizes augstāks nekā vidējais valstī. Falmouth University saņēma atzīmi “gold” (Teaching Excellence Framework) par augstu mācīšanas kvalitāti.

Video

Bakalaura programmas
Acting
Animation and Visual Effects
Architecture
Business & Data Analytics
Business & Digital Marketing
Business & Entrepreneurship
Business & Financial Technology
Business & Management
Computing for Games
Creative Advertising
Creative Events Management
Creative Music Technology
Creative Writing
Dance & Choreography
Drawing
English
English with Creative Writing
Fashion Design
Fashion Marketing
Fashion Photography
Film
Fine Art
Game Art
Game Development
Graphic Design
Illustration
Interior Design
Journalism and Communication
Journalism and Creative Writing
Journalism
Marine & Natural History Photography
Music
Music, Theatre & Entertainment Management
Photography
Popular Music
Press & Editorial Photography
Sports Journalism
Sportswear Design
Sustainable Product Design
Technical Theatre Arts
Television
Textile Design
Theatre & Performance

Iestāšanās process
- caur UCAS sistēmu. Baltic Council for International Education ir oficiāls, reģistrēts UCAS centrs visās Baltijas valstīs un Polijā.

Reģistrējieties bezmaksas konsultācijām un izmantojiet mūsu pakalpojumu Palīdzība dokumentu noformēšanā bakalaura programmām

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu