BALTIC COUNCIL - Jaunumi

Vebinārs par studiju iespējam Nīderlandē!

 
8. septembrī, plkst. 16:00 Baltic Council for International Education kopā ar Meridian Group aicina jūs vebinārā par studiju iespējam Nīderlandē. Reģistrācijas forma.
 
Nīderlande ir viena no populārākajiem valstīm Eiropā lai studēt. Šī valsts piedāvā plašu akadēmisko programmu izvēlni angļu valodā.Studentiem ir pieejamas zinātniski-pētnieciskās universitātes un augstskolas. Apmācība notiek starptautiskajā vidē, jo Nīderlandēs atbrauc studenti no visas pasaules.
 
Vebināru vadīs Nīderlandes universitāšu absolvente (BA Maastricht University, MA Tillburg University). Pievienojieties un uzziniet vairāk par studiju programmām, studentu kredītiem un stipendijām, pieteikšanās procesu un termiņiem, uzņemšanas prasībām un daudz ko citu. Pēc vebināra jums būs iespēja uzdot visus jautājumus saistītus ar studijām Nīderlandē.
 
Mēs zinām, cik grūti ir atrast piemērotu izglītības iestādi un programmu, kas būs piemērota tieši jums. Kā atrast “savu” universitāti, kuru programmu izvēlēties?
 
Pievienojieties mūsu bezmaksas vebināram – kopā mēs izplānosim jūsu nākotni!
 
Norises vieta: online
Ilgums: 45 min
Valoda: latviešu
Norises datums un laiks: 8. septembris plkst. 16:00 – reģistrācija vebināram
 
Ja jau esat pieņēmuši lēmumu studēt ārzemēs, aicinām Jūs pieteikties individuālai konsultācijāi ar mūsu pieredzējušajiem konsultantiem – ārzemju universitāšu absolventiem, kuri palīdzēs ar dokumentu iesniegšanu un atbildēs uz visiem jūs interesējošiem jautājumiem.
Atpakaļ
Uz augšu