BALTIC COUNCIL - Jaunumi

Bezmaksas vebinārs ar EU Business School


26.novembrī, plkst. 16.00 – bezmaksas vebinārs, kurā piedalīsies arī pārstāvis no EU Business School, kas ir viena no vadošajām biznesa skolām Eiropā!


EU Business School — starptautiska biznesa skola ar kampusiem Barselonā (Spānija), Ženēvā, Montrē (Šveice) un Minhenē (Vācija). Skola sniedz iespēju mainīt kampusus mācību laiikā. EU studenti piedalās dažādos semināros, konferencēs un biznesa simulācijās, kas palīdz tiem sekot līdzi jaunākajām biznesa pasaules tendencēm. Augsti kvalificētie EU pasniedzēji ir ne tikai profesori, bet arī aktīvi līdzdalībnieki starptautiskās biznesa pasaules notikumos. Viņu vidū ir uzņēmēji, konsultanti un biznesa līderi. 93% EU Business School absolventu atrod darbu 6 mēnešu laikā pēc izlaiduma.

EU Business School piedāvā bakalaura un maģistra programmas biznesa administrēšanas, tūrisma, starptautisko attiecību, finanšu, sporta menedžmenta, mārketinga u.c. jomās. Pierakstieties bezmaksas vebināram, lai uzzinātu vairāk par programmām, iestāšanās prasībām un studentu dzīvi EU Business School. 

Reģistrācija online vebināram šeit.

Aicinām jūs pieteikties arī bezmaksas individuālajām online konsultācijām ar mūsu ārzemju izglītības konsultantiem, lai sīkāk apspriestu katra individuālās vēlmes un intereses. Reģistrācija konsultācijai. 

 

Atpakaļ
Uz augšu