BALTIC COUNCIL - Jaunumi

Seminārs par augstāko izglītību Lielbritānijā ar University of Essex pārstāvi

19.decembrī 16:00 Rīgā notiks seminārs, kuru vadīs students no Latvijas – Reinis Ruks. Reinis studē International Relations and Modern Languages Eseksas universitātē, strādā universitātes mārketinga nodaļā, un pagājušo gadu apmaiņas programmas ietvaros pavadīja Meksikā. Seminārā laikā viņš pastāstīs ne tikai par mācībām Lielbritānijā, Ekeksas universitāti un bakalaura programmām, bet arī dalīsies ar savu personīgo pieredzi un iespaidiem.


2018.gadā University of Essex ieņēma 22. vietu pēc The Times Lielbritānijas vispārējo universitāšu reitinga, tādā veidā apsteidzot University of Edinburgh, University of Manchester un King’s College London. 2017.gadā Essex saņēma «TEF Gold» apbalvojumu par bakalaura programmu mācīšanas kvalitāti.


Eseksas universitāte piedāvā plašu bakalaura un maģistra programmu klāstu: no inženierzinātnēm līdz grāmatvedībai un finansēm, no filosofijas līdz pat dizainam. Daudzas universitātes programmas ieņem augstākās vietas reitingos, un tādas programmas kā Drama and Performing Arts, Politics, International Relations, Philosophy, Criminology, Art and Design, Electrical Engineering, Economics, History of Art vienmēr ir reitingu topos. Universitāte piedāvā arī plašu valodu programmu klāstu, kuras var apgūt gan bakalaura, gan maģistra līmenī filoloģijas fakultātē, kā arī kombinēt ar citiem priekšmetiem un saņemt dubulto diplomu (piemēram, ar starptautiskajām attiecībām, ekonomiku, biznesu, politiku u.c.)

Semināra norises vieta: Baltic Council for International Education, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga
Semināra laiks: 19. decembrī 16:00
Semināra ilgums: 45-60 min
Semināra valoda: latviešu

Pēc semināra jums būs iespēja mūsu konsultantiem uzdot visus jūs interesējošus jautājumus par mācībām Lielbritānijā.

Semināram lūdzam reģistrēties online https://goo.gl/vFQUMb  vai pa telefonu 67317627, 29132573

 

Atpakaļ
Uz augšu