BALTIC COUNCIL - Jaunumi

Bezmaksas semināri Rīgā par augstākās izglītības iespējām Eiropā

Baltic Council aicina uz bezmaksas semināru “Augstākās izglītības iespējas Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā un Zviedrijā”.

Seminārs notiks 18.decembrī 17:00

Ir īstais laiks aizdomāties par nākotnes profesiju, kā arī par valsti, kur šo profesiju apgūt. Lielbritānija jau gadsimtiem ir slavena ar savu augsto izglītības līmeni. Britu universitātes arī ir tās, kas piedāvā visplašāko programmu klāstu angļu valodā visā Eiropā. Nīderlandes universitātes, savukārt, piedāvā interesantas mācību programmas, kas orientētas uz praktisku zināšanu un iemaņu iegūšanu. Dānija un Zviedrija mūsu studentus piesaista ar bezmaksas izglītību un mācību programmu izvēli. Mūsu konsultanti labprāt pastāstīs par augstākās izglītības sistēmām Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā un Zviedrijā, pieteikumu nosūtīšanas termiņiem un procesu, kā arī par dažādām programmām angļu valodā un praktiskām lietām, kas jāzina topošajiem studentiem.

Semināra laikā jums būs iespēja mūsu konsultantiem uzdot visus jūs interesējošos jautājumus.

Reģistrācija semināriem ir obligāta! Reģistrēties var pa telefonu 67317627 vai online

Semināra norises vieta: Baltic Council, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga.
Semināra ilgums: 45 min
Valoda: latviešu

Piedāvājam reģistrēties arī bezmaksas individuālai konsultācijai par iestāšanos Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Zviedrijas, Šveices, Kanādas un ASV universitātēs.

Reģistrācija bezmaksas konsultācijai

 

Atpakaļ
Uz augšu