BALTIC COUNCIL - Jaunumi

Steidzamas ziņas no Londonas!

Steidzamas ziņas no Londonas! Svarīga informācija visiem, kas vēlas uzsākt studijas universitātē 2020.gadā!

Anglijas Augstākās Izglītības ministrija apstiprināja, ka visiem ES studentiem, kas uzsāks mācības universitātē 2020.gadā, mācību maksa paliks tāda pati, kā britu studentiem, un joprojām būs garantēts kredīts visam mācību periodam. Tas nozīmē to, ka neskaidrības posms ir beidzies un 11.klases skolēni var sākt iestāšanās procesu britu universitātēs.

Pirms pāris nedēļām arī Skotijas valdība paziņoja, ka ES student varēs ka ES studenti varēs turpināt saņemt bezmaksas bakalaura līmeņa izglītību Skotijas universitātēs arī 2020/21. mācību gadā. Bezmaksas izglītība ir garantēta visam mācību periodam.

Reģistrācija universitātēs caur centralizēto pieteikumu sistēmu UCAS jau ir atvērta!
Vērsieties pie pieredzējušiem Baltic Council for International Education speciālistiem, kuri paši ir absolvējuši britu universitātes. Nāciet uz bezmaksas konsultāciju mūsu birojos vai reģistrējieties konsultācijai caur Skype, un mēs jums palīdzēsim ar mācību iestādes izvēli, nosūtīsim dokumentus, atrisināsim organizatoriskus jautājumus, kā arī pastāstīsim, kam ir vērts pievērst uzmanību, pirms doties uz ārzemju universitāti.

Reģistrācija bezmaksas konsultācijai: https://goo.gl/ZACCyL 

Atpakaļ
Uz augšu