BALTIC COUNCIL - Jaunumi

Bezmaksas vebināri par mācībām ārzemēs

 

Šajā grūtajā laikā mēs vēlamies darīt visu, lai palīdzētu topošajiem studentiem pieņemt pareizo lēmumu un sniegt atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem par mācībām ārzemēs. Tieši tāpēc esam sagatavojuši īpašu online vebināru sēriju, kurā piedalīsies gan mūsu pašu pieredzējušie speciālisti, gan pārstāvji no dažādām ārzemju universitātēm, kuri pastāstīs ne tikai par mācību programmām, iestāšanās procesu un dokumentu iesniegšanas termiņiem, bet arī par studentu dzīvi un daudziem praktiskajiem aspektiem.

Baltic Council for International Education aktīvi turpina konsultēt un izglītot jauniešus un viņu vecākus par iespējām studēt ārzemēs arī online režīmā. Ņemot vērā pašreizējo situāciju, mūsu online vebināru lielākā priekšrocība ir tajā, ka jūs tam varēsiet pieslēgties atrodoties jebkurā Latvijas pilsētā. Vebinārs ir pilnīgi bez maksas un vienīgais, kas jums ir vajadzīgs, ir telefons vai dators ar interneta pieslēgumu.

Tuvākie online vebināri:

2020. gada 10. novembrī plkst. 16:00 - "Study in the Netherlands" (latviešu valodā)
2020. gada 12. novembrī plkst. 16:00 - "Study abroad opportunities in the EU and in the UK" (latviešu valodā)
2020. gada 16. novembrī plkst. 17:00 - "Study in the Netherlands – meet Tilburg University" (angļu valodā)
2020. gada 18. novembrī plkst. 17:00 - "Study in the Netherlands – meet Radboud University" (angļu valodā)
2020. gada 26. novembrī plkst. 16:00 - "EU Business School - study in Spain, Germany and Switzerland" (angļu valodā)

Reģistrācija online vebināriem šeit.

Aicinām jūs pieteikties arī bezmaksas individuālajām online konsultācijām ar mūsu ārzemju izglītības konsultantiem, lai sīkāk apspriestu katra individuālās vēlmes un intereses. Reģistrācija konsultācijai: https://forms.gle/KQnVC66Gmykaam9L9 

Atpakaļ
Uz augšu