Īpašs piedāvājums! Laiks pieteikties 7-18 g.v. skolēnu vasaras grupu braucieniem uz Angliju, Maltu, ASV, Portugāli un Kipru


Baltic Council jau daudzus gadus organizē vasaras grupu un individualos braucienus uz ārzemju valodu nometnēm skolēniem no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ar grupu braucienu sarakstu un brīvo vietu skaitu grupās iespējams iepazīties šeit.

Šogad mēs esam sagatavojuši vairākus jaunumus!

Ellesmere College Lielbritānijā ir iespējams izvēlēties vairākas mācību opcijas - intensīvo angļu valodu (21 stunda pa 60 minūtēm nedēļā) vai loka šaušanas, klinšu kāpšanas, basketbola, futbola, golfa, jāšanas,  mūzikas, teātra mākslas, fotografēšanas un peldēšanas nodarbības.

St Peter's York
piedāvā ne tikai intensīvo angļu valodu (21 stunda pa 60 minūtēm nedēlā), bet arī dejas, futbolu vai nodarbības teātra studijā.

Liverpool School of English atrodas Liverpūles centrā un piedāvā plašu kultūras programmu apvienojumā ar angļu valodas apguvi.

Arī šovasar mums ir grupas uz jau zināmajām un labi pazīstamajām skolām: Sidcot School (mācību priekšmetu apguve angļu valodā), St Michael’s College (skola atrodas pašā Anglijas sirdī un tajā tiek piedāvāta plaša ekskursiju programma), Eastbourne College (klasiska angļu internātskola Īstbornas kūrortpilsētā), Ardingly College (viena no labākajām Anglijas privātkolām) un Rugby School (privātskola, kas piedāvā plašu ekskursiju skaitu).

Savukārt tie, kas vēlas ne tikai mācīties angļu valodu, bet arī baudīt siltu sauli un jūras ūdeni, piedāvājam doties uz Maltu, Kipru vai Portugāli. Kipra ir vēl viens 2020. gada sezonas jaunums mūsu piedāvājumā. Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas, 1 pilnas dienas ekskursija, 2 ekskursijas uz nepilnu dienu nedēļā: došanās uz akvaparkiem, laivu, kajaku un jahtu braucieni, piļu, ūdenskritumu un citu tūrisma apskates objektu apmeklējumi, kā arī izbraucieni uz vēsturiskajām Pafas un Nikosijas pilsētām.

Šogad piedāvājam grupu braucienu uz jaunu Maltas skolu, kurai ir vēl plašāka ekskursiju programma nekā iepriekš. 2020. gada vasarā atkal dosimies uz Portugāli, lai izbaudītu smilšainās pludmales populārajā Algarves kūrortpilsētā. Nobel International School Algarve sniedz iespēju apvienot angļu valodas mācības ar dažādiem aizraujošiem pasākumiem un ekskursijām.

Šogad piedāvājam kopā ar mums doties arī uz saulaino Floridu, ASV. Skolēni ne tikai apgūs angļu valodu, bet piedalīsies dažādos kultūras, izklaides un sporta pasākumos, kā arī dosies ekskursijās un izbraucienios pa Floridu: Atlantijas okeāna piekrastes pludmales, Maiami Bīča un NASA kosmosa centrs.

Īpašs piedāvājums – pasūtot vasaras grupu braucienu vai individuālo braucienu un iemaksājot depozītu (20% no programmas cenas) līdz 2020. gada 15. janvārim, iegūstiet 100 euro atlaidi!

Ar lielāko prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem mūsu birojos Rīgā (Ģertrūdes iela 33/35) un Ventspilī (Kuldīgas iela 17), pa telefonu 67317627 vai, rakstot uz e-pastu info@balticcouncil.org .

Pasūtiet jau tagad mūsu birojos vai online mūsu mājas lapā !
 

Atpakaļ
Uz augšu