Bezmaksas semināri “Augstākās izglītības iespējas Eiropā”

BALTIC COUNCIL FOR INTERNATIONAL EDUCATION aicina uz bezmaksas semināru “Augstākās izglītības iespējas Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā un Zviedrijā”.

Ir īstais laiks aizdomāties par nākotnes profesiju, kā arī par valsti, kur šo profesiju apgūt. Lielbritānija jau gadsimtiem ir slavena ar savu augsto izglītības līmeni. Britu universitātes arī ir tās, kas piedāvā visplašāko programmu klāstu angļu valodā visā Eiropā. Nīderlandes universitātes, savukārt, piedāvā interesantas mācību programmas, kas orientētas uz praktisku zināšanu un iemaņu iegūšanu. Dānija mūsu studentus piesaista ar bezmaksas izglītību un mācību programmu izvēli.

Semināru vadīs mūsu pieredzējušie konsultanti, ārzemju universitāšu absolventi, kuri labprāt pastāstīs par augstākās izglītības sistēmām Lielbritānijā, Nīderlandē, Dānijā un Zviedrijā, pieteikumu nosūtīšanas termiņiem un procesu, kā arī par dažādām programmām angļu valodā un praktiskām lietām, kas jāzina topošajiem studentiem.

Seminārs notiks 06.03.2020. plkst. 16:00.


Semināra laikā jums būs iespēja mūsu konsultantiem uzdod visus jūs interesējošus jautājumus.

!!! Reģistrācija semināram ir obligāta! Reģistrēties var pa telefonu 67317627 vai online

Semināra norises vieta: Baltic Council for International Education, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga.

Piedāvājam reģistrēties arī bezmaksas individuālai konsultācijai par iestāšanos Lielbritānijas, Nīderlandes, Dānijas, Zviedrijas, Šveices, Kanādas un ASV universitātēs.

Reģistrācija bezmaksas konsultācijai

www.balticcouncil.org

Atpakaļ
Uz augšu