Bezmaksas seminārs ar University of Essex pārstāvi

Aicinām uz bezmaksas semināru, kuru vadīs pārstāvis no University of Essex, kas ir viena no labākajām Lielbritānijas universitātēm.

28.februārī 16:30 Rīgā
notiks seminārs, kuru vadīs University of Essex pārstāvis. Semināra laikā jūs varēsiet uzzināt vairāk par universitāti, bakalaura programmām, kā arī par to, kādas perspektīvas ir universitātes absolventiem.

2018.gadā University of Essex ne tikai ieņēma 22. vietu pēc The Times Lielbritānijas vispārējo universitāšu reitinga, tādā veidā apsteidzot University of Edinburgh, University of Manchester un King’s College London, bet arī tika atzīta par “gada universitāti” (“University of the Year”). 2017.gadā universitāte saņēma «TEF Gold» apbalvojumu par bakalaura programmu mācīšanas kvalitāti.

Eseksas universitāte piedāvā plašu bakalaura un maģistra programmu klāstu: no inženierzinātnēm līdz grāmatvedībai un finansēm, no filozofijas līdz pat dizainam. Daudzas universitātes programmas ieņem augstākās vietas reitingos, un tādas programmas kā Drama and Performing Arts, Politics, International Relations, Philosophy, Criminology, Art and Design, Electrical Engineering, Economics, History of Art vienmēr ir reitingu topos. Universitāte piedāvā arī plašu valodu programmu klāstu, kuras var apgūt gan bakalaura, gan maģistra līmenī filoloģijas fakultātē, kā arī kombinēt ar citiem priekšmetiem un saņemt dubulto diplomu (piemēram, ar starptautiskajām attiecībām, ekonomiku, biznesu, politiku u.c.).

Semināra norises vieta: Baltic Council for International Education, Ģertrūdes iela 33/35, Rīga
Semināra laiks: 28.februārī 16:30
Semināra ilgums: 45-60 min
Semināra valoda: angļu

Pēc semināra jums būs iespēja mūsu konsultantiem uzdot visus jūs interesējošus jautājumus par mācībām Lielbritānijā.

Lūdzam savlaicīgi reģistrēties semināram pa telefonu 67317627, 29132573 vai online.

 

Atpakaļ
Uz augšu