Bellerbys College Brighton

Atrašanās vieta


Braitona

Starptautiska jauktā tipa skola zēniem un meitenēm.
Skolēnu vecums – 13-18 gadi.
Vidējais skolēnu skaits klasē – 12.
 

A-level eksāmenu rezultāti 2018.gadā:
4% visas atzīmes  А*-A   
58% - A* - B
74% - A* - C

 
Skola
Bellerbys koledža Braitonā ir mūsdienīga mācību iestāde vecāko klašu skolēniem. Šeit liela uzmanība tiek pievērsta skolēnu daudzpusīgai attīstībai, individuālai pieejai mācībām un sagatavošanai mācībām pašās labākajās universitātēs. Braitona ir neliela piekrastes pilsēta, kurā valda aktīva un mājīga atmosfēru, kas piesaista studentus no visām pasaules valstīm. Pateicoties atrašanās vietai, skolai ir iespēja apmeklēt dažādus muzejus, sporta centrus un teātra izrādes. Savu brīvo laiku skolēni var pavadīt pludmalē, sporta laukumā, slavenajā Braitonas promenādē vai baudot Braitonas apkārtnes gleznainos skatus. Londona ir tikai stundas brauciena attālumā.
Skola ir nodrošināta ar modernāko aprīkojumu, kā arī lielisku materiāli tehnisko bāzi. Visās klasēs atrodamas interaktīvās tāfeles, kā arī ir pieeja internetam. Skolā tikusi radīta mācību datorprogramma StudySmart online learning system. Skolas ēdnīca strādā 7 dienas nedēļā un tajā iespējams ēst karstas brokastis, pusdienas un vakariņas. Ir ērta atpūtas zona ar televizoru, DVD un WiFi. Tāpat skola lepojas ar labi aprīkota bibliotēku un internetkafejnīcu. Koledža cenšas iesaistīt visus audzēkņus ārpusklases pasākumos: sporta sacensībās, debašu klubā, izstāžu un teātru apmeklējumos.

Video


Programmas

GCSE Pathway Programme (13+) –13 gadu vecumā skolēni apgūst 9 obligātos mācību priekšmetus, kā arī mācību gada laikā izmēģina 8 citus priekšmetus (katrs ilgst 4 nedēļas), tādējādi radot skolēniem priekšstatu par to, kādus priekšmetus apgūt GCSE programmā, kuru beidzot jāliek eksāmeni. 14 gadu vecumā skolēni izvēlas 7-9 mācību priekšmetus no šāda saraksta: Art, Biology, Business Studies, Chemistry, Drama, Economics, English, Geography, Global Perspectives, History, ICT, Maths, Modern Foreign Languages, Photography, Physics, Science1, Science2. 
 
One-year GCSE (15+) – viengadīga pamatskolas programma. Visi skolēni apgūst angļu valodu un matemātiku, kā arī četrus izvēles priekšmetus: Art, Biology, Business Studies, Chemistry, Computing / IT, Economics, History, Media Studies, Modern Languages, Physics, Psychology.
 
Pre-GCSE (14+) – programma paredzēta skolēniem, kuri vēlas iestāties viengadīgajā GCSE programmā, bet kuriem nav pietiekami labas angļu valodas zināšanas. Mācību plānā ir 30 akadēmiskās stundas nedēļā, no kurām 15 ir angļu valodas nodarbības, bet atlikušajās 15 stundās tiek apgūti izvēles mācību priekšmeti.
 
A-Level – vidējās izglītības programma (16+), kurā skolēni apgūst 4 priekšmetus no šāda saraksta: Mathematics, Further Mathematics, Geography, History, Biology, Physics, Chemistry, Economics, Government & Politics, Business Studies, Accounting, English Literature, Art, Modern Foreign Languages, Law, Photography, Psychology, Sociology. Programmu iespējams uzsākt septembrī, janvārī vai aprīlī. Ierastais programmas ilgums ir divi gadi. Viena gada laikā šo programmu iespējams apgūt tiem skolēniem, kas savā valstī jau ieguvuši vidējo izglītību ar ļoti augstiem rezultātiem.
 
Management and Computing Systems Foundation  – viengadīga programma, kas sagatavo mācībām universitātē tos studentus, kas savā valstī jau ieguvuši vidējās izglītības sertifikātu. Minimālais angļu valodas līmenis – IELTS 4.5. Šī programma sagatavo skolēnus studijām Computer Science, Software Engineering un IT programmās.
 
Dzīvošana
Bellerbys Brighton rezidence (13+) ir mūsdienīga dzīvesvieta, kas atrodas skolas kampusa teritorijā pilsētas centrā.
370 vienvietīgas istabiņas ar visām ērtībām;
3 atpūtas istabas katrā stāvā;
apsardze 24 stundas diennaktī;
gulta, gultas veļa (jāņem līdzi savi dvieļi), galds, skapis, gludināmais dēlis un gludeklis, TV;
brokastis un vakariņas;
veļas mazgātava ar veļasmašīnām;
Paris House (18+) – skolas rezidence 10 minūšu brauciena attālumā no skolas kampusa ar autobusu.
31 viena vienvietīga istabiņa ar visām ērtībām;
galds, skapis, gulta, gludināmais dēlis un gludeklis, gultas veļa (jāņem līdzi savi dvieļi), TV;
virtuve;
veļas mazgātava ar veļasmašīnām;
brokastis un vakariņas;
apsardze no 18:00 – 8:00.
Tāpat iespējama dzīvošana ģimenē vienvietīgā vai divvietīgā istabiņā.
 
Mācību maksa 2020./2021.gadā: 
Reģistrācijas maksa - 235 GBP
2 Year GCSE – 7 983 GBP trimestrī
1 Year GCSE – 7 983 GBP trimestrī
Pre-GCSE – 6 550 GBP trimestrī
A-Level – 9 167 trimestrī
Foundation – 7 317 GBP trimestrī
IELTS express vasarā (6 nedēļas) – 2 370 GBP nedēļā
 
Dzīvošana
Bellerbys Brighton residence – 4 963- 5 885 GBP trimestrī (HB).
Paris House (18 +) – 3 569 - 4 238GBP trimestrī
Dzīvošana ģimenē – 1 867 – 3 261 GBP trimestrī

Apdrošināšana – 416 GBP gadā

 

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu