Columbia International College

Atrašanās vieta

Atrašanās vieta – Hamiltonas pilsēta (Ontario province)

Dibināšanas gads - 1979
Jaukta tipa internātskola zēniem un meitenēm
Skolēnu vecums – 13-19 gadi
Klases – 7-12
Kopējais skolēnu skaits – 1800 skolēni no 70 pasaules valstīm
Skolēni, kas dzīvo internātā – 1500


Columbia International College ir lielākā Kanādas privātskola, kas māca 7. – 12. klašu skolēnus, lai tie varētu iestāties labākajās Kanādas, ASV, Lielbritānijas un citu valstu universitātēs.
Skola atrodas Ontario provinces trešajā lielākajā pilsētā Hamiltonā, kur apmetušies vairāk nekā 500 000 cilvēku. Hamiltona atrodas tikai stundas brauciena attālumā no Toronto un Niagāras ūdenskrituma. Pavisam netālu ir arī pieci Lielie ezeri. Ontario provincē atrodas visvairāk universitātes (20) un profesionālās koledžas (24), kurās mācās vairāk nekā 60% visu ārvalstu studentu. Ontario provinces Izglītības ministrija ir akreditējusi Columbia College, un tā ietilpst Kanādas labāko skolu topā. 100% visu skolas absolventu turpina mācības universitātē, un daudzi saņem arī dažādas stipendijas.
Skolā ir izstrādāta unikāla izglītības sistēma Total Care Education System, kas tiek uzskatīta par efektīvāko mācību programmu tieši starptautiskajiem studenteim un viņu vecākiem. Sistēma ir vērsta uz katra skolēna potenciāla attīstīšanu, akadēmisko iemaņu vairošanu un fizisko, sociālo un psiholoģisko prasmju pilnveidošanu. Šī sistēma tika sevišķi izstrādāta ārvalstu skolēniem, kuri dzīvo prom no savām mājām.
Total Learning (pilnīgas mācības) gatavo skolēnus veiksmīgām mācībām Ziemeļamerikas izglītības sistēmā. Jau no pašas pirmās dienas skolas profesionālas personāls novērtē katra skolēna vēlmes un izstrādā individuālu mācību plānu.
Total Living (pilnīga dzīvošana) nodrošina “otras” mājas. Skolēni mitinās mūsdienīgās un ērtās kopmītnēs, kurās ir droša un mājīga vide, kas palīdz skolēniem pielāgoties jauniem dzīves apstākļiem, attīstīt patstāvīgu domāšanu un koncentrēties savu mērķu sasniegšanai.

Video

Sevišķi apmācīti darbinieki palīdz skolēniem pierast pie jaunajiem apstākļiem pēc iespējas īsākā laikā.
Total Development (pilnīga attīstība) nodrošina neierobežotas iespējas attīstīt sevi ārpus skolas, piedāvājot plašu klāstu dažādu pulciņu.
Total Communication (pilnīga saziņa) ir saziņas tīkls starp skolu, skolēnu un viņa vecākiem.
Skolēni, kuriem nepieciešama papildus palīdzība, to saņem, pateicoties akadēmiska atbalsta programmai, kas norisinās gan skolā, gan rezidencēs. To nodrošina mācību priekšmetu pasniedzēji, skolas skolotāji, skolotāji, kas strādā rezidencēs, studenti-praktikanti un vecāko klašu izcilnieki.

Mācību programmas
- pamatskola – 7.-8. klase;
- vidusskola – 9.-12. klase;
- sagatavošanas programma universitātei (6 vai 10 mēneši skolēniem, kas jau beiguši 11. klasi);
- pārejas programma uz universitāte (AP programma 12. klašu skolēniem);
- valodas programma;
- vasaras nometne.

Dzīvošana
Columbia College skolēni dzīvo mūsdienīgās rezidencēs (3 puišu un 2 meiteņu rezidences) vienvietīgās un divvietīgās istabiņās. Visas istabiņas ir gaišas, ērti iekārtotas un aprīkotas ar nepieciešamajām mēbelēm. Koledžas galvenā prioritāte ir skolēnu drošības un labklājība, tāpēc rezidencēs visu diennakti atrodas skolas personāls, kas audzēkņus pieskata.
Skolēni var ieiet rezidencē tikai ar elektroniskām ieejas kartēm, un visas ēkas ir aprīkotas ar video novērošanu. Visās kopmītnēs ir sporta zāles, ēdnīcas un kafejnīcas.

Ēdināšana

Columbia College saviem skolēniem nodrošina kvalitatīvu ēdināšanu un plašu ēdienkarti, kuru izstrādājuši pasaulē pazīstamais uzņēmums Sodexo. Kafejnīcās ir pieejami vairāk nekā 80 dažādi ēdieni – zupas, pamatēdieni un deserti – kuru pagatavošanā ir izmantoti tikai pašas svaigākās sastāvdaļas – dārzeņi un augļi, eļļas bez transtaukiem, pilngraudu maizes produkti, olas, piena produkti un dabīgie saldinātāji (medus, kļavu sīrups un citu) un dabīgas piedevas. Koledžā tiek piedāvāti arī veģetārie un diētiskie ēdieni, kā arī ēdieni dažādu reliģiju pārstāvjiem vai slimniekiem.

Ārpusklases pasākumi

Skola organizē aizraujošu pasākumu programmu, ekskursijas pa Kanādu un kaimiņvalstīm, sporta un izklaides pasākumus, dažādus pulciņus un skolas pasākumus (dejas, modes skates, teātra izrādes). Skolā ir personības attīstības programma “Total Development”, kuras ietvaros skolēni var sevi izprast un izkopt sevī līdera dotības. Šīs programmas ietvaros skola organizē sevišķas apmācības pie ezera Bark Lake, kur izvietots skolas papildus kampuss. Skolēnos cenšas ieaudzināt svarīgas rakstura īpašības – cieņpilnu attieksmi pret apkārtējiem, atbildību, mierīgu konfliktu risināšanu, rūpīgumu, optimismu, atvērtību, uzstājību, ticību saviem spēkiem, spēju aizstāvēt savu viedokli un taisnīgumu.

Atgriezeniskā saikne ar vecākiem
Īpašā programma “Total Communication” piedāvā vecākiem pastāvīgu saikni ar saviem bērniem un skolu. Katrā rezidencē ir savs telefons ar balss pastu, parastais un bezvadu internets. Skolā strādā darbinieki, kuru uzdevums ir uzturēt pastāvīgu saikni starp skolēniem un viņu vecākiem. Savukārt savu bērnu atzīmes vecāki var apskatīt elektroniskā žurnālā.

Palīdzība, stājoties universitātē

Skolā strādā atsevišķs departaments, kuru uzdevums ir palīdzēt topošajiem studentiem iestāties kādā no pasaules augstākās izglītības iestādēm. Šie darbinieki palīdz skolēniem visā iestāšanās procesa gaitā un sniedz informāciju arī par stipendiju iespējām. Daudzas Kanādas universitātes, tai skaitā arī University of Toronto, piedāvā sevišķas stipendijas tieši Columbia International College absolventiem. Turklāt skolā katru gadu notiek augstākās izglītības izstāde.

Mācību maksa 2019. / 2020. mācību gadā
43.785 $ (summa iekļautas mācības, dzīvošana divvietīgā istabiņā ar visām ērtībām, ēdināšana, apdrošināšana, skolas autobuss, forma, depozīts, reģistrācijas maksa, skolas klubs).
 

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu