GLS Berlin

Atrašanās vieta

Valodu skola GLS atrodas Berlīnes vēsturiskajā centrā, prestižajā Prenclauer Berg rajonā. Pēc Otrā pasaules kara Prenclauer Berg piederēja VDR, un šeit pārsvarā dzīvoja inteliģence un mākslinieki. Pēc Berlīnes sienas sabrukšanas Prenclauer Berg pārvērtās prestižā un modernā rajonā, kur tagad ir daudz kafejnīcu, bāru, dizaina firmu, kinoteātru, galeriju un teātru.

Skola

Skola ir izvietota vairāku vēsturisku ēku kompleksā, kas ir Vācijas pēdējo 150 gadu tiešs vēstures liecinieks. Pirmā ēka tika uzcelta 1867.gadā, bet pēdējā – 1960.gadā to ēku vietā, kuras tika iznīcinātas Otrā pasaules kara laikā. Interesanti, ka visos laikos visas ēkas ir kalpojušas kā skolas. 2005.gadā šis ēku komplekss tika pielāgots valodu skolas GLS vajadzībām.

GLS Hotel I
Šajā ēkā, kas celta 1867.gadā kā vietējā skola, tagad atrodas skolas apartamenti. Šī ir visvecākā no kompleksa ēkām.

GLS Hotel II
Šī ēka ir celta 1898.gadā kā papildus piebūve jau esošajai skolai. Tajos laikos nebija kopīgu skolu zēniem un meitenēm, tāpēc skolai bija 2 atsevišķas izejas dažādiem dzimumiem.

GLS birojs
GLS birojs atrodas trešajā ēkā, kura ir celta tajā pašā 1898.gadā kā sporta zāle, tādēļ tā ir ļoti plaša un ar lieliem logiem.

Atpūtas istaba
Sākotnēji šī telpa tika izmantota kā skolas ēdnīca, un tā ir celta 1961.gadā skolas sabombardētā korpusa vietā. GLS kafejnīca atrodas pirmajā ēkā zem mācību telpām, un tur vietas ir paredzētas 100 cilvēkiem. Vasarā kafejnīcas iespējas divkāršojas, jo pagalmā atrodas vēl 100 papildus vietas. Tā ir atvērta no 8.00 līdz 16.00 un piedāvā gan vācu, gan starptautiskās virtuves ēdienus.

Video

Studenti var uzsākt mācības katru pirmdienu. Visi mācību materiāli ir iekļauti cenā. Nodarbībās tiek izmantota komunikatīvā metode. Kursu pasniedzēji mudina studentus pēc iespējas vairāk runāt vāciski, vienlaicīgi pilnveidojot vārdu krājumu un gramatiskās iemaņas. Mācību procesā tiek izmantots tandēma princips, jo katrai grupai ir divi pasniedzēji, kuri nomaina viens otru ik pēc 30 minūtēm.

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2022. g.) Kursiem ar fiksētu nedēļu skaitu ir norādīta pilna cena par kursu, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1 (kursu skaitu).
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive Сourse (20 stundas х 45 min. nedēļā)
Šis kurss ir paredzēts visu četru galveno valodas aspektu pilnveidošanai: klausīšanās, rakstīšanas, lasīšanas un runāšanas. Diskusijas, lomu spēles un sarunas klasē veicina runāšanas iemaņu attīstību, paplašina vārdu krājumu un palīdz iegaumēt tipiskās valodas struktūras. Gramatika tiek mācīta interesantu un saturīgu tekstu formā, vienlaicīgi iepazīstinot ar Vācijas kultūru, politisko dzīvi un vēsturi. Dažas no tēmām: personīgā un sabiedriskā dzīve, darbs un darba dzīve, Berlīnes vēsture, kultūras piederība u.c.

Minimālais vecums
: 18
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency

Cilvēku skaits grupā: 6-12
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās
185.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Super Intensive Сourse (30 stundas х 45 min. nedēļā)
Šis kurss ir paredzēts intensīvai visu četru galveno valodas aspektu pilnveidošanai: klausīšanās, rakstīšanas, lasīšanas un runāšanas. Diskusijas, lomu spēles un sarunas klasē veicina runāšanas iemaņu attīstību, paplašina vārdu krājumu un palīdz iegaumēt tipiskās valodas struktūras. Gramatika tiek mācīta interesantu un saturīgu tekstu formā, vienlaicīgi iepazīstinot ar Vācijas kultūru, politisko dzīvi un vēsturi. Dažas no tēmām: personīgā un sabiedriskā dzīve, darbs un darba dzīve, Berlīnes vēsture, kultūras piederība u.c.

Minimālais vecums
: 18
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency

Cilvēku skaits grupā: 3-6
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 30 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās
325.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Crash Сourse (20 stundas х 45 min. + 10 stundas individuāli nedēļā)

Minimālais vecums: 18
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency

Cilvēku skaits grupā: 3-6
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 grupā + 10 individuālas pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

655.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Exams Preparation (30 stundas х 45 min.nedēļā) - 4 nedēļas

Sagatavošanās eksāmeniem + eksāmens Goethe B2, C1 (ZMP), C2 (ZOP), TestDaF
Sagatavošanās kursi eksāmeniem ilgst 4 nedēļas, un katru dienu no pirmdienas līdz piektdienai notiek 6 nodarbības. 4 rīta nodarbībās ir iekļauta vispārējā vācu valoda, bet 2 pēdējās nodarbībās notiek gatavošanās izvēlētajam eksāmenam. Izmantojot tipveida testus un iepriekšējo eksāmenu materiālus, studentus sagatavo eksāmena formātam.
30 nodarbības nedēļā = 20 nodarbības vispārējā vācu valoda + 10 nodarbības gatavošanās eksāmenam mini-grupās pa 3-6 cilvēkiem. 

Minimālais vecums: 18
Valodas līmenis: no intermediate līdz proficiency
Kursa ilgums: 4 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 + 10 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: fiksētos datumos

* papildus maksa par eksāmenu:
  • Goethe B2: 200 €
  • Goethe C1 (ZMP): 250 €
  • Goethe C2 (ZOP): 295 €
  • TestDaF: 175 €
Kursus beidzot, jūs saņemsiet GLS skolas sertifikātu, kas apstiprina jūsu vācu valodas zināšanu līmeni. Ja jūs vēlaties kārtot noslēguma testu un saņemt oficiālāku sertifikātu, tad jums ir šādas iespējas:
Gētes sertifikāti B2, C1, C2, TestDaF.
Tāpat kā Gētes institūts, GLS ir oficiālais ZD Zertifikat Deutsch eksaminācijas centrs. Tas nozīmē, ka sagatavošanās un pats eksāmens notiek tieši skolā. Lai saņemtu kādu citu sertifikātu, to var izdarīt Gētes institūtā vai K.Duisberga centrā.

Gētes sertifikāts
Goethe Zertifikat B2 (neu)
B 2 līmenis. Apstiprina vidēju vācu valodas zināšanu līmeni. Eksāmens jākārto vai nu Gētes institūtā Berlīnē vai Potsdamā.
Gētes sertifikāts Goethe Zertifikat C1 (= ZMP)
B 2 - C1 līmenis. Apstiprina labas vācu valodas zināšanas. Dažas universitātes atzīst kā minimālo uzņemšanas līmeni ārvalstu studentiem. Eksāmens jākārto vai nu Gētes institūtā Berlīnē vai Drēzdenē.
Gētes sertifikāts Goethe Zertifikat C2 (= ZOP)
С 1 līmenis. Apstiprina labas vācu valodas zināšanas. Dažas universitātes atzīst kā DSH. Eksāmens jākārto vai nu Gētes institūtā Berlīnē vai Drēzdenē.

TestDaF
С 1 līmenis. Šo testu atzīst vācu universitātes kā DSH. TestDaF ir dažas priekšrocības: to var kārtot vairākas reizes, un to var izdarīt 4-5 reizes gadā. Eksāmens jākārto K.Duisberga centrā Berlīnē.

 

1,285.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa
45.00

Dzīvošana

Skola saviem studentiem piedāvā sekojošus dzīvošanas variantus.

Apartamenti skolas teritorijā

Skolas teritorijas vēsturiskajās ēkās, kas celtas 1867. un 1910.gadā, atrodas 50 apartamenti. Istabu lielums 23-38 kv.m. Katrai istabai ir atšķirīgs stils un interjers. Daži apartamenti ir iekārtoti kā divstāvu dzīvoklis. Dzīvošana paredzēta vienam vai diviem.   

Aprīkojums un pakalpojumi: virtuve, vannas istaba ar tualeti un dušas kabīni (vanna ir tikai augstākās klases dzīvokļos), bezmaksas bezvadu internets, telefons, televizors, gultas veļa un dvieļi.

Viesģimene
Viesģimene – tas var būt vai nu precēts pāris, ar bērniem vai bez, vai arī tikai viens cilvēks (vīrietis vai sieviete). Skola pazīst katru ģimeni personīgi, ar daudzām strādā jau ilgu laiku. Attālums no GLS skolas – 5-50 minūtes ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu.  Dzīvošana istabā pa vienam ar gultu, galdu un drēbju skapi. Tiek nodrošināts Wi-Fi, gultas veļa un dvieļi, var izmantot ģimenes veļas mašīnu. Ēdināšana – brokastis vai brokastis un vakariņas.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Apartamenti skolas teritorijā (SGL)

Skolas teritorijas vēsturiskajās ēkās, kas celtas 1867. un 1910.gadā, atrodas 50 apartamenti. Istabu lielums 23-38 kv.m. Katrai istabai ir atšķirīgs stils un interjers. Daži apartamenti ir iekārtoti kā divstāvu dzīvoklis. Dzīvošana paredzēta vienam vai diviem.  

Aprīkojums un pakalpojumi: virtuve, vannas istaba ar tualeti un dušas kabīni (vanna ir tikai augstākās klases dzīvokļos), bezmaksas bezvadu internets, telefons, televizors, gultas veļa un dvieļi.

Weeks Apartment Shared
apartment
Hotel room
1 week 498  312 594
2 weeks 988 572 1157
3 weeks 1520 880 1780


Cenā ir iekļautas brokastis.
Ierašanās svētdien, prombraukšana sestdien.
Vasaras piemaksa 05/07 - 08/08: 50 € /ned.

 

540.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana viesģimenē (SGL, HB)

Viesģimene – tas var būt vai nu precēts pāris, ar bērniem vai bez, vai arī tikai viens cilvēks (vīrietis vai sieviete). Skola pazīst katru ģimeni personīgi, ar daudzām strādā jau ilgu laiku. Attālums no GLS skolas – 5-50 minūtes ar sabiedrisko transportu vai velosipēdu. Dzīvošana istabā pa vienam ar gultu, galdu un drēbju skapi. Tiek nodrošināts Wi-Fi, gultas veļa un dvieļi, var izmantot ģimenes veļas mašīnu. Ēdināšana – brokastis vai brokastis un vakariņas. 

Weeks

Host family, breakfast

Host family, half board

1 week 288 € 348 €
2 weeks 494 € 624 €
3 weeks 760 € 960 €

Vasaras piemaksa 05/07-08/08: 80 € /ned.

 

378.00

Transfērs

Kā nokļūt GLS skolā no Berlīnes lidostām un stacijām:

ar taksometru 30 eiro

ar sabiedrisko transportu


* no lidostas Tegel TXL:
ar autobusu TXL jāaizbrauc līdz Alexander Platz, jāpārsēžas metro (līnija U2) un jābrauc 3 stacijas līdz   Eberswalder Strasse.

* no lidostas Schoenefeld SXF:
ar ekspress vilcienu jābrauc līdz Alexander Platz, jāpārsēžas metro (līnija U2) un jābrauc 3 stacijas līdz   Eberswalder Strasse.

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs vienā virzienā
95.00

Pasākumu programma

Studenti savā brīvajā laikā pēc nodarbībām var piedalīties skolas sagatavoto pasākumu programmā. Katru nedēļu tajā ir iekļauti 3 (vasarā 5) pasākumi Berlīnē un 1 ekskursija uz kādu citu Vācijas pilsētu nedēļas nogalē, piemēram, uz Drēzdeni, Hamburgu vai Leipcigu. Pasākumos ir iekļauta iepazīšanās ar Berlīni, mākslas galeriju apmeklēšana, ekskursijas, iepirkšanās, kino vakari, velotūres, kabarē un diskotēkas.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Skolas reģistrācijas maksa
45.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu