DID Frankfurt

Atrašanās vieta

Ja jums patīk pārsteigumi un atklāt ko jaunu, jums jādodas uz Frankfurti. Tā ir bagāta un krāšņa pilsēta, visas valsts darījumu un finanšu centrs. Zem augstceltņu reljefiem paslēpušies neskaitāmi daudz teātru, muzeju, mākslas galeriju un klubu. Daudzi klubu dzīves cienītāji šeit speciāli ierodas no Berlīnes un Londonas. Neskatoties uz to, ka Frankfurtē iedzīvotāji ir daudz mazāk nekā Minhenē vai Berlīnē, „galvaspilsēta pie Mainas” ir internacionālāka un viesmīlīgāka par jebkuru citu Vācijas pilsētu. Varbūt tāpēc Frankfurtes lidosta gadā uzņem vairāk kā 50 miljonu pasažieru? Vai tāpēc, ka katru gadu šeit tiek rīkotas vairāk kā 40 starptautiskas izstādes? Varbūt tas ir saistīts ar daudzajiem ārzemniekiem, kas šeit dzīvo – 28% no kopējā iedzīvotāju skaita? Vasarā, kad pilsētā notiek pasaules kultūru parāde un mūzikas pavadībā ar krāsainām dekorācijām pilsētas ielās iziet dažādas kolorītas grupas, īpaši pamanāms, cik Frankfurte ir dažāda.

Skola

Skola atrodas Zaksenhauzenas rajonā Großer Hasenpfad 1. Neapšaubāmi, Zaksenhauzena ir pilsētas skaistākais rajons. Kara laikā tas tikpat kā nav cietis. Ejot pa Mainas piekrasti, var atrast lielāko daļu Frankfurtes muzeju, bet pie pašas upes stiepjas smilšu pludmales ar palmām un pludmales volejbola laukumiem... Mūsu partneru skola atrodas tikai 10 minūšu gājiena attālumā no muzejiem.

Skolā ir 7 auditorijas un mājīga kafejnīca. Starpbrīžos starp nodarbībām jūs varat izmantot skolas interneta kafejnīcu. Visas auditorijas atrodas pirmajā stāvā. Katrai no tām ir savs vārds – kādas vācu pilsētas nosaukums – tā jūs varēsiet skolā viegli orientēties. Papildus mācību grāmatām nodarbībās tiek izmantoti CD, DVD un videofilmas. 

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2022. g.)
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Standard Сourse (20 stundas х 45 min. nedēļā)

Ja vēlaties pilnveidot savas vācu valodas zināšanas un iepazīt Vāciju, tad šis kurss jums būs ideāli piemērots. Nodarbībās ir iekļauta gramatikas apgūšana un vārdu krājuma paplašināšana par ikdienas tēmām. Pēc nodarbībām jums būs pietiekoši daudz laika un iespēju papildināt savas zināšanas pašmācības nodarbībās un ekskursijās pa Vāciju. 

Minimālais vecums: 17
Valodas līmenis: no beginner

Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 

200.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive Сourse (24 stundas х 45 min. nedēļā)

24 vācu valodas nodarbības nedēļā ļaus ātri sasniegt progresu pateicoties koncentrētajam mācību procesam. Atšķirībā no standarta kursa, šeit tiek aktīvi apspriesti aktuālie notikumi politikā, kultūrā un ekonomikā, līdz ar to intensīvāk attīstot komunikatīvās prasmes. Divreiz nedēļā notiek speciāli semināri, kuru laikā studenti papildus nostiprina nodarbībās gūtās zināšanas. Tādēļ intensīvais kurss būs optimāli piemērots arī kā sagatavošanas kurss eksāmeniem. Ja jums viegli padodas valodas, un jūs vēlaties nokārtot diploma eksāmenu, tad jums jāizvēlas tieši šis kurss.

Minimālais vecums: 17
Valodas līmenis: no beginner

Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 24 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 

250.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Premium Course (28 stundas х 45 min. nedēļā)

Ja jūs vēlaties sasniegt maksimālu rezultātu īsā laika periodā, mēs rekomendējam izvēlēties Premium kursu. Atšķirībā no iepriekšējiem diviem – standarta un intensīvā – Premium kurss 28 nodarbību ietvaros piedāvā lielākas iespējas sasniegt savus personīgos mērķus. Vai jūs vēlaties vēlreiz izpildīt kādu uzdevumu? Vai jums radās kādi jautājumi par specifisko leksiku? Varbūt vēlaties vairāk nodarboties tieši ar klausīšanos? Premium kursa semināri, kas notiek divas reizes nedēļā, dos jums iespēju pamainīt mācību procesa gaitu.

Minimālais vecums: 17
Valodas līmenis: no beginner
Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 28 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 

 

300.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa (04.07.-19.08)
35.00

Dzīvošana

Atkarībā no jūsu ieskatiem, jūs varat brīvi izvēlēties sev dzīvošanas variantu. Ja jūs vēlaties pilnveidot savas vācu valodas zināšanas arī pēc nodarbībām ģimenes atmosfērā, jums būtu piemērota dzīvošana viesģimenē ar brokastīm vai pus pansiju. Vai arī varat īrēt istabu – tādā gadījumā jūs arī dzīvojat vācu ģimenē, bet ēdat patstāvīgi. Tiem, kas dod priekšroku neatkarībai, mēs iesakām jauniešu viesnīcas.    

Viesģimene

Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm vai pus pansiju vācu ģimenē.
 
Īrēta istaba
Vienvietīga istaba bez ēdināšanas – virtuve un vannas istaba kopēja ar dzīvokļa saimniekiem vai citiem studentiem. 

Jauniešu viesnīca | Standard

Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Ģimene (SGL, brokastis)
230.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Ģimene (SGL, brokastis un vakariņas)
290.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Rezidence (SGL, bez ēdināšanas)
450.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Jauniešu viesnīca (standarta, SGL, brokastis)
Standard:
Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas – no 230 eiro nedēļā.
 

 

295.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa
30.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs vienā virzienā (Frankfurtes lidosta)
80.00

Pasākumu programma

Frankfurtē un tās apkārtnē ir daudz ievērojamu apskates vietu. Kopā ar tādām kaimiņu pilsētām, kā Ašafenburga, Darmštadta, Mainca un Visbādene, Frankfurte veido piekto lielāko reģionu Vācijā – Reinas-Mainas apgabalu. Ekskursijā pa Maincu jūs iziesiet maršrutu pa romiešu pēdām un iepazīsieties ar Johanu Gūtenbergu, grāmatu iespiešanas izgudrotāju 15.gs. Visbādenes kazino jums pastāstīs, kā Elvis Preslijs šeit pazaudēja visu savu mantu, bet Frankfurtē jums parādīs māju, kur dzimis slavenais Johans Volfgangs fon Gēte.
Vienlaikus Frankfurte piedāvā ne tikai iepazīšanos ar kultūru un mākslu. Ja vēlaties, varat iepazīties ar pilsētas panorāmu no 200 metru augstuma no komercbankas pēdējiem stāviem, visaugstākā biroju debesskrāpja Eiropā. No turienes var redzēt eksotisko palmu dārzu, Opel auto ražotni, starptautisko lidostu un daudz citu ievērojamu vietu. Ja jums nav nekādu plānu brīvdienām, skola piedāvā ekskursijas arī uz Vurcburgu, Reinas ieleju un Heidelbergu. Tradicionāli visi tūristi mēdz nofotografēties uz vēsturisko Heidelbergas pilsdrupu fona.
 

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu