DID Munich

Atrašanās vieta

Oktoberfests, alus dārzi un vācu mūzika... Bavārijas galvaspilsēta, kā neviena cita pilsēta, vislabāk atspoguļo vācu tradīcijas un kultūru. Trešā lielākā pilsēta Vācijā ar 1,3 milj. iedzīvotāju pievilina viesus ar savu sirsnību un dzīvesprieku. Minhenē kūsā aktīva dzīve, šeit ir 10 augstskolas, kurās mācās vairāk kā 80.000 studentu.

Dažas lietas Minhenē nekad nemainās. Piemēram, alus. Bavāriešu galvaspilsētas viesi ātri nonāk pie šī secinājuma, apmeklējot slavenās alus darītavas. Minhenē jūs redzēsiet vēl vienu tradīciju: slavenos bavāriešu samta šortus. Nopērciet arī sev tādus, un tas būs iemesls neskaitāmiem jociņiem un jautrībai.   

Skola

Karlsplaca laukums 18.gs. vidū Minhenē bija vieta ar visdzīvāko kustību visā Eiropā. Un arī šodien, pat bez automašīnām, Štahus – kā šo laukumu sauc Minhenes iedzīvotāji - ir pilsētas visrosīgākā vieta. No šejienes sākas arī vislielākā gājēju iela ar neskaitāmi daudz veikaliem un butikiem.

Dažu minūšu gājiena attālumā no Štahusa, blakus centrālajai dzelzceļa stacijai, atrodas mūsu partneru skola. Šeit ir viss, ko var piedāvāt laba valodu skola: gaišas auditorijas, mūsdienīgs mediju centrs, liela terase un mājīga kafejnīca. Starpbrīžos un pēc nodarbībām studenti mēdz satikties skolas bibliotēkā. Auditorijas atrodas 3. un 4. stāvā, tās ir aprīkotas ar mūsdienīgu audio-vizuālo aparatūru un paredzētas maksimums 15 cilvēkiem. Atklātajā terasē studenti var atpūsties saulītē vai uzspēlēt galda tenisu.       

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2022. g.)
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Standard Course (20 stundas х 45 min. nedēļā)
 Ja vēlaties pilnveidot savas vācu valodas zināšanas un iepazīt Vāciju, tad šis kurss jums būs ideāli piemērots. Nodarbībās ir iekļauta gramatikas apgūšana un vārdu krājuma paplašināšana par ikdienas tēmām. Pēc nodarbībām jums būs pietiekoši daudz laika un iespēju papildināt savas zināšanas pašmācības nodarbībās un ekskursijās pa Vāciju. 

Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency

Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 

200.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Intensive Course (24 stundas х 45 min. nedēļā)

24 vācu valodas nodarbības nedēļā ļaus ātri sasniegt progresu pateicoties koncentrētajam mācību procesam. Atšķirībā no standarta kursa, šeit tiek aktīvi apspriesti aktuālie notikumi politikā, kultūrā un ekonomikā, līdz ar to intensīvāk attīstot komunikatīvās prasmes. Divreiz nedēļā notiek speciāli semināri, kuru laikā studenti papildus nostiprina nodarbībās gūtās zināšanas. Tādēļ intensīvais kurss būs optimāli piemērots arī kā sagatavošanas kurss eksāmeniem. Ja jums viegli padodas valodas, un jūs vēlaties nokārtot diploma eksāmenu, tad jums jāizvēlas tieši šis kurss.


Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency

Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 24 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 

250.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Premium Course (28 stundas х 45 min. nedēļā)
Ja jūs vēlaties sasniegt maksimālu rezultātu īsā laika periodā, mēs rekomendējam izvēlēties Premium kursu. Atšķirībā no iepriekšējiem diviem – standarta un intensīvā – Premium kurss 28 nodarbību ietvaros piedāvā lielākas iespējas sasniegt savus personīgos mērķus. Vai jūs vēlaties vēlreiz izpildīt kādu uzdevumu? Vai jums radās kādi jautājumi par specifisko leksiku? Varbūt vēlaties vairāk nodarboties tieši ar klausīšanos? Premium kursa semināri, kas notiek divas reizes nedēļā, dos jums iespēju pamainīt mācību procesa gaitu.


Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: no beginner līdz proficiency
Cilvēku skaits grupā: 10-12, max 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 28 nodarbības pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās

 
300.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa (04.07-19.08)
35.00

Dzīvošana

Atkarībā no jūsu ieskatiem, jūs varat brīvi izvēlēties sev dzīvošanas variantu. Ja jūs vēlaties pilnveidot savas vācu valodas zināšanas arī pēc nodarbībām ģimenes atmosfērā, jums būtu piemērota dzīvošana viesģimenē ar brokastīm vai pus pansiju. Vai arī varat īrēt istabu – tādā gadījumā jūs arī dzīvojat vācu ģimenē, bet ēdat patstāvīgi. Tiem, kas dod priekšroku neatkarībai, mēs iesakām jauniešu viesnīcas.    

Viesģimene

Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm vai pus pansiju vācu ģimenē.

Istabas īrēšana
Vienvietīga istaba bez ēdināšanas – virtuve un vannas istaba kopēja ar dzīvokļa saimniekiem vai citiem studentiem.  

Jauniešu viesnīca |  Standard
Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas.

Jauniešu viesnīca  |  Superior
Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Ģimene (SGL, brokastis)
230.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Ģimene (SGL, brokastis un vakariņas)
290.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Rezidence (SGL, bez ēdināšanas)
575.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Jauniešu viesnīca (standarta, SGL, brokastis)
Standard
Divvietīga vai vienvietīga istaba ar brokastīm, labierīcības numurā, netālu no skolas – no 230 eiro nedēļā.
 
295.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Vasaras piemaksa
20.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs vienā virzienā (Minhenes lidosta)
95.00

Pasākumu programma

Pirmās dienas Minhenē parasti ir iespaidu pilnas un ātri nogurdina – šeit ir pārāk daudz ievērojamu apskates vietu – mākslas izstādes, ballītes un dažādi kultūras pasākumi. Mēs jums iesakām apmeklēt jauno Pinakotēku, Nimfenburgas pili, futbola kluba Baiern stadionu un angļu dārzu pilsētas centrālajā parkā.   
Arī ārpus pilsētas jūs varēsiet atrast sev piemērotas nodarbes. Ziemā var slēpot kalnos – līdz tiem ir tikai 70 km. Vasarā tiek organizētas ekskursijas Alpu virzienā. Karstā laikā jūs priecēs ūdens paradīze – lieliskie ezeri Kimzē, Ammerzē un Štarnbergzē. Kultūras un mākslas cienītājiem skola piedāvā ekskursijas uz Augsburgu, Rēgensburgu un Zalcburgu.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu