Horner School of English

Atrašanās vieta

Horner School of English atrodas Dublinā – Īrijas galvaspilsētā. Dublina tika dibināta kā vikingu tirdzniecības osta apmēram 1000 gadu atpakaļ. Iedzīvotāju skaits sastāda 1.1 miljonu. Pilsēta piedāvā daudz dažādu ievērojamu vietu – sākot no muzejiem un mākslas galerijām līdz slavenajai Giness alus darītavai un Temple Bar izklaides centram.

Pilsētas vēsture ir bagāta ar slavenām personībām pasaules literatūrā – Šovs, Džoiss un Bekketts. Dublina ir bagāta arī ar muzikālajiem talantiem – tradicionālie Dubliners un Chieftains, kā arī mūsdienu U-2, The Corrs, Westlife un Van Morrison.

Kopumā Dublina – tā ir skaista pilsēta ar bagātu vēsturi, kultūru, tradīcijām un daudzām interesantām vietām.

Skola

Skola atrodas vienā no prestižām ielām pašā pilsētas centrā netālu no galvenajiem autobusu maršrutiem un dzelzceļa stacijām, diviem skaistiem parkiem un pilsētas laukuma St.Stephen’s Green & Fitzwilliam. Uz šīs ielas atrodas daudz restorānu, krodziņu, veikalu un kafejnīcu.

Skola strādā visu cauru gadu un pieņem studentus no visas pasaules. Kursi notiek visiem līmeņiem – no beginner līdz advanced.  

Apmācībā tiek izmantotas tādas metodes, kas ļauj studentiem ātri gūt panākumus angļu valodas apguvē. Pieredzējušu pasniedzēju vadībā studenti iemācās pārliecinātāk komunicēties svešvalodā. Regulāri notiek katra studenta progresa analīze.

Tehniskais aprīkojums un pakalpojumi

Visas auditorijas ir aprīkotas ar tāfelēm, tele- un videoaparatūru un magnetafoniem. Skolā ir atpūtas istaba, kafejnīca, bibliotēka, datorklase ar pieeju internetam un elektroniskajam pastam. Skola piedāvā arī ekskursijas.

Video

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par doto mācību programmu, noklikšķiniet uz kursa nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo kursu un norādiet mācību nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir uzrādīta cena nedēļā (2022. g.).
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Standard Course (20 stundas х 45 min. nedēļā)
Vispārējās angļu valodas standarta kurss. Kursa laikā tiek attīstītas visas 4 valodas iemaņas – lasīšana, rakstīšana, runāšana un audiālā uztvere. Kursa pirmā daļa koncentrējas uz gramatisko zināšanu un vārdu krājuma pilnveidošanu. Kursa otrā daļa ir virzīta uz komunikatīvo iemaņu attīstīšanu. Pēcpusdienā, vakaros un brīvdienās tiek organizēta aizraujoša sociālā un ekskursiju programma.

Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: no elementary
Cilvēku skaits grupā: 8, max 12 (oktobris-jūnijs), 10, max 14 (jūlijs-septembris)
Kursa ilgums: min 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās
215.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Standard Plus (26 stundas x 45 min.nedēļā)
Dotais kurss irintensīvāks nekā standarta kurss. Dienas pirmajā pusē notiek standarta kurss. 6 nodarbības pēcpusdienā ir virzītas uz runāšanas un audiālās uztveres uzlabošanu. Pēcpusdienā, vakaros un brīvdienās tiek organizēta aizraujoša sociālā un ekskursiju programma.    
 
Minimālais vecums: 17
Valodas līmenis: no elementary
Cilvēku skaits grupā: 8, max 12 (oktobris-jūnijs), 10, max 14 (jūlijs-septembris)
Kursa ilgums: min 1 nedēļa
Nodarbību skaits nedēļā: 26 pa 45 minūtēm
Kursa sākums: pirmdienās
 
270.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Standard + Business (26 stundas x 45 min.nedēļā)
Dotais kurss ir līdzīgs intensīvajam vispārējam kursam, bet ar papildus biznesa angļu valodas apgūšanu pēcpusdienā. Dotā kursa uzdevums – iemācīt studentam brīvi sazināties biznesa vidē. Pēcpusdienā, vakaros un brīvdienās tiek organizēta aizraujoša sociālā un ekskursiju programma.  

Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: no intermediate
Cilvēku skaits grupā: 8, max 12 (oktobris-jūnijs), 10, max 14 (jūlijs-septembris)
Kursa ilgums: min 1 nedēļa
Nodarbību skaits nedēļā: 26 pa 45 minūtēm (20 vispārējā angļu valoda + 6 biznesa angļu valoda)
Kursa sākums: pirmdienās
270.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
IELTS Preparation Course (26 stundas x 45 min.nedēļā)
Kurss piedāvā rūpīgu gatavošanos eksāmenu nolikšanai. Horner School of English ir augsts reitings studentu kvalitatīvā sagatavošanā Kembridžas eksāmeniem FCE un CAE. Dienas pirmajā pusē ir vispārējās angļu valodas kurss, bet divas reizes nedēļā pēcpusdienās notiek gatavošanās eksāmeniem.

Minimālais vecums
: 17
Valodas līmenis: upper-intermediate, advanced
Cilvēku skaits grupā: 10, max 12 
Kursa ilgums: min. 4 ned
Nodarbību skaits nedēļā: 26 pa 45 minūtēm (20 vispārējā angļu valoda + 6 gatavošanās eksāmeniem)
Kursa sākums: fiksētos datumos 
270.00

Dzīvošana

Studentu izvēlei tiek piedāvāti dažādi dzīvošanas varianti.  

Dzīvošana ģimenē
Īru ģimenēm ir draudzīgu un viesmīlīgu ģimeņu reputācija. Daudzas dzīvo Dublinas piepilsētā, ar kuru ir labi attīstīts autobusu un dzelzceļu tīkls. Visas viesģimenes tiek rūpīgi izvēlētas un regulāri pārbaudītas.

Visi studenti tiek izmitināti istabās pa vienam, izņemot vasaras mēnešus, kad par  atsevišķu istabu ir jāmaksā papildus. Studenti ar vienādu dzimto valodu nekad netiek izmitināti kopā, ja tas nav atsevišķi pasūtīts. Dzīvošanas cenā ir iekļautas brokastis un vakariņas. 

Dzīvošana skolas rezidencē
Mūsdienīga skolas rezidence atrodas netālu no pilsētas centra. Laba sabiedriskā transporta kustība. Dzīvošana atsevišķās istabās ar kopēju virtuvi un viesistabu. Katram studentam tiek iedota viņa istabas atslēga. Dotais dzīvošanas veids ir pieejams visu gadu. Rezidence ir skolas īpašums.  

Dzīvošana pilsētas apartamentos
Mūsdienīgi apartamenti atrodas aptuveni 20 minūšu gājienā no skolas. Ēdināšana nav iekļauta. Apartamenti ir skolas īpašums. Dotais dzīvošanas veids ir pieejams visu gadu.

Dzīvošana universitātes vasaras rezidencē
University College Dublin atrodas 4 km attālumā no pilsētas centra un 15 minūšu braucienā ar autobusu no Horner School. Dzīvošana vienvietīgās istabās 3 vai 4 istabu apartamentos, 2 kopējas vannasistabas un virtuve.

Dzīvošana viesnīcās un viesu mājās  
Skola piedāvā izmitināšanu dažādu kategoriju viesnīcās un viesu mājās netālu no skolas. Papildus informācija pēc pieprasījuma.
 

! Izvēlieties Jūs interesējošo dzīvošanas veidu un norādiet nedēļu skaitu. Ailītē CENA ir norādīta cena nedēļā.
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana ģimenē (SGL ar brokastīm un vakariņām, jūlijs-septembris)
210.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana ģimenē (SGL ar brokastīm un vakariņām, izņemot jūliju - septembri)
200.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Dzīvošana rezidencē (SGL room)
295.00

Transfērs

Skola piedāvā sagaidīšanu Dublinas lidostā un studenta nogādāšanu dzīvesvietā.

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs vienā virzienā
85.00

Pasākumu programma

Horner School of English organizē aizraujošu pasākumu programmu. Tas ļauj studentiem iepazīties ar jauniem draugiem, papraktizēties angļu valodā un iepazīties ar valsts kultūras dzīvi. Katru nedēļu tiek organizēti vismaz 2 pasākumi. Ieejas biļetes apmaksā skola.

Var tikt organizēti arī dažādu interešu pasākumi, piemēram, tradicionālo īru mūzikas instrumentu spēles apgūšana, īru dejas, mākslas stundas, jāšana, golfs utt.

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Mācību materiāli
40.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Skolas reģistrācijas maksa
140.00
 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00
Uz augšu