Real Madrid Football Camp

Atrašanās vieta

Madride

Vecums: 7-16 gadi
Norises laiki: 2-4 nedēļas jūlijā

Par tādām brīvdienām sapņo daudzi! Katrs jaunais futbolists sapņo par iespēju trenēties futbolā saulainajā Spānijā populārā futbola kluba “Real Madrid” treneru uzraudzībā. Un ja vēl to var apvienot ar angļu valodas mācībām, tad laimīgi ir arī vecāki! Mēs piedāvājam iespēju šo sapni piepildīt.

Skola
Programma “Angļu vai spāņu valoda + futbols” notiek King’s College koledžā, kas atrodas gleznainā lauku apvidū netālu no Madrides. King’s College ir prestiža privātskola 2 līdz 18 gadus veciem bērniem, kuri skolā mācās pēc angļu izglītības sistēmas. Savukārt vasaras laikā skolā notiek valodu kursi 7 līdz 16 gadus veciem skolēniem no visas pasaules. Tā kā no koledžas Madridē iespējams nokļūt ar sabiedrisko transportu, līdz ar to skolēniem ir lieliska iespēja iepazīties ar Spānijas galvaspilsētu.

Programma
Programma “Angļu vai spāņu valoda + futbols” ir unikāla spēja gan zēniem, gan meitenēm trenēties pieredzējušo kluba “Real Madrid” treneru uzraudzīties.
Treniņu laikā jaunie futbolisti saņem neaizmirstamu pieredzi, attīsta paškontroli un līdera dotības, kā arī cieņu pret pārējiem komandas biedriem. Šī programma ļauj bērniem iejusties šī kluba spēlētāju ikdienas dzīvē. Lielu lomu veiksmīgu rezultātu sasniegšanā spēlē tieši mūsdienīgā un drošā koledžas vide, kā arī, protams, augstās klases treneri.
Skolēni ne tikai mācās valodu, bet arī 4 reizes nedēļā pa 3 stundām (1,5 h tiek veltīta treniņiem, 1,5 h – spēlēm un sacensībām). Katrs programmas dalībnieks saņem kluba “Real Madrid” ekipējumu (kreklu, šortus un getras).

Visiem pasniedzējiem un treneriem dzimtā valoda ir spāņu vai angļu. Valodu nodarbības (14 nodarbības nedēļā) notiek komunikatīvajā metodē, kas attīsta visas valodas prasmes. Turklāt valoda tiek attīstīta ne tikai mācību laikā, bet tā tiek aktīvi izmantota arī treniņos un citos ārpusklases pasākumos, kas padara valodas apguvi dabisku un aizraujošu.

Video

Dzīvošana
Skolēni mitinās mūsdienīgajās Tenbury House rezidencē koledžas teritorijā istabiņas pa vienam, diviem vai trijiem. Katrai istabiņai ir sava vannasistaba.

Pasākumu programma
Koledžas teritorijā iespējams nodarboties ar sportu, kā arī interesanti pavadīt brīvo laiku, jo tur atrodas 2 baseini, vairāki futbola laukumi, citu sporta veidu laukumi (piem., badmintona, rokasbumbas, lokšaušanas) un sporta zāle. Reizi nedēļā (otrdienās vai piektdienās) skolēni brauc ekskursijās.

Norises datumi 2020.g.

2 weeks:
05.07.-18.07.
12.07.-25.07.
19.07.-01.08

3 weeks:
28.06.-18.07.
05.07.-25.07.
12.07.-01.08.

 
Cenā iekļauts: mācības, ēdināšana 5 reizes dienā, dzīvošana, futbola treniņi un spēles, futbola formas komplekts, pasākumi un ekskursijas, mācību materiāli, veļas mazgāšana, medicīniskā apdrošināšana.

Papildu izdevumi: lidmašīnas biļetes, transfēri.


Cenas ir norādītas EURO.

Ailītē CENA ir uzrādīta cena 2 vai 3 nedēļām, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1.

 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Language + Football - 2 nedēļas
2,950.00
 
Nosaukums
ned.
Cena , EUR
Language + Football - 3 nedēļas
3,800.00

Transfērs

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Transfērs abos virzienos
165.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu