FLS New York

Atrašanās vieta

New York

Atrašanās vieta
Ņujorka ir, iespējams, viena no slavenākajām, pārpildītākajām un daudznacionālākajām pilsētām Amerikas Savienotajās Valstīs, kuras iedzīvotāji runā vairāk nekā 130 dažādās valodās. Manhetenas debesskrāpji, Brīvības statuja un pārpilnībā dzirkstošās vides reklāmas ir kļuvuši par ASV vizītkarti. Nevienu neatstās vienaldzīgu arī unikālais Centrālparks – zaļā oāze betona džungļos. Mūzikas mīļotājiem būs interesanti uzzināt, ka viens no Ņujorkas mikrorajoniem, Bronksa, ir tādu mūzikas žanru, kā repa un hip-hopa dzimtene.
 
Discover New York

Vecums: 15+
Programma tiek rīkota “Saint Peter’s University” kampusā, vēsturiskā 19. gadsimta mācību iestādē, kas atrodas 15 minūšu attālumā no Manhetenas centra netālu no galvenajiem Ņujorkas apskates objektiem.

Dzīvošana

Skolēni tiek izmitināti universitātes rezidencē divvietīgās istabās. Maltītes - trīs reizes dienā darba dienās, vēlās brokastis ekskursiju dienās, vēlās brokastis un vakariņas dienās, kad ekskursijas netiek rīkotas.

Ekskursijas un pasākumi:
Brīvības statuja, Columbia University, Chinatown, Metropolitan Museum of Art, kruīzs pa akvatoriju, iepirkšanās, American Museum of Natural History, Times Squire, Museum of Modern Art, Manhetenas ievērojamākās vietas, Centrālparks, diskotēkas un atpūtas vakari.

Datumi
2022
26.06
03.07
10.07
17.07

Cena
: 1775$ (1 nedēļa)

Cenā ir iekļauts

-  mācības pieredzējušu pasniedzēju vadībā;
- dzīvošana divvietīgā istabā universitātes rezidencē;
- ēdināšana;
- pasākumu un ekskursiju programma;
- mācību materiāli, sertifikāts par kursu pabeigšanu;
- transfēri no/uz lidostu, uz pasākumiem, uz dzīvesvietu un atpakaļ.

Papildus izdevumi

- aviobiļetes
- skolas reģistrācijas maksa– 150 $
- aģentūras reģistrācijas maksa – 65 EUR
- apdrošināšana – 35 $/ned.

Līdzi ņemšanai nepieciešamās lietas:
Peldlietas, ērti apavi un apģērbs, vārdnīca, rakstāmlietas, mapīte, mugursoma, fotoaparāts, kabatas nauda (150-200 $ nedēļā), pretiedeguma krēms, medikamenti, vējjaka.

Video

Uz augšu