GV Malta (10-17 g.)

Atrašanās vieta

St Paul's Bay


Skola
GV Malta skola ir dibināta 1999. gadā nelielā kūrortpilsētā St. Paul’s Bay. Mācību iestāde izveidota lieliskā maltiešu villā, 150 metru attālumā no jūras. Par skolas augsto kvalitāti liecina tās akreditācijas un dalība starptautiskās asociācijās un organizācijās. GV Malta ir FELTA locekle, un tai ir arī Maltas Izglītības ministrijas un Maltas tūrisma asociācijas licenzes. Skola ir vienīgā Maltā, kas iekļauta Quality English asociācijā.
Visas klases ir aprīkotas ar kondicionieriem, interaktīvām tāfelēm, wi-fi. Šeit ir atpūtas istaba, klase patstāvīgām mācībām, interneta kafejnīca, zaļā atpūtas zona uz jumta. 

Dzīvošana
Skola organizē dzīvošanu rezidencē istabās ar visām ērtībām, kurās dzīvo 2-3 cilvēki. Trīsreizēja ēdināšana – kontinentālās brokastis, iepakotas pusdienas un vakariņas.


Pasākumu programma
Malta – tā ir saule un jūra, kā arī gadsimtiem sena vēsture, angļu valoda un iepazīšanās ar jauniem draugiem no dažādām pasaules valstīm. Skolēniem notiek ekskursijas profesionālu gidu pavadībā uz Valletu un seno galvaspilsētu Mdinu, atpūta smilšainās pludmalēs, iespējas nodarboties ar dažādiem sporta veidiem, putu diskotēkas, dejas pludmalē, bārbekjū, boulings un citas izklaides.


Programmas paraugs


Mācību programma
Skolā strādā preofesionāla komanda, kas dara visu, lai skolā pavadītais laiks audzēkņiem būtu skaistām atmiņām un notikumiem bagāts. Visi skolotāji – augsti kvalificēti speciālisti ar lielu darba pieredzi un, kas nav mazsvarīgi, ar angļu valodu kā dzimto valodu. Izmantojot dažādas metodes un paņēmienus, piemēram, lomu spēles, viktorīnas, grupu projektus un debates, mācības tiek padarītas daudz interesantākas un reizē arī rezultatīvākas.
Programmā iekļautas 20 angļu valodas stundas pa 45 minūtēm nedēļā.  Mācības notiek balstoties uz komunikatīvo metodi, un galvenais mērķis -  iemācīt pārliecinoši izmantot valodu gan ikdienas situācijās, gan akadēmisko mācību laikā. Cilvēku skaits klasē – maksimums 16.
 

Video

Jaunums!  Kombinētie braucieni uz skolu ESE Malta.
Studentiem, kuri vēlas pavadīt laiku neatkarīgāk, mēs piedāvājam kombinēto programmu, mācoties skolā ESE Malta. Kombinētās programmas priekšrocība ir tā, ka students dodas uz Maltu un atpakaļ kopā ar pavadītāju kā daļa no mūsu grupas, bet pārējo programmas daļu veic individuāli. Mēs sniegsim studentam mūsu grupas vadītāja kontaktus Maltā, lai ārkārtas situācijā varētu sazināties. 

Individuālā kombinētā programma notiek skolā ESE Malta. Mācības un dzīvošana tiek organizēta četru zvaigžņu viesnīcā Salini Resort, kas atrodas gleznainā jūras krastā piecu minūšu brauciena attālumā no kūrorta pilsētām Qawra, Bugibba un Svētā Pāvila līci. Viesnīcā ir 208 istabas, no kurām puse ir ar skatu uz jūru. Viesnīcas slēgtajā teritorijā ir 2 baseini, tenisa korti un sauļošanās terase. Tai ir 2 restorāni, kafejnīca, picērija, interneta kafejnīca un suvenīru veikals. Visi studenti dzīvo Salini Resort istabās ar visām ērtībām līdz 4 cilvēkiem katrā. Tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana (iepakotas pusdienas) un ikdienas transports uz/no skolas, uz pasākumiem un atpakaļ uz viesnīcu.
Brīvajā laikā pēc nodarbībām skola organizē dažādas aktivitātes un ekskursijas: sports un atpūta pie jūras, braucieni uz populārām smilšainām pludmalēm, laivu braucieni, Maltas galvaspilsētas Valletas un "klusās pilsētas" Mdinas apmeklējums, Maltas piekrastes ciematu svētki ar šova programmu un svētku uguņošanu, kā arī citi pasākumi.

Fotogaleriju un video par šo skolu skatieties šeit

Datumi
 
19/07 – 02/08/19

 
Cenas ir norādītas euro (EUR).


2 NEDĒĻU PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS:
aviobiļetes Rīga-Malta-Rīga, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, mācību materiāli, skolas reģistrācijas maksa, testēšana, dzīvošana, ēdināšana, pasākumu programma, mācību materiāli, ikdienas transfērs uz skolu un atpakaļ, sertifikāts kursu noslēgumā, medicīniskā apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.
 

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa tel. 67317627 Rīgā, 63607869 Ventspilī vai info@balticcouncil.org.
 

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Junior English GV Malta 10-17 gadi (dzīvošana rezidencē)

Minimālais vecums: 10 gadi
Valodas līmenis: jebkurš
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas

1,990.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Junior Camp Salini Resort, ESE (kombinētā programma) 11-13 gadi

Vecums: 11 - 13 gadi
Valodas līmenis: no iesācēju līdz augstākajam
Nodarbību skaits nedēļā: 20 x 45 min.
Kursa ilgums: min 2 nedēļas
Cilvēku skaits grupā: 12-15

1,990.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Teen Club Salini Resort, ESE (kombinētā programma) 14-17 gadi
Minimālais vecums: 14 gadi
Valodas līmenis: no iesācēju līdz augstākajam
Nodarbību skaits nedēļā: 20 x 45 min.
Kursa ilgums: min. 2 nedēļas
Cilvēku skaits grupā: 12-15
1,990.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Teen Club, ESE (kombinētā programma, dzīvošana ģimenē) 13-17 gadi
1,560.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Family Pack Salini Resort (1 pieaugušais + 1 bērns, 8-17 g.)
4,830.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00
Uz augšu