St Peter's York (8-17 g.)

Atrašanās vieta

Pavadiet neaizmirstamas brīvdienas vienā no senākajām skolām Lielbritānijā, kas atrodas vienā no populārākajām pilsētām valstī - Jorkā. Pilsēta ir slavena ar savu bagāto vēsturi, un katru gadu piesaista vairāk kā 7 miljonus tūristu. Kā teicis Džordžs VI “Jorkas vēsture ir Anglijas vēsture”. Vairāk kā 2000 gadu garumā Jorka tiek dēvēta par Lielbritānijas “ziemeļu galvaspilsētu”. Tā piedzīvojusi romiešu, anglosakšu un vikingu laikus. Šajā varenajā pilsētā ar pili gotikas stilā ir saglabājušies viduslaiku mūri un ielu vēsturiskais plānojums.


Skola
St Peter’s School – tradicionāla angļu privātskola, kas atrodas Jorkas centrā. Tā dibināta tālajā 627. gadā un ir trešā vecākā skola Lielbritānijā!
Mācību iestādes teritorijā atrodas 4 tenisa korti, basketbola halle, slēgtais baseins, lieli sporta laukumi, kā arī sporta komplekss.

Dzīvošana
Skolas rezidencēs, istabās no viena līdz 5 cilvēkiem.
Pasākumu programma
Pasākumu programmā iekļauti tuvāko pilsētu un vietējo tūrisma objektu apmeklējumi, piemēram,  ekskursijas uz Līdsu (ar vietējā muzeja apmeklējumu), Mančestra (ar Manchester United stadiona apmeklējumu), Nacionālais Dzelzceļa muzejs (National Railway Museum), Howard pils un vēsturiskā atrakcija York Dungeons.


Mācību programmas

English plus Multi Activity
Vecums – 8-17 gadi
Šī ir vispopulārākā vasaras programma, kurā iekļautas angļu valodas nodarbības (15 stundas pa 60 minūtēm nedēļā), aizraujoša pasākumu un ekskursiju programma, kā arī dažādi fizisko aktivitāšu veidi brīvā dabā pieredzējušu vadītāju uzraudzībā. Šeit iespējams spēlēt tenisu, basketbolu, volejbolu, futbolu, kā arī peldēt, fotografēt, apmeklēt deju un teātra nodarbības. Papildus, atkarībā no vecuma, iespējams izvēlēties šādas opcijas:

Intensive English
Vecums– 11-17 gadi
Šis variants būs atbilstošs tiem, kas, atrodoties Anglijā, vēlas sasniegt maksimālu rezultātu angļu valodas uzlabošanā. Programma ļauj koncentrēties uz individuāliem jautājumiem un valodas apguves problēmām. Nodarbību skaits– 21 stunda nedēļā.

English + Dance
Vecums – 11-17 gadi
Šis kurss ir izveidots speciāli mūsdienu deju cienītājiem. Iepriekšēja pieredze dejošanā nav īpaši būtiska, jo galvenais – vēlme sasniegt rezultātus valodas apguvē un deju nodarbībās. Katras deju nodarbības ilgums – 3 stundas ar pārtraukumu (9 stundas nedēļā). Pirmā nodarbības daļa ir veltīta jaunas deju tehnika sapguvei, savukārt otrā – pilnībā veltīta praksei. Deju stili ir dažādi, piemēram, Street Dance, Modern Jazz, Contemporary un West End.

English Plus Drama
Vecums – 11-17 gadi
Šis kurss būs ideāli piemērots jaunajiem teātra cienītājiem un topošajiem aktieriem! Audzēkņi mācās izprast teātra mākslas metodikas, ieskaitot improvizāciju, mīmisko mākslu, lomu spēles. Programmas noslēgumā patstāvīgi tiek uzvests kādas slavenas lugas fragments. Nodarbību skaits– 12 stundas nedēļā.

English + Football
Vecums – 11-17 gadi
Aizraujoša programma futbola cienītājiem pieredzējušu treneru vadībā. Bez treniņiem regulāri tiek rīkotas iknedēļas atskaites spēles. Programmā - 15 angļu valodas stundas + 9 futbola nodarbības nedēļā. Treniņi var notikt gan dienas pirmajā, gan otrajā pusē.

English + Life Skills
Vecums – 14-17 gadi
Šīs programmas mērķis – palīdzēt attīstīt prasmes, kas noderēs turpmākajā pieaugušo dzīvē. Piemēram, CV rakstīšana, gatavošanās darba intervijai, prezentācijas, akadēmiskās rakstīšanas (Academic Writing u.c. prasemes. Programmas noslēgumā iegūtās zināšanas jāizmanto savā projekta darbā. Programmā -  15 angļu valodas stundas + 9 stundas Life Skills nodarbības.

 

Video


Izbraukšanas datumi 

06.07. - 20.07.2020. (2 ned.)


Brīvo vietu skaits grupu braucienos

 

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, informatīvie un mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi pasākumi, ekskursijas, dzīvošana rezidencē, ēdināšana, apdrošināšana, grupas vadītāja pakalpojumi.  

Cenas ir norādītas eiro (EUR) par 2 nedēļām.

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu 67317627 Rīgā, 636 07869 Ventspilī vai info@balticcouncil.org.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

 

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
English Plus Multi Activity (15 stundas х 60 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas
2,595.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu