St Michael's College (10-16 g.)

Atrašanās vieta

Skola atrodas Lielbritānijas Dienvidu – Rietumos, rajonā, ko dēvē par “Heart of England” (Anglijas sirdi). Ja jūs vēlaties, lai jūsu bērns iepazītos ar īsto, klasisko Angliju, kuru mēs pazīstam no Džeinas Ostinas un Elizabetes Gaskellas darbiem, tad šī ir vispiemērotākā vieta. Skola atrodas nelielā pilsētiņā Tenbury Wells netālu no tādām pilsētām, kā Hereford un Worcester (Worcestershire grāfiste). Šis rajons ir kluss un mierīgs, ekoloģiski tīrs, ar lieliskiem dabas skatiem un vecās labās Anglijas atmosfēru.

Skola

Mācību gada laikā skolēni šeit apgūst klasiskos mācību priekšmetus pēc angļu izglītības programmas. Vasarā skola laipni ver savas durvis ārvalstu skolēniem, kuri šeit ierodas, lai apgūtu un pilnveidotu angļu valodas zināšanas, atpūstos, sportotu un iepazītos ar saviem vienaudžiem no citām valstīm.

Skolas teritorija aizņem 10 akru lielu zemes platību. Skolas galvenā ēka, kas celta Viktorijas laika stilā 1856.gadā, ir arhitektūras piemineklis. Šobrīd šeit izvietota bibliotēka, ēdnīca, medpunkts, zīmēšanas klase, skolēnu atpūtas telpa un fitnesa zāle. Skolas teritorijā atrodas arī vairākas mūsdienīgas mājas, kurās ir izvietota lielākā daļa klašu, datoru zāle un kopmītnes.


Pasākumu programma

Katru dienu pēc stundām notiek dažādi pasākumi. Liela uzmanība tiek pievērsta sportam, notiek diskotēkas, jautājumu un atbilžu vakari, kā arī ekskursijas uz tuvākajām pilsētām. Trešdienās un sestdienās tiek organizētas tālākas ekskursijas uz visu dienu. Tās, kā likums, ir uz Londonu, Oksfordu, Stratfordu pie Eivonas un Vusteru. Par papildus samaksu skola piedāvā tādus pasākumus, kā boulings, skrituļslidošana, golfs, jāšana, slidošana, kinoteātra un populārā atrakciju parka "Drayton Manor Park" apmeklēšana.

 

Pasākumu programmas paraugs

 

 

Mācību programma

Šogad skolēniem vispārējās angļu valodas programmas ietvaros koledža ir sagatavojusi sevišķi interesantus virzienus. Tie skolēni, kuru valodas līmenis ir vismaz Upper-Intermediate, varēs piedalīties Apvienoto Nāciju spēles vai Jauno līderu nodarbībās, kur viņu angļu valodas prasmes tiks attīstītas ne tikai ar mācību palīdzību, bet arī piedaloties diskusijās, debatēs un komandas uzdevumos. Tādējādi skolēni gūst neaizmirstau pieredzi un atgriezīsies mājās pārliecinātāki par savām spējām.

Apvienoto Nāciju spēles dalībnieki uzzinās vairāk par Apvienoto Nāciju darbu, attīstīs savas pētniecības iemaņas, kā arī papildinās zināšanas par mūsdienu politisko situāciju un debatēm. Savukārt Jauno līderu programmas ietvaros skolēniem būs iespēja uzzināt vairāk par projektu vadību un menedžmentu, pateicoties dažādiem semināriem un projektiem.

Savukārt tiem skolēniem, kuru valodas līmenis ir nedaudz zemāks, būs iespēja veidot dažādus projektus – izveidot vasaras skolas avīzi, veidot video blogu, prezentācijas, gatavoties ekskursijām, izveidot savu mājaslapu, radīt jaunas biznesa idejas un likt lietā savus radošos talantus.

Piedalīšanās visos papildus projektos ir iekļauta vispārējās angļu valodas programmas cenā.

Izbraukšanas datumi 

28.06. - 19.07.2020.   

Brīvo vietu skaits grupu braucienos

PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, informatīvie un mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi pasākumi, katru nedēļu 1 ekskursija uz visu dienu, dzīvošana ģimenē kopā ar studentu no citas valsts, divreizēja ēdināšana darba dienās, trīsreizēja ēdināšana brīvdienās, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.  

Cenas ir norādītas eiro (EUR) par 3 nedēļām.

Standarta programmas ilgums ir 3 nedēļas. Lai pasūtītu 2, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu 67317627 Rīgā, 636 07869 Ventspilī vai info@balticcouncil.org.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.

 

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer (19 nodarbības х 50 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 3 nedēļas

Minimālais vecums: 10
Valodas zināšanu līmenis: no elementary līdz advanced
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursa ilgums: 3 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 19 nodarbības х 50 min. 

3,295.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu