Rugby School (12-17 g.)

Atrašanās vieta

Oxford

Neaizmirstamas vasaras brīvdienas vienā no slavenākajām Anglijas privātajām skolām, kas dibināta 1567. gadā. Skola ir pazīstama ar to, ka tieši šeit 18.gadsimta vidū tika izgudrots regbijs. Šajā prestižajā skolā ir mācījušās daudzas slavenas personības, piemēram, Lūiss Kerols -  slavenā darba "Alises piedzīvojumi Brīnumzemē" autors.

Skola
Rugby School atrodas tāda paša nosaukuma pilsētā ar aptuveni 70 tūkstošiem iedzīvotāju, 1.5 stundu brauciena attālumā no Oksfordas un aptuveni 2 stundas no Londonas. Šis reģions ir pazīstams kā "Heart of England" (Anglijas sirds). Ja jūs vēlaties iepazīstināt savu bērnu ar īstu klasisko Angliju, kuru mēs zinām no Džeinas Ostinas un Elizabetes Gaskellas darbiem, tad tā ir vislabākā vieta.
Rugby School ar savu seno un mūsdienīgo ēku kompleksu ir izvietojusies 140 akru lielā teritorijā. Šeit ir viss nepieciešamais interesantām mācībām un atpūtai: mūsdienīgas auditorijas, sporta zāles, peldbaseins, spēļu laukumi, tenisa un skvoša korti, kā arī teātris.

Mācību programma un pasākumi 
Mācību programmā ir iekļautas 20 angļu valodas nodarbības pa 45 minūtēm nedēļā. Nodarbības vada profesionāli pasniedzēji ar vismaz 3 gadu pieredzi.
Skola organizē dažādas kultūras, sporta un izklaides aktivitātes. Ierodoties skolēni tiek sadalīti starptautiskās komandās, kuras atšķiras ar T-kreklu krāsu. Visu to laiku, kamēr viņi ir skolā, komandas sacenšas dažādos uzdevumos, kas nodrošina lielisku iespēju praktizēties angļu valodā. Divu nedēļu laikā tiek piedāvātas 5 pilnas dienas ekskursijas uz Kembridžu, Londonu, Linkolnu, Lesteru, Stretfordu pie Eivonas un citām pilsētām.

Dzīvošana
Skolēni tiek izmitināti rezidencē skolas teritorijā istabās pa 1-2 vai 3-6 cilvēkiem. Tiek nodrošināta 3-reizēja ēdināšana.

Izbraukšanas datumi:

29.07.-12.08.2020.

Brīvo vietu skaits grupu braucienos


PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, katru nedēļu 1 ekskursija uz visu dienu un 1 pēcpusdienas ekskursija, dzīvošana rezidencē,   trīsreizēja ēdināšana, ikdienas transports no/uz skolu, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.    


Cenas ir norādītas eiro (EUR) par 2 nedēļām.


Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu Rīgā: 67317627, Ventspilī 636 07869 vai info@balticcouncil.org.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.
 

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer (20 nodarbības х 45 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas

Vecums: 12-17 gadi
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursu ilgums: 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min.

2,495.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu