Liverpool School of English (10-17 g.)

Atrašanās vieta

Liverpool

Liverpūle - pilsēta ar bagātu kultūras dzīvi, kas tika atzīta par Eiropas kultūras galvaspilsētu 2008.gadā. Muzeju un galeriju skaita ziņā starp visām Lielbritānijas pilsētām tā ieņem otro vietu aiz Londonas. Pilsētā ir daudz teātru, kur notiek pasaules slavu ieguvušas izrādes, un mūzikas arēnas, kurās uzstājas pasaules mēroga zvaigznes. Liverpūles mākslas galerija var lepoties ar lielāko mūsdienu mākslas kolekciju, kā arī Pikaso, Dalī un Endija Vorhola darbiem. Vēl bez kultūras vērtībām Liverpūle ieņem īpašu vietu sporta pasaulē un ir pazīstama ar divām Premjerlīgas futbola komandām –  Liverpūle un Evertona. Liverpūlē notiek arī starptautisks tenīsa turnīrs un viena no lielākajām Lielbritānijas zirgu skriešanās sacensībām Grand National. Pateicoties 3 universitātēm, vairākām koledžām un teātra mākslas institūtam, Liverpūli var saukt par īstu studentu pilsētu, uz kurieni ik gadu dodas ap 50 000 studentu.

Skola
„Liverpool School of English” ir dibināta 1999.gadā, un tā atrodas pilsētas centrā. Galvenā skola, kurā mācās jaunieši no 16 gadu vecuma un pieaugušie, ir izvietota skaistā, vēsturiskā mājā Liverpūles universitātes rajonā, 2 minūšu gājiena attālumā no centrālās dzelzceļa stacijas tieši studentu dzīves epicentrā. Katru gadu skolā ierodas studenti no aptuveni 35 dažādām valstīm.
Skolā ir 26 mācību klases, no kurām 19 ir aprīkotas ar interaktīvajām tāfelēm, 3 datoru klases, 2 atpūtas istabas ar ērtiem dīvāniem un galda spēlēm, bibliotēka un pašmācības centrs. Skolas teritorijā ir pieejams bezvadu internets. Skolas dārzs ir lieliska vieta, kur satikties ar draugiem un pavadīt skolas rīkotos vakarus ar bārbekju.
Vasaras programma skolēniem vecumā no 12-17 gadiem notiek City of Liverpool College. Šī profesionālās izglītības koledža atrodas pašā pilsētas centrā. Studentu rīcībā ir mūsdienīgas mācību auditorijas, datorklases, bibliotēka, sporta zāle, baseins, trenažieru zāle un citas iespējas gan atpūtai, gan sporta nodarbībām.

Dzīvošana
Studentu rezidences atrodas netālu no skolas. Izmitināšana vienvietīgās istabās ar visām ērtībām un savu vannas istabu. Katrā istabā ir gulta, rakstāmgalds, skapis un kumode.

Pasākumu programma

Pasākumi tiek rīkoti pēcpusdienās un brīvdienās. Sestdienās ir ekskursijas uz tādām aizraujošām vietām, kā Londona, Mančestra, Čestera un citām pilsētām. Pēc nodarbībām klasē skolēni var piedalīties interaktīvajās dārgumu medībās, apmeklēt futbola maču, doties ekskursijā pa daudzajām Liverpūles katedrālēm vai apmeklēt pasaules slavenās grupas  The Beatles muzeju. Vakara pasākumos ir iekļauta karaoke, filmu skatīšanās, talantu šovi, diskotēkas un sporta spēles.
 

Pasākumu programmas paraugs

Mācību programmas 
10 -17 gadus veciem skolēniem tiek piedāvāta programma “English + Culture for Teenаgers”, kas ietver sevī vispārējās angļu valodas kursus 15 nodarbības x 55 minūtes nedēļā.
 

Izbraukšanas datumi:

19.07 - 09.08 (3 nedēļas)
09.08 - 23.08 (2 nedēļas)

Brīvo vietu skaits grupu braucienos


PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 

aviobiļetes, dzīvošana rezidencē (vienvietīga istaba ar visām ērtībām), trīsreizēja ēdināšana, ieskaitot siltās pusdienas no pirmdienas līdz piektdienai un iepakotas pusdienas brīvdienās, 3 pēcpusdienas ekskursijas nedēļā, 5 vakara pasākumi nedēļā, 2 pilnas dienas ekskursija nedēļā un sertifikāts pēc kursa pabeigšanas .

Cenas ir norādītas eiro (EUR).

Standarta programmas ilgums ir 2 vai 3 nedēļas. Lai pasūtītu 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu Rīgā: 67317627, Ventspilī 636 07869 vai info@balticcouncil.org.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.
 

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma.
! Izvēlieties Jūs interesējošo programmu. Ailītē CENA ir uzrādīta pilna programmas cena, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1.
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
English + Culture for Teenagers (15 stundas х 55 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, SGL, FB) - 2 nedēļas

Vecums: 10-17 gadi
Valodu līmenis: no elementary līdz advanced
Cilveku skaits grupā: maks. 15
Kursa Ilgums: 2 nedēļas
Stundu skaits nedēļā 15 х 55 min.

2,290.00
 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
English + Culture for Teenagers (15 stundas х 55 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, SGL, FB) - 3 nedēļas
3,095.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu