Ardingly College (11-17 g.)

Atrašanās vieta

Haywards Heath

Ardingly College atrodas gleznainās pilsētas Haywards Heath piepilsētā, dienvidaustrumos no Londonas, 20 minūšu attālumā no Getvikas lidostas un 20 minūšu attālumā no slavenās kūrorta pilsētas Braitonas, kuru sauc par "Londonu pie jūras". Brauciena ilgums līdz Londonai - apmēram 45 minūtes.

Skola
Ardingly College – viena no slavenākajām Anglijas internātskolām, kas dibināta 1858. gadā. Mācību gada laikā pamatskolu un vidusskolu programmās šeit mācās vairāk nekā 800 britu un ārvalstu skolēnu. Pēc IB programmas rezultātiem 2017. gadā skola iekļuva Lielbritānijas labāko vidusskolu TOP 10.

Vasaras programma tiek rīkota 250 hektāru plašajā skolas kampusā. Skolas teritorijā atrodas mācību korpusi, spēļu laukumi, tenisa korti, slēgtais peldbaseins un kopmītnes. Šeit ir lieliski apstākļi kā mācību procesam, tā atpūtai.

Dzīvošana
Izmitināšana skolas kopmītnēs, kas atrodas koledžas kampusā. Vienvietīgi, divvietīgi un trīsvietīgi numuri ar koplietošanas vai savu vannas istabu. Visās mājās ir kopīgas atpūtas telpas ar dīvāniem, televizoru un virtuvi.
Trīsreizēja ēdināšana skolas ēdnīcā. Daudzveidīga ēdienkarte, tai skaitā veģetārie ēdieni, plaša karsto un auksto ēdienu izvēle.
 

Mācību programma un pasākumi
Vasaras kurss ietver sevī 15 angļu valodas stundas (20 nodarbības pa 45 minūtēm) nedēļā. Skolēnu skaits klasē ir ne vairāk kā 15. Uzņemšana grupās tiek veikta saskaņā ar iepriekšējās pārbaudes rezultātiem. Mācību līmeņi - no iesācēju līdz augstākajam. Nodarbību grafiks ir “zigzags” (no rīta vai pēcpusdienā): 10.00-12.30 vai 14.00 - 16.30.

Brīvajā laikā skolēni piedalās dažādās aktivitātēs (Activity Carousel) kopā ar citu valstu vienaudžiem:
- sports (futbols, volejbols, teniss, badmintons, skvošs, peldēšana un citi);
- dažādu interešu nodarbības (māksla un dizains, aerobika, drāma, dejas);
- vakara pasākumi (diskotēkas, karaoke, talantu šovs, filmas, tematiskie vakari un citi pasākumi).

Ekskursijas
Katru nedēļu - 1 pilnas dienas ekskursija un 1 puse dienas ekskursija (Londona, Braitona, Vinčestera un citas pilsētas).

PASĀKUMU PROGRAMMAS PIEMĒRS

Papildus informācija
Seifs pie grupas vadītāja skolēnu pasu un naudas glabāšanai.
Skolā ir atsevišķs menedžeris, kas atbild par skolēnu labklājību, drošību un veselību.
Skolā ir kafejnīca Apple Cafe, kur var iegādāties dzērienus, saldumus un uzkodas.
Koledža nodrošina veļas mazgāšanas pakalpojumus, skolēniem jābūt līdzi savam dvielim.

Izbraukšanas datumi:

20.07.-03.08.2020.


Brīvo vietu skaits grupu braucienos


PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 

aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana koledžas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Cenas ir norādītas eiro (EUR) par 3 nedēļām.

Standarta programmas ilgums ir 3 nedēļas. Lai pasūtītu 2, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu Rīgā: 67317627, Ventspilī 636 07869 vai info@balticcouncil.org.

Mēs garantējam, ka, pasūtot grupu braucienu programmu, mēs jums piedāvāsim vislabākās cenas, kuras daudzos gadījumos ir ievērojami zemākas par oficiālajām skolas cenām. Ja mācību iestādes publiskajos materiālos jūs atradīsiet zemāku cenu par mūsu piedāvāto, mēs piedāvāsim jums atlaidi, kas nosegs cenu starpību.
 

! Lai iepazītos ar sīkāku informāciju par konkrēto mācību programmu, noklikšķiniet uz programmas nosaukuma. ! Izvēlieties Jūs interesējošo programmu. Ailītē CENA ir uzrādīta pilna programmas cena, tāpēc ailītē NED. norādiet ciparu 1.
 
Nosaukums
Progr.
Cena ,
Junior Course (20 stundas х 45 min.nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas

Vecums: 11-17 gadi
Valodas zināšanu līmenis: visi līmeņi
Cilvēku skaits grupā: maks. 15
Kursu ilgums: 2 nedēļas
Nodarbību skaits nedēļā: 20 nodarbības pa 45 min.

2,595.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena ,
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu