Clifton College (8-17 g.)

Atrašanās vieta

Neaizmirstamas brīvdienas klasiskajā angļu privātajā internātskolā Clifton College, kas atrodas Bristolē – vienā no interesantākajām Anglijas pilsētām. Tā ir skaista un plaukstoša universitātes pilsēta, kā arī biznesa centrs. Pilsētā nav lielu ražošanas uzņēmumu. Šobrīd visattīstītākās sfēras ir banku lietas, apdrošināšana, augstās tehnoloģijas un izglītība. Attālums no Londonas – aptuveni 200 km.

Skola

Clifton College ir dibināta 1862.gadā, un tā ir jaukta tipa skola zēniem un meitenēm. Tā ir viena no pazīstamākajām un vadošajām koledžām Anglijā. Vasarā tiek organizētas aizraujošas angļu valodas apgūšanas programmas apvienojumā ar ekskursijām, nodarbošanos ar dažādiem sporta veidiem, kultūras un izklaides pasākumiem. Koledžas teritorijā atrodas slegtais baseins, atletikas halle, sporta halle, tenisa korti. 

Mācību programmas
Mācību programmas iekļauj 15 angļu valodas stundas x 60 min. nedēļā
Par papildus samaksu - 150 GBP nedēļā tiek piedāvātas sekojošās papildus nodarbības (6 stundas nedēļā):
- kā sagatavoties eksāmeniem;
- matemātika;
- ķīmija;
- fizika;
- angļu literatūra
- jāšana;
- ģeogrāfija;
- vēsture
- STEAM (science, technology, engineering and mathematics) zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne, matemātika.

Dzīvošana
Bērni dzīvo skolas kopmītnēs istabās pa diviem, trijiem un vairāk cilvēkiem, atkarībā no vecuma. Mazākie tiek izmitināti daudzvietīgās istabās, tādējādi palīdzot viņiem adaptēties koledžas dzīvē un iepazīties ar vienaudžiem no citām valstīm. Katrā kopmītnē dzīvo arī koledžas personāls, nodrošinot kontroli 24 stundas diennaktī. Katru nedēļu tiek mazgātas skolēnu drēbes un mainīta gultas veļa. Tiek nodrošināta trīsreizēja ēdināšana skolas ēdnīcā.

Pasākumu programma
Pasākumu un ekskursiju programma ir viena no galvenajām mācību procesa sastāvdaļām. Piedaloties pasākumos, skolēni mācās pielietot jauniegūtās angļu valodas zināšanas reālās dzīves situācijās. Katru nedēļu tiek organizētas ekskursijas uz pusi dienas ar tuvāko apskates objektu vai atrakciju parku apmeklējumu, kā arī ekskursija uz visu dienu uz tādām pilsētām, ka Londona, Oksforda un citām.

Video

 Datumi (2022)
 

24.07 - 07.08 - vietu nav

 
PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 
aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi un ekskursijas, dzīvošana koledžas rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.  
 
Cenas ir norādītas eiro (EUR)
 
Standarta programmas ilgums ir 2  nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu Rīgā 67317627, Ventspilī 636 07869 vai info@balticcouncil.org.

! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Pasūtījuma summa". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu.

 

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Course 8-17 gadi (15 stundas х 60 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē TWIN/ TPL, FB) - 2 nedēļas

Мinimālais vecums: 8 gadi
Valodas līmenis: no elementary līdz advanced 
Cilvēku skaits grupā: maks.12
Kursa ilgums: 2 nedēļas
Stundu skaits nedēļā
: 15 stundas x 60 min.

3,190.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu