Cats College Cambridge (12-17 g.)

Atrašanās vieta

Cambridge

Kembridža ir pilsēta, ar kuru nevajag iepazīstināt. Tā ir pazīstama visā pasaulē, pateicoties šeit esošajai slavenajai Kembridžas universitātei. Kembridža ik gadu piesaista aptuveni 7 miljonus tūristu, kuri ierodas, lai apskatītu daudzas atrakcijas, arhitektūras un mākslas pieminekļus.

Skola
Modernā CATS College Cambridge kampuss atrodas netālu no pilsētas centra, pastaigas attālumā no prestižās Kembridžas Universitātes Trinity koledžas un gleznainās Kamas upes. Plašs kapmuss tika būvēts tieši koledžas vajadzībām un ir aprīkots ar visu nepieciešamo, lai veiksmīgi mācītos mūsdienīgā vidē.

Mācību programmas
Programmā ir iekļautas 15 stundas angļu valodas nedēļā (3 stundas dienā). Aizraujošas, jautras un jēgpilnas aktivitātes, kurās tiek izskatītas dažādas aktuālas tēmas un situācijas, ļauj bērniem justies pārliecinātākiem, lietojot valodu ikdienā.

Dzīvošana
Nakšņošana tiek organizēta koledžas rezidencē vienvietīgos numuros ar privātu vannas istabu. Darba dienās koledžas kafejnīcā tiek nodrošināta trīsreizēja siltā ēdināšana, brīvdienās – brokastis, iepakotās pusdienas, vakariņas.

Pasākumu programma
Skola organizē dažādas aktivitātes, tostarp ekskursijas, sporta nodarbības, radošas aktivitātes un komandu spēles. Papildus izklaides funkcijai aktivitātēm ir svarīga loma komunikācijas prasmju attīstīšanā un valodu zināšanu pielietošanā ikdienas situācijās.
Darba dienās tiek organizētas ekskursijas uz pusi dienas (reizi nedēļā), sestdienās - uz pilnu dienu. Ceļojumi uz tādām slavenām pilsētām kā Londona un Kembridža tiek izmantoti kā “ārpusklases nodarbības”, kurās, piemēram, skolēniem tiek doti uzdevumi atrast dažādu vēstures un kultūras informāciju ekskursiju laikā, apmeklējot muzejus un dažādus apskates objektus.
 

Video

Izbraukšanas datumi (2022)

26.06 - 10.07 (vietu nav)

Brīvo vietu skaits grupu braucienos


PROGRAMMAS CENĀ IR IEKĻAUTS: 

aviobiļetes, bagāža, lidostu nodokļi, transfērs no/uz lidostu, mācības, skolas reģistrācijas maksa, mācību materiāli, testēšana, sertifikāts, dažādi sporta un izklaides pasākumi, ekskursijas, dzīvošana rezidencē,  trīsreizēja ēdināšana, apdrošināšana un mūsu grupas vadītāja pakalpojumi.

Cenas ir norādītas eiro (EUR)

Standarta programmas ilgums ir 2 nedēļas. Lai pasūtītu 3, 4 vai vairāk nedēļas, paziņojiet mums pa telefonu Rīgā: 67317627, Ventspilī 636 07869 vai info@balticcouncil.org.

! Atzīmējiet jūs interesējošo programmu un uzklikšķiniet uz pogas "Pasūtījuma summa". Jūs redzēsiet pilnu ceļojuma maksu vai varēsiet veikt pasūtījumu.

 
Nosaukums
Progr.
Cena , EUR
Summer Course 12-17 (15 stundas х 60 min. nedēļā, dzīvošana rezidencē, FB) - 2 nedēļas
2,790.00

Reģistrācijas maksa

 
Nosaukums
Skaits
Cena , EUR
Aģentūras reģistrācijas maksa
65.00

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu