BALTIC COUNCIL - Arts University Bournemouth

Arts University Bournemouth

Atrašanās vieta

Pūla (Poole) (8 km no kūrorta pilsētas Bornmutas (Bournemouth))

Dibināšanas gads– 1885. (kā Bournemouth Government School of Art)
Studentu skaits– ap 3 500, no kuriem ap 3 200 – bakalaura programmās

Īss apraksts
Arts University Bournemouth (AUB) ir specializēta mācību iestāde, kur mācības un pētījumi notiek tikai mākslas disciplīnās - dizains, arhitektūra, mēdiji un kinomatogrāfija. Radošajā universitātes vidē mācās studenti no vairāk nekā 60 pasaules valstīm. AUB –tā ir vieta, kur vienuviet pulcējas radoši cilvēki (gan studenti, gan pasniedzēji), lai dalītos ar neordinārām idejām, radītu jaunus ekstravagantus tēlus un modes tendences, iedvesmotu viens otru un, protams, pilnveidotu savas radošās prasmes.

Specializētas augstākās izglītības iestādes reti ieņem vadošās pozīcijas universitāšu reitingos, tomēr AUB lauž šos stereotipus: universitāte ieņem pirmo vietu specializēto universitāšu vidū un 5. vietu pēc absolventu darbāiekārtošanas rādītājiem Lielbritānijas universitāšu konkurencē (98% atrod darbu pirmo 6 mēnešu laikā pēc izlaiduma); tā ir iekļauta Lielbritānijas top 50 universitāšu sarakstā (The Times, The Sunday Times kopējā reitingā); top 10 Lielbritānijas universitāšu sarakstā, saskaņā ar starptautisko studentu atsauksmēm un aprīkojuma kvalitātes vērtējumu (WhatUni? 2019 Student Choice Awards); tā ieguvusi augstāko novērtējumu “TEF Gold” par pasniegšanas kvalitāti bakalaura programmās.

Universitātei ir daudzas studijas, kas paredzētas animācijas, ilustrācijas, vizuālo un 3D efektu, zīmēšanas, apģērbu modelēšanas, fotogrāfijas, metāla un koka apstrādes prasmju pilnveidošanai. Universitātes teritorijā atrodas The Museum of Design in Plastics, mākslas galerija, specializēta bibliotēka studentiem, kas mācās radošos novirzienos, kā arī studija topošo universitātes absolventu biznesa attīstībai.
Universitāte sadarbojas ar vadošiem dizaineriem, studijām, visā pasaulē pazīstamām kompānijām un brendiem. Piemēram, Interior Architecture and Design programmas studenti strādāja pie bāra dizaina vienai no jaunajām Hilton tīkla viesnīcām, Textiles kursa studenti strādāja ar dizaineriem Matthew Williamson, Eley Kishimoto un Zandra Rhodes, savukārt Film Production un Animation Production programmu studenti praksi aizvadīja vadošajā Eiropas kompānijā Framestore.

Arts University Bournemouth studentiem ir pieejama daudzveidīga studentu dzīve: liels skaits klubu un biedrību, universitātes avīze,  iespēja nodarboties ar mūziku, sportu (Bournemouth University bāzē) un pat uzsākt savu personīgo biznesu jau mācību laikā. Turklāt kampuss atrodas kūrortpilsētu Bornmutas un Pūlas teritorijā, kas ir slavenas ar smilšainajām pludmalēm, festivāliem, koncertiem, izstādēm, kūrorta kafejnīcām un bāriem.

Video

Bakalaura programmas
Acting
Animation Production
Art and Design History
Architecture
Commercial Photography
Costume
Creative Events Management
Creative Writing
Dance
Design
Fashion
Fashion Branding and Communication
Film Production
Fine Art
Graphic Design
Illustration
Interior Architecture and Design
Make-up for Media and Performance
Modelmaking
Performance Design and Film Costume
Photography
Textiles
Visual Communication
Visual Effects (VFX) for Film & Television

Iestāšanās process
 - pieteikums UCAS sistēmā. Baltic Council –oficiāli reģistrēts UCAS centrs visās Baltijas valstīs un Polijā.
 
Reģistrējieties bezmaksas konsultācijām un izmantojiet mūsu pakalpojumu Palīdzība dokumentu noformēšanā bakalaura programmām

Jūs varētu interesēt

Visas skolas
Uz augšu